Şimdi Ara

Vodafone Cepnet sona erdi( Yeni aşımsız paketler) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
4
Favori
23.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone neyin kafasını yaşıyor çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

İlk ay derken Vodafone deki ilk ay mı yoksa bu paketi kullandığımız ilk ay mı? Vodafone deki ilk ay ise çoğu kişi kullanamaz paketi

Sanırım paketi kullandığın ilk ay. Bu konuyla ilgili Vodafone'un sitesinde yazan tek şey, daha önce "İlk 3 Ay %50 indirimli 100MB,250MB,500MB", "ilk 3 ay %50 indirimli Cepnet 250MB, Cepnet 500 MB", "ilk ay %50 indirimli Cepnet 250MB, Cepnet 500 MB" ya da "ilk ay ücretsiz facebook & twitter paketi" kampanyalarından yararlanmadıysan, bu yeni çıkan paketlerden 10 MB'lık hariç diğerlerini ilk ay ücretsiz olarak alabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut

quote:

İlk ay derken Vodafone deki ilk ay mı yoksa bu paketi kullandığımız ilk ay mı? Vodafone deki ilk ay ise çoğu kişi kullanamaz paketi

Sanırım paketi kullandığın ilk ay. Bu konuyla ilgili Vodafone'un sitesinde yazan tek şey, daha önce "İlk 3 Ay %50 indirimli 100MB,250MB,500MB", "ilk 3 ay %50 indirimli Cepnet 250MB, Cepnet 500 MB", "ilk ay %50 indirimli Cepnet 250MB, Cepnet 500 MB" ya da "ilk ay ücretsiz facebook & twitter paketi" kampanyalarından yararlanmadıysan, bu yeni çıkan paketlerden 10 MB'lık hariç diğerlerini ilk ay ücretsiz olarak alabiliyorsun.

Hmm bilgi için teşekkürler O zaman ilk ay yabıştırabiliriz sayfaları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 31 mart 2013 sonrası 1gb fiyatı 29 tlmiş...ne anladım ben bu işten...vodafone aynı tarifeyi evirip çevirip bize yeni bişey gibi sunmuşsun kocaman bir rezalet...
  • quote:

benim vodafoneda ilk ayım ilk ay bedava internet için nereye mesaj atıyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut cepnet aboneleri devam edecek eski usülden sanırım.
  • Aşımsız ne demek,
    sınırsız mı, yoksa kota dolunca kapanırmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

Aşımsız ne demek,

kota dolunca kapanır
  • quote:

Aşımsız ne demek,

Kota dolunca da kullanmaya devam edebilirsin, herhangi bir ekstra ücret kesilmez. Ancak 1 Kb/s ile çok sağlıklı olur mu bilmiyorum.

• 4 gb faturasız olan paketi alırsak ilk ay bedava oluyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

4 gb faturasız olan paketi alırsak ilk ay bedava oluyormu

Hayır, ilk ay bedava kampanyası sadece aşağıdaki paketler için geçerli:

Aylık 100 MB Aşımsız Paket
    Aylık 250 MB Aşımsız Paket
    Aylık 500 MB Aşımsız Paket
    Aylık 1 GB Aşımsız Paket

• nasıl iptal ediyoruz şunu sitelerinde yazan iptal mesajına eksik mesaj gönderdiniz diyor
  • quote:

quote:

Aşımsız ne demek,

Kota dolunca da kullanmaya devam edebilirsin, herhangi bir ekstra ücret kesilmez. Ancak 1 Kb/s ile çok sağlıklı olur mu bilmiyorum.

Nasıl kullansın arkadaşım mantıklı düşünün biraz. Adamlar kullanamasın diye 1kpbs belirlemişler zaten. Sakın kota dolunca kullanmaya devam ederim düşüncesine kapılmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 5 Aralık 2012; 17:15:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

Mevcut cepnet aboneleri devam edecek eski usülden sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

quote:

Aşımsız ne demek,

Nasıl kullansın arkadaşım mantıklı düşünün biraz. Adamlar kullanamasın diye 1kpbs belirlemişler zaten. Sakın kota dolunca kullanmaya devam ederim düşüncesine kapılmayın

Ufak boyutlu mail takiplerinde whatssapp gibi uygulamalarda kullanılabilir. Burada kota dolduktan sonraki aşım bedelinden kullanıcıların etkilenmemesi için böyle bir yola gidilmiş sanırım. Ama 96kbps cilerin büyük kısmı gibi pcye bağlayıp takılayım demek hayal olur, yazık telefonun bataryasına modemin performansına

• quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

quote:

Aşımsız ne demek,

En azından surf yapamayacak kadar yavaş olsa da teorik olarak interneti kullanmaya devam edebiliyorsun. Yukarıda yazdığın gibi internet durmuyor.

