Şimdi Ara

Vodafone cepnetten 14 lük pttcell e geçiş (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
11.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslar ben de cepnetten pttcelle gectim bi hafta icinde numaraniz tasinir dedi, insallah karli cikariz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Arkadaslar ben de cepnetten pttcelle gectim bi hafta icinde numaraniz tasinir dedi, insallah karli cikariz.

ya bende 14lük pakete geçicem hattı felan verdiler tüm bilgileri verdim ne zaman geçeceği konusunda bi bilgi vermediler pazartesi tüm işlemler tamamlandı (14 ünde) benimkidemi 1 haftaya geçer acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: furcin

quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Arkadaslar ben de cepnetten pttcelle gectim bi hafta icinde numaraniz tasinir dedi, insallah karli cikariz.

ya bende 14lük pakete geçicem hattı felan verdiler tüm bilgileri verdim ne zaman geçeceği konusunda bi bilgi vermediler pazartesi tüm işlemler tamamlandı (14 ünde) benimkidemi 1 haftaya geçer acaba

ben salı başvurdum pazar sabahı hattım açıldı,

anlıycağın bir hafta bile sürmüyor
  • Aslında bende düşünüyorum ama faturalı diye yanaşmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Konu hortlucak ama yazma ihtiyaçı duydum.
    3 yıldan beri cepnet abonesiydim. İlk başlarda vodafone tarifeleri çok uygundu. 8 tl'ye 100mb sonrası hız düşümü.olsa da sınısız internet vardı. 3 yılda 200 gb.tan fazla veri kullanımın olmuştu. Fakat 1 yıl içindeki zamları yüzünden pttcelle geçmiş bulunuyorum. Hayırlısı olur inşallah

veri kullanimini nerden ogrendiniz?

• pttcell kampanyasi cepnet gibi surekli gecerli mi yoksa bir suresi var mi?

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    Veri kullanımını telefonun sayaçından kontrol ediyordum. Pttcell'de herhangi bir uzun süreli bağlı kalma yok. 14 TL'ye faturalı olarak kendinize at açtırıyorsunuz ya da numaranızı taşıyorsunuz. Bu arada 250 mb dan sonra hız düşümü oluyor deselerde ilk kulanmaya başladığımda 550 mb sonra hız düştü. Daha aylık periyodum yenilenmediğinden fatura durumunu yazamıyorum.(14 tl dışında ek ücret var mı yok mu gibi)
  • mesajım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invstgns Dıs.

Aslında bende düşünüyorum ama faturalı diye yanaşmıyorum.

genellikle bu cümleyi görüyorum size sorayım bari :)
    ne zararı oluyor faturalının, benim kaçırdığım bir şey mi var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hay2010

quote:

Orijinalden alıntı: Invstgns Dıs.

Aslında bende düşünüyorum ama faturalı diye yanaşmıyorum.

genellikle bu cümleyi görüyorum size sorayım bari :)
    ne zararı oluyor faturalının, benim kaçırdığım bir şey mi var acaba?

Aslında bişey yok yanlış bi durum olur,veya unuttun kotayi aştın kabarık geliyor faturasız öyle değl ama yınede geçecem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende cep net ten ptt cell e geçtim internet güzel pek fark yok 1.5 GB dan sona hız düşümü oldu bende sonra 1 GB da satın aldım 1 ayı nerdeyse tamamladı mesaj arama paketi de c abasi bakalım su an güncel faturam 18 gözüküyor ama kaç gelicek bakicaz 25 e razıyım

• Ben vodafone cepnet 11 tl yi iptal ettirdim
    4 de bityor saat

Vodafone freezone 1 gb yapicam
    Cepney gerçekten kotulesti
    Eskiden iyiydi
    Hizi 12-13 kbps oldu yani

• Konuyu Bilerek Hortlatıyorum. İyi dediğimiz PTTCell kalitesini yok etti.128 Kpps lik paketler ve 14 tllik paket yürürlükten kaldırıldı.Pttcell Yani TT'nin altyapısı bunu kaldırmadı ve hızlar 64 Kbps ÇOK PİNGLİ ve sınırsız değil AŞIMSIZ paketler yapıldı(örn. 2 GB 'dan sonra 1 Kbps!!!!)Yalan değil.Tam 1 kbps.Vodafone kalitesini gerçekten belli etti.Bu yüzden vodafone amma vodafone da en sonluk günlük 2 TL ye AZ PİNG li paketini yürürlükten kaldırıyor.Herkes PTTCELL de sürünüyor. Vodafone TR her hafta milyon dolar kaybediyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

11 tl olan cepnet hattımı satıyorum,almak isteyen olursa pm

Merhabalar;Konuyu hortlattım fakat sattınız mı hattınızı?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.