Şimdi Ara

Vodafone cepnetten 14 lük pttcell e geçiş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
11.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metanet09

quote:

Orijinalden alıntı: Aristeas

Şu an bu mesajı Vodemime taktığım Cepnetimle yazıyorum. Pttcelle geçenlerden sonra boş zamanımda bir bakayım demiştim. Ciddi ciddi bir fark gördüm, bunu belirtmek istiyorum. Facebook'ta gezinirken bariz bir fark var. Aynı anda üç donanımhaber sayfası açtım (mobil değil, normal) ve önceden tek sayfa yüklenirken geçen süre içinde üç sayfayı birden yükledi (yanda dokuz farklı sekme açık, altta skype açık, haberiniz olsun). Sıcak fırsatlarda a101in 22 ağustos konusu var orada büyük pdf resimler var o konuya tıkladım, inanın o koca pdf resimleri hayatta açamayacakken bu sefer parça parça da olsa istikrarlı bir şekilde açtı. Speedtest denedim hız alamadım ama ping 128- 167 çıktı (telefondan 3g denediğimde bugüne kadar aldığım en düşük pingin 421 olduğunu söylemeliyim -ankara-). Bu pingi telefonda da alabilmek dileğiyle bekliyoruz

İyi ki geçmemişim diyorum.

vodem değil hocam modem olacaktı yanlış yazmışsın

hayır hocam vodafonenin usb şeklindeki modeminin ismi vodem aynen turkcellin vınn ı gibi bende kullanıyorum cepnetle hızda gözle görülür bir fark oluyo ayrıca yandexte var turbo güçle hiçbir sitede geç açılma sorunu olmuyo rahat rahat gezebiliyorum cepnetini bilgisayarda kullanan tüm arkadaşlara tavsiye ederim bi vodem alsınlar yandexi yüklesinler turbo gücü açsınlar ayrıca yandexe **** eklentisini kursunlar 8 mbps gibi geziyorum sanki sitelerde :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: metanet09

quote:

Orijinalden alıntı: Aristeas

Şu an bu mesajı Vodemime taktığım Cepnetimle yazıyorum. Pttcelle geçenlerden sonra boş zamanımda bir bakayım demiştim. Ciddi ciddi bir fark gördüm, bunu belirtmek istiyorum. Facebook'ta gezinirken bariz bir fark var. Aynı anda üç donanımhaber sayfası açtım (mobil değil, normal) ve önceden tek sayfa yüklenirken geçen süre içinde üç sayfayı birden yükledi (yanda dokuz farklı sekme açık, altta skype açık, haberiniz olsun). Sıcak fırsatlarda a101in 22 ağustos konusu var orada büyük pdf resimler var o konuya tıkladım, inanın o koca pdf resimleri hayatta açamayacakken bu sefer parça parça da olsa istikrarlı bir şekilde açtı. Speedtest denedim hız alamadım ama ping 128- 167 çıktı (telefondan 3g denediğimde bugüne kadar aldığım en düşük pingin 421 olduğunu söylemeliyim -ankara-). Bu pingi telefonda da alabilmek dileğiyle bekliyoruz

İyi ki geçmemişim diyorum.

vodem değil hocam modem olacaktı yanlış yazmışsın

http://www.vodafone.com.tr/Cihazlar/vodem-cihazlari.php

• Arkadaşlar 2 gün önce türkcell vınn aldım taahhütsüz içinde data hattı ve 4gb net paketi var. nedenini bilmiyorum ama kota çok hızlı iki üç sayfada hızlı gezin 10-15 sn içinde 6-7 mb dolmus. pttcell alsam vınna takıp çalıştırabilir miyim? Net hızı çok iyi olmasına gerek yok 128 yeter bana onemlı olan cok dolaşayım turkcell akıyor hız konusunda ama cabukı doluyor nedenı paket ıcınde hedıye oldugu ıcın mı anlamadım.
  • vodafone faturasızdan direk geçen var mı arkadaşlar yarın geçmeyi düşünüyorum geçenlerden görüşlerini bekliyorum

• Ben Turkcell'den geçtim PTTCell'e. PttCell on numara Turkcell'e göre. Sınırsız internet müthiş bir şeymiş. Ayrıca dakikalar saniye bazlı düşüyo. Konuş konuş bitmiyo, kısa konuşmalar için çok mükemmel. PttCell'e geçtikten sonra telefonumun tüm fonksiyonlarını kullanmaya başladım, bu da bana ayrı keyif veriyor doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakerim1976

Ben Turkcell'den geçtim PTTCell'e. PttCell on numara Turkcell'e göre. Sınırsız internet müthiş bir şeymiş. Ayrıca dakikalar saniye bazlı düşüyo. Konuş konuş bitmiyo, kısa konuşmalar için çok mükemmel. PttCell'e geçtikten sonra telefonumun tüm fonksiyonlarını kullanmaya başladım, bu da bana ayrı keyif veriyor doğrusu.

