Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.918
Cevap
27
Favori
1.162.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Orijinalden alıntı: farego

07.03.12'ye kadar, aksam 9'dan sabah 9'a kullanabilecegin sebeke ici 2000 bedava dakikan bulunmaktadir. t
    tesekkurler cep net

Bu 2000 dk olayını keşke daha once ögrenseydim,süpermiş,
    Tarifeyi degiştirir alirdım ama artık cok geç,
    cepnet le devam...

geçebilirsin tarife değişikliği yapıldığında cepnet iptal olmaz

Peki hangi tarife bu?
    Ya tarifeyı değiştirdiğimde cepnet iptal olursa,
    az bir ihtimal bile şüphede bırakıyor insanı.

• quote:

bu cepnet 10 numara ya bugunlerde yine ucuyor :d of var ya 1 seeneden beri kullanıyorumm harika :d 300 tl ye olsa yine satmam

300 veren olsa satarım ben ne yalan söyleyeyim :D artık sadece cepte kullanıyorum zaten ama 100'e falan verilmez hakkaten çok güzel sınırsız olayı hıza rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silphatos -- 7 Şubat 2012; 13:57:47 >
  • Bu ne biçim iş ya, abone alımını kapatmışlar ve üyeliği devam edenler için de hiçbir kısıtlama kota yok, hız desen düşmüyor. Ben vodafone abonesiyim, aboneliğimi iptal ettirmezsem...
  • uleyn askere gidecez diye iptal ettirmiştik keşke yapmsaydım yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanert21

Bu ne biçim iş ya, abone alımını kapatmışlar ve üyeliği devam edenler için de hiçbir kısıtlama kota yok, hız desen düşmüyor. Ben vodafone abonesiyim, aboneliğimi iptal ettirmezsem...

Aboneliği devam edenler için neden bir kısıtlama olsun? Mantığı nedir? İptal ettirmeyip kararlı bir şekilde kullananlar bundan neden zararlı çıksın ki?

Geçen ay vodem faturası 42 lira filan geldi. 4gb internet için bu parayı vermek evlat acısı gibi koydu bana. Onu iptal edip vodafone'un açığından cepnet aldım. Bu ay 9.10TL gelince gözlerim doldu mutluluktan. :D Keşke şu 1.10TL telsiz vergisi filan ek olarak ödenmese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holyjohn -- 7 Şubat 2012; 14:17:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

quote:

Orijinalden alıntı: sinanert21

Bu ne biçim iş ya, abone alımını kapatmışlar ve üyeliği devam edenler için de hiçbir kısıtlama kota yok, hız desen düşmüyor. Ben vodafone abonesiyim, aboneliğimi iptal ettirmezsem...

Aboneliği devam edenler için neden bir kısıtlama olsun? Mantığı nedir? İptal ettirmeyip kararlı bir şekilde kullananlar bundan neden zararlı çıksın ki?

Geçen ay vodem faturası 42 lira filan geldi. 4gb internet için bu parayı vermek evlat acısı gibi koydu bana. Onu iptal edip vodafone'un açığından cepnet aldım. Bu ay 9.10TL gelince gözlerim doldu mutluluktan. :D Keşke şu 1.10TL telsiz vergisi filan ek olarak ödenmese.

tarifen standart olursa sıkıntı olmaz cepnetini kaybetmeme riskinde yoksa.

• ahh su telsiz kullanım bedeli var ya tam bir somurge
  • Bence bu cepnet yakinda iptal olur.

Evet ben uye olamadim kiskaniyorum
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • beyler internet paketim bitmesine rağmen 1 haftadır internete girebiliyorum hemde ücretsiz. bir sorun olmasın ?
  • Cepnet gbisi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Cepnet gbisi yok

Katılıyorum ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhan-SB

Beyler bugün pc den hiç bağlanamadım. Benim gibi sorun yaşayan var mi?

evet ben de dün ve bugün internete giremedim anladığım kadarıyla pc den nete girme girişmlerini engellemişler. şimdiden uyarayım ve söyleyeyim forum donanımda bir açık bulursanız özelden paylasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RID_ONE_54

quote:

evet ben de dün ve bugün internete giremedim anladığım kadarıyla pc den nete girme girişmlerini engellemişler. şimdiden uyarayım ve söyleyeyim forum donanımda bir açık bulursanız özelden paylasın

Yapamazlar sanırım böyle bir şeyi
    Yoksa, vodem satışı olmaz
    Ha cep net için yaparlarsa bilemem
    Ama bunu yaparlarsa bu çok kötü olur .
  • yanlış anlaşılmasın. bahse konu yeni aboneliğe alımı kapatılan aylık cepnet
  • quote:

Orijinalden alıntı: RID_ONE_54

quote:

öyle birşey yapamazlar korkma.
  • 131428952

merak ettim acaba ne kadar yapıyor
  • Arkadaşlar valla helal olsun. İnternetten bir şey indirmiyorsunuz galiba. Wireless adaptör pert olunca mecbur telefonu bilgisayara bağladım, resmen işkence çekiyorum şu anda
  • Operations turboda kullanicilari sorun kalmaz
  • quote:

131428952

merak ettim acaba ne kadar yapıyor

131 MB civarı
  • işin kötü yanı cepnet abonesi olup,kampanya bitimine girmeden eğer iptal ederseniz geri dönüş şansınız olmadığını en azından kısa mesaj ile bilgi verebilirlerdi.bunu yapmadılar.başka zaman boktan püsürden şeyler için mesaj atarlar ama.ayıp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 8 Şubat 2012; 9:42:38 >
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.