Şimdi Ara

Vodafone'da Görünmeyen Tarifeler Mi Var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir arkadaşım birkaç ay önce Vodafone'a geçti. Tarifenin fiyatı iyi. Şimdi bakıyor uygulama üzerinde teklif var. Uyumlu fırsat 15gb diye bir paket. İlk 3 ay 59 sonraki 12 ay 69 TL. Ancak bunu ben yeni gelen müşteriler kısmında göremiyorum. Acaba sadece kişiye özel ya da mevcut müşteriye özel mi bu tarife?

Gözüm kaldı şimdi. Saçma sapan Vestelcell de aynı fiyat. 10 TL fazla veririm adam gibi hizmet alırım üstelik bu devrediyormuş çok internet kullanmadığım aylarda bir sonraki ay en az 25 gb'dan başlar tarife. Keşke yeni müşterilere de verseler.

Vodafone'da Görünmeyen Tarifeler Mi Var? Vodafone'da Görünmeyen Tarifeler Mi Var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzyirmi -- 28 Temmuz 2022; 18:32:20 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Saçma sapan vestel derken? Tt altyapısını kullanıyor ne gibi olumsuz yönünü gördünüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flegga34 kullanıcısına yanıt

Hızı falan iyi hatta düşündüğümden de iyi ama bir şikayetim olunca ki oldu da; şikayeti yapmak bile binbir tantana istiyor.

Kullanımlarımı göremiyorum. Hattıma tanımlanan paketi de göremiyorum. Paketiniz yoktur gibi bir şey yazıyor. Şikayet oluşturdum çözüldü yazıyor ama hiçbir şey değişmedi.

• Bu tarz teklifler vs geliyor zaten çoğu hatta. Şuan annemin faturalı hatta baktım 15 gb + 2gb hediyeyle 70 tl teklif gelmiş. Sanırım aynısı. Üstüne 59 a 12+2 veriyor. Total 2 teklif. Sınırsız da gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 28 Temmuz 2022; 19:48:24 >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Sınırsız arkadaşımda da vardı zaten. Her şey sınırsız 200 TL.

En düşük tarifeye geçeyim sonra konudakine geçeyim desem böyle bir şey yapmanın garantisi de yok sanırım.

• Vodafone çok enteresan gerçekten,eski tarifemi yenileyene kadar ki 7 GB devreden idi 52 TL anlaştık, geçebilecek tarife görünmüyordu ama birden tarifeyi yenileyince redli 12 GB çıktı 59 TL fiyat ile,ben de anında geçtim, tarife yükselttiğim için ceza falan olmadı ama yine de çok güvenmiyorum,sık sık kontrol etmek gerek....

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum ki hocam. Annemin fatura uyumlu 5 32 tl. Şuan ucuz sanırım ondan cazip teklifler geliyor en azindan 2 kat para kazanalım diye olmalı.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam bahsettiğim arkadaşım 26 TL ödüyor mesela. Aynı tarife şimdi 43 TL.

• Babama en düşük 70 liralık tarife seçeneği sunuldu. En sonunda Bimcell'e vs. geçecek gibi.

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt

İçeriği nedir hocam ya da adı?

Benim bu konuda bahsettiğim de 70 TL. İlk 3 ay 60 sonraki 12 ay 70. 15 GB tarifede var artı sanırım bir sene boyunca 2 GB da fazladan veriyor.

Başka operatörlerde bu fiyat yok gibi. Ek olarak bunun devreden özelliği varmış. Mesela bu ay 10 GB kullandım. Kaldı 7 GB. Bir sonraki ay toplam 24 GB internetim olmuş oluyor.

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt

10 GB + 1000 Dakika + 250 SMS. Babam, fazla internet kullanmadığı için ona çok o fiyat.

Devretme özelliği, birçok Vodafone tarifesinde var. Faturalı kullanan annem ve babam da mevcut o özellik.

• Evet var. Mesela bu benim tarifem. Aylık vergiler dahil 139 TL veriyorum.

• Sınırsız dediği 199 liralık pakette 5 mbps hız sınırı var, olur da tercih eden çıkarsa bilgisi olsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bana da bunu verdiler 2 gün önce

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.