Hocam kaç günde hat taşındı.Ben pazartesi baş vurdum.Ne zaman taşınır. Hattım Faturasız Vodafone idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Edison

quote:

Ben Turkcell'den geçtim PTTCell'e. PttCell on numara Turkcell'e göre. Sınırsız internet müthiş bir şeymiş. Ayrıca dakikalar saniye bazlı düşüyo. Konuş konuş bitmiyo, kısa konuşmalar için çok mükemmel. PttCell'e geçtikten sonra telefonumun tüm fonksiyonlarını kullanmaya başladım, bu da bana ayrı keyif veriyor doğrusu.

Hocam kaç günde hat taşındı.Ben pazartesi baş vurdum.Ne zaman taşınır. Hattım Faturasız Vodafone idi.

Bu cumaya kadar taşınacağını zannediyorum. Benim beş günde taşınmıştı.
  • quote:

quote:

quote:

Bu cumaya kadar taşınacağını zannediyorum. Benim beş günde taşınmıştı.

Insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan5835

Merhaba arkadaşlar vodafone cepnet kullanıyorum en eski paket şuan aylık 11 veriyorum. Ama dakika ve sms yok zaten bunları fazla harcayan biri değilim ama ayda 100 er 200 er olsa çok iyi olur . Ancak interneti çok kullanıyorum günde en az 2 3 saat sürekli internet açık oluyo diğebilirm. Şimdi bu pttcell in interneti ve konuşma dakika paketleri çok iyi ancak 2 sıkıntım var; birincisi ıstanbulda yurtta kalıyorum aveanın çekim kalitesi fazla iyi değil çoğunlukla 2 çizgi oluyo 3g çoğu yerde çekmiyo diğer bir sorun ise bu paketin devamlılığı olur mu şimdi cepneti iptal edersem birdaha geri dönüşü olmayacak pttnin bu paketi 1 yıl içinde biter mi veya fiyatını 2ye katlarlar mı çok çelişkide kaldım siz olsanız ne yapardınız

Derdimiz ayni :)

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Merhaba arkadaşlar vodafone cepnet kullanıyorum en eski paket şuan aylık 11 veriyorum. Ama dakika ve sms yok zaten bunları fazla harcayan biri değilim ama ayda 100 er 200 er olsa çok iyi olur . Ancak interneti çok kullanıyorum günde en az 2 3 saat sürekli internet açık oluyo diğebilirm. Şimdi bu pttcell in interneti ve konuşma dakika paketleri çok iyi ancak 2 sıkıntım var; birincisi ıstanbulda yurtta kalıyorum aveanın çekim kalitesi fazla iyi değil çoğunlukla 2 çizgi oluyo 3g çoğu yerde çekmiyo diğer bir sorun ise bu paketin devamlılığı olur mu şimdi cepneti iptal edersem birdaha geri dönüşü olmayacak pttnin bu paketi 1 yıl içinde biter mi veya fiyatını 2ye katlarlar mı çok çelişkide kaldım siz olsanız ne yapardınız

geçen pttye kargo vermeye gittim tabelayı gördüm az kalsın geçiyodum :D

• quote:

quote:

quote:

Şu pttcelin internet hızını bi yazsalar kullandıkları bölgeyle beraber çok güzel olucak:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rizelli1903

quote:

quote:

quote:

Şu pttcelin internet hızını bi yazsalar kullandıkları bölgeyle beraber çok güzel olucak:)

Çoğu arkadaş iyi diyo ama cekmedikten sonra isterse uçsun istanbulun göbeğinde haliç kıyısında deniz seviyesinde çekmiyo avea böyle bir saçmalık olmaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

111 download 127upload 131ping...
    Az once olçtum.

Abeanın interneti rakiplerine gore ucuz verdigi halde baya iyi olmasını tt grubu şirketi olmasına baglıyorum.

Belki vodafone arabaglantı ucretini daha az odemek için bu kadar cimri davranıyordur.
    torrentle işin yoksa al 500mb/1gb data paketi;telefonu edgeye al,sana oldu cepnet.
    Download yapacaksan wifi agı olan bi cafeye git 1ayda yapacagın indirmeyi 1saatten kısa surede yap.

Gerçekten cepnetle 3-4gb download yapanların elektrigin kilowattından haberi yoksa bilgisayara/telwfona verdigi zarardan haberdar olması gerekli.

vodafone modem var cepnetli hattı bağlıyorum nerdeyse 24 saat internetteyim geçen ay 8.5 gb harcamışım hız konusunda yandexi kullanıyorum sitelerde rahat rahat dolaşıyorum tek sorun indirme ve video izleme olmuyo denecek kadar yavaş onada ihtiyacım yok zaten. Şuan pttcelle geçsem dk ve smslerini kullanmıcam internet olduğu için ayrıca 3 tlde fazla vermiş olacam

Cepnette ne kadar kullandığımıza nerden bakıyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende pazartesi basvurdum vodafone hattim ile hala geçmedi ne zaman geçer sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tamirci Çirağı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

111 download 127upload 131ping...
    Az once olçtum.

Abeanın interneti rakiplerine gore ucuz verdigi halde baya iyi olmasını tt grubu şirketi olmasına baglıyorum.

Belki vodafone arabaglantı ucretini daha az odemek için bu kadar cimri davranıyordur.
    torrentle işin yoksa al 500mb/1gb data paketi;telefonu edgeye al,sana oldu cepnet.
    Download yapacaksan wifi agı olan bi cafeye git 1ayda yapacagın indirmeyi 1saatten kısa surede yap.

Gerçekten cepnetle 3-4gb download yapanların elektrigin kilowattından haberi yoksa bilgisayara/telwfona verdigi zarardan haberdar olması gerekli.

vodafone modem var cepnetli hattı bağlıyorum nerdeyse 24 saat internetteyim geçen ay 8.5 gb harcamışım hız konusunda yandexi kullanıyorum sitelerde rahat rahat dolaşıyorum tek sorun indirme ve video izleme olmuyo denecek kadar yavaş onada ihtiyacım yok zaten. Şuan pttcelle geçsem dk ve smslerini kullanmıcam internet olduğu için ayrıca 3 tlde fazla vermiş olacam

Cepnette ne kadar kullandığımıza nerden bakıyoruz

Vodafone self serviste var

• quote:

Bende pazartesi basvurdum vodafone hattim ile hala geçmedi ne zaman geçer sizce?

mh arayip sorun mutlaka! 4446788

• quote:

Orijinalden alıntı: cerberus82

quote:

Bende pazartesi basvurdum vodafone hattim ile hala geçmedi ne zaman geçer sizce?

mh arayip sorun mutlaka! 4446788

Talep dün ulaşmış ellerine bilgi mesajı gelcek diyor

• Konu hortlucak ama yazma ihtiyaçı duydum.
    3 yıldan beri cepnet abonesiydim. İlk başlarda vodafone tarifeleri çok uygundu. 8 tl'ye 100mb sonrası hız düşümü.olsa da sınısız internet vardı. 3 yılda 200 gb.tan fazla veri kullanımın olmuştu. Fakat 1 yıl içindeki zamları yüzünden pttcelle geçmiş bulunuyorum. Hayırlısı olur inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Konu hortlucak ama yazma ihtiyaçı duydum.
    3 yıldan beri cepnet abonesiydim. İlk başlarda vodafone tarifeleri çok uygundu. 8 tl'ye 100mb sonrası hız düşümü.olsa da sınısız internet vardı. 3 yılda 200 gb.tan fazla veri kullanımın olmuştu. Fakat 1 yıl içindeki zamları yüzünden pttcelle geçmiş bulunuyorum. Hayırlısı olur inşallah

bende cepnet var.evimde internet yok.genc avantaj paketim.500 dk her yone ve 5000 sms heryone. boyle bir tarife
    var mi pttcellde? cepnet bana yetiyorsu cogu isimi goruyordum. ayrica zam geldi sanirsam.gecen mesaj geldi. 11 tl olmus galiba.
    cepnet i arar miyim gecsem? biraz bilgi verir misiniz size zahmet?

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Sarı

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Konu hortlucak ama yazma ihtiyaçı duydum.

bende cepnet var.evimde internet yok.genc avantaj paketim.500 dk her yone ve 5000 sms heryone. boyle bir tarife
    var mi pttcellde? cepnet bana yetiyorsu cogu isimi goruyordum. ayrica zam geldi sanirsam.gecen mesaj geldi. 11 tl olmus galiba.
    cepnet i arar miyim gecsem? biraz bilgi verir misiniz size zahmet?

Diğer tarifelerine pek bakmadım Pttcell'in fakat forumda ana konuları var ya da kendi sitesinden kampanyalara bakabilirsin. Ağabeyim avea'nın 3'lü tarifesini kullanıyor. 25'tl lik tam detaylarını bilmiyorum ama sms ve konuşma yönünden rahat ayrıca 2 gb limitsiz(kota aşımı 128 kb/sn) internet tarifesini kullanıyor.
    Bu arada Pttcell'in alt yapısı avea olduğu için bir sorun olacağını sanmıyorum.
    Bu gün hattı taşımamın 4. günü ve hattın açılmasını beklemedeyim. Vodafone'dan ayrılmamın tek kötü yanı internet paketi ile birlikte aylık vodafonelularlar akşam 9- sabah 9 2000 dk beleş veriyordu. Ama zaten benim için önemsiz.
    Biraz karışık yazdım fakat ama sorun olmaz inşallah . Son olarak cep telefonumu modem olarak kullanıp pc üzerinden internete bağlanıyorum ve boşta da torrent ile indirme yapıyorum. Fakirliğin gözü kör olsun
    Hattım açılınca hız durumunu falan yazarım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.