Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.918
Cevap
27
Favori
1.162.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thedelpiero

Bugün cepnet ile ilgili bi vodafone yetkilisi ile konuştum. Cepnetin bitmesinin tek sebebi beleşe bilgisayardan internