Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.918
Cevap
27
Favori
1.162.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr. X

128kbit hızı beğenmeyen arkadaşlar eğer modem olarak kullanabilecekleri 2. bir telefonu yada modemleri varsa ikisinidebağlayıp hızı 256kbit yapabilirler 50 kuruş fazla verip daha hızlı internet kullanabilirsiniz

Cidden cepnet paketi ama bundan iyi pcye internet paketi olur

Deneme amaçlı aldım günlük paketi ben asıl cep telefonu için yıllık 250mbı alıcam 9-10 ay kullanırım 17 tl ye.pc için şuanlık alternatif bir bağlantı düşünmüyorum laptopumda yok o yüzden problem değil ama yeri gelir lazımda olur test ettim beğendim her gittiğimiz yere adsl bağlatamayız net bulamayabiliriz ama telefonun çekiyorsa edge ile internete girersin laptopu olanların falan aklında olsun zaten hiç dert etmelerine gerek yok vodafone hatları varsa bağlarlar makineye girerler internetine 128k falan ama işlerini görür rahat rahat aylık 8 tl ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 26 Nisan 2010; 16:49:39 >

• bu fiyata süper bir kampanya. Özellikle yazın tatil yerlerinde süper olacak. 50 kuruşa 1 gün boyunca internete gir.
    msn ve haber okumak için 0.13 çok iyi bir hız.
  • şu anda modem olarak kullanılamayan ve 3g si olmayan nokia 6300 ile pc suit yardımıyla bilgisayardan internete girdim. Edge edge takılıyorum. Gayet iyi sitelere hızlı giriyor. İşimi görüyo yani beğendim. Teşekkürler vodafone :)

edit: Video izlemeye kalksam ayıp etmiş olur muyum acaba

editcik: edge ile girdiğim için hızını merak ediyorum. Ne ile bakabilirim hızına. Program mı var internet sitesi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HmB_SaL -- 26 Nisan 2010; 17:15:46 >
  • yakında kaparlar teli modem olarak kullanıp pcden girmeyi daha idrak edemediler ,vodemnet paketleri anlamsız olur çünkü kimse almaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximusix

yakında kaparlar teli modem olarak kullanıp pcden girmeyi daha idrak edemediler ,vodemnet paketleri anlamsız olur çünkü kimse almaz

hız farkı var.sürekli kullanım olmaz bu paketle bayar çünkü o hızla :) kısa süreli işler için kullanılır anca.vodemnet paketleri öyle değil ama tam pc kullanımları için.Zaten pcde sürekli kullanım yapmasınlar diye cepnet paketlerinde konulan limit sonrasında hız epey düşüyor.Bazı arkadaşlar dalga geçti bukadar düşük olur mu diyede olmasaydı ozaman tam senin dediğin gibi olurdu herkes bırak vodemnet paketini adslleri bile kapatırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximusix

yakında kaparlar teli modem olarak kullanıp pcden girmeyi daha idrak edemediler ,vodemnet paketleri anlamsız olur çünkü kimse almaz

sanmıyorum çünkü vodemnet paketlerinde adil kullanım kotaları cepnete göre çok daha yüksek kullanıcılar ihtiyaçlarına göre paketi seçecektir.Ben de gündüz turkcellden vodafonea hattımı taşıma işlemine başvurdum.Pcden olmasa bile en kötü ihtimalle cepte bile eşi olmayan bir kampanya
  • Evet arkadaşlar Vodem Satışlarımız Başlamıştır 99 TL 1 GB internetiyle birlikte 1 Adet
     Vodafone 'CEPNET PAKETİ'  13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir)

Birlikte SADECE 99 TL .

Bunun Yanında SADECE:7,99 TL Karşılığında CEPNET Paketine Üye Olabilir.

2G/Edge Üzerinden yaklaşık 256kbps hıza Kadar İnternette SINIRSIZ Olma ÖZGÜRLÜĞÜNE Kavuşabilirsiniz.
    Sadece VODAFONE`da.....

ilgi görürse satabilirim ciddiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xR4d -- 26 Nisan 2010; 21:55:28 >

•  Vodafone 'CEPNET PAKETİ'  13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir)
  • down 0.19
    upload 0.06
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

down 0.19
    upload 0.06

benimki ttnet dikkat ettin mi hocam
    seninki de mi öyle yoksa
  • bence bu ayların değerini iyi bilmek lazım.2-3 aya kapasiteye çok yüklenince adil kullanım hakkını sınırsızdan 150 mbda sınırdan sonra ücret almaya çevirebilirler.
  • quote:

şu anda modem olarak kullanılamayan ve 3g si olmayan nokia 6300 ile pc suit yardımıyla bilgisayardan internete girdim. Edge edge takılıyorum. Gayet iyi sitelere hızlı giriyor. İşimi görüyo yani beğendim. Teşekkürler vodafone :)

edit: Video izlemeye kalksam ayıp etmiş olur muyum acaba

editcik: edge ile girdiğim için hızını merak ediyorum. Ne ile bakabilirim hızına. Program mı var internet sitesi mi

Modem farklı birşey aslında onu belirtim.Telefonları yüzde 90ı (gprs sahibi olanlar tabi) kendi suit programı ile gprs üzerinden interneti pc ortamına aktarır. Hayırlı uğurlu olsun şarj çok yer bu dezavantaj sadece telefonla internettte.

• usbden bağlantı yapınca tel aynı zamanda şarj da oluyor hocam o açıdan sorun olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatguncom

quote:

down 0.19
    upload 0.06

benimki ttnet dikkat ettin mi hocam
    seninki de mi öyle yoksa

Heee

benimki edge :) utan ttnet utan :)
  • arkadaşlar modem olarak kullandığınız cihaz 3g destekliyorsa 3g yi kullanarak bağlanmanızı tavsiye ederim. Edge şebekesinin hızı düşük olduğundan birde biz yüklenince felç oluyor ama 3G de öyle bi sorun olması için hepimizin aynı mahallede oturması falan gerekir
  • SOR GUN yazıp gönderdiğinizde size kaç mb kullanım yaptığınız mesajı geliyor mu¿ Bana gelmiyor. Yani mesaj geliyor da 0 mb olarak geliyor
  • quote:

SOR GUN yazıp gönderdiğinizde size kaç mb kullanım yaptığınız mesajı geliyor mu¿ Bana gelmiyor. Yani mesaj geliyor da 0 mb olarak geliyor

Bana geliyor hemde test ettim gündüz çabuk güncelleniyor kota miktarı.

Şuan attım 71 mb diye geldi misal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 26 Nisan 2010; 20:45:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN
    quote:

SOR GUN yazıp gönderdiğinizde size kaç mb kullanım yaptığınız mesajı geliyor mu¿ Bana gelmiyor. Yani mesaj geliyor da 0 mb olarak geliyor

Öğle aldım paketi. Şu anda sorguluyorum hala 0 diyor. 3g olsaydı telefonumda sömürüyo olurdum neti şu an. Nasıl olsa artmıyo :)
  • Bende cumartesinden beri kullanım "0" diyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

evet geliyor kaç mb oldugu ve su gün su saate kadar gecerli diyor
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.