• [Yazıma yorum yapmak isteyen lütfen alıntı ile yapsın]

Şimdi burada bir belirsizlik var, 1 kbps mi yoksa 1 kb/s mi.. Sanıyorum ki 1 kb/s çünkü 1 kbps ise gerçekten, o zaman 96 kat yavaşlatılmış demektir ve bu 1 kb/s hızında indirmeden bile düşük bir değere sahip olur.. Bunu belirtmek istedim öncelikle..

Bir diğer söyleyeceğim şey: 21. yüzyılda, bu bolluk bu teknolojide hala daha insanları sömürmeye yönelik anlayışlar hüküm sürüyor ve sürmeye devam ediyor.. Kınıyorum.. Bir aralar 256 kbps diyorduk, efendim ne dedin ne dedin?!! Aldın mı iki yüz elli altıyı der gibi şu yapılana bak..

Madem 100 MB sonrası kullandırtmak istemiyorsun, o zaman paketiniz dolmuştur kullanım hakkınız bitmiştir de arkadaş, bu nedir böyle.. Bu kadar da yapılmaz ki... Turkcell'e kızıyorduk 5 kbps için.. Yook artık. Şuna bak ya hala gözlerime inanamıyorum. Yuh yani.

1999 yılından beri, Nokia 5110 lardan beri Telsim kullanıyorum, nice kontörlerimi yedi, nice SMS lerim gitmedi.. He dedik kullandık.. Ama artık sen istiyorsun VF, kendin istiyorsun yani kaşınma bak..

Bende şu an Cepnet var, benim için farkeden bir şey yok.. Hatta bencil düşündüğümde bu iş benim faydama, yoğunluk azalacak en azından.. Ama öyle düşünmüyorum düşünmek de istemiyorum.. Git gide bırakın sınırsız güvenli interneti, uygun fiyata paket kalmayacak arkadaş!

Cepnet'imizi bari iptal etmezseniz iyi hani. Yavaş mavaş rahat rahat 10 liraya cepte internet ihtiyacımızı karşılıyor.. Sence ben bunu kapatır mıyım VF? Daha çoook beklersiniz.. He, tek alternatif misiniz? Unut bunu dostum. AVEA var, çekmiyor mekmiyor dandik mandik ama şu an internet paketinde ve hepsi bir arada paketlerde en iyi seçenek..

Bu nedir ya? Megabitlerin, Gigabitlerin konuşulduğu bilgi çağında teknoloji çağında olaya bak! Şaka mısınız ya siz! 1 Kbps yazmışlar bir de Allah bilir 1 kb/s demek istemişlerdir, umarım yanlış yazmışlardır. Ya bu zaten 1 kb/s olsa bile 1 kbps nedir ya 1 nedir..? Müşteri olarak ben utanıyorum nerde BTK aloo nedir bu!

TTNET'E kızarken, Turkcell kazık derken şu olaya da bakın hele.. Yakıştıramadım, kimse yakıştıramadı, haberiniz ola..

• operatorlerinize gonul bagiyla bagli olduktan sonra birsey olmaz bu operatorlerden.

• Alk ay ucretsiz f&t paketini kullandigim halde 1 gb lik paketi BEDAVA aldim arkadaslar..
    Sizde bi zorlayin,sonrasinda kacarim zaten durmam avantaji hic kalmadi..

• quote:

1kbps ne yahu dial up zamanlarını bile mumla aratır adama, eski 96 kbps olanlarda mı 1kbps ye düşürülmüş

Onda yine 5-6 kb/s ları görüyorduk [yıl 2000]

1 kb/s [yıl 2012]

(!)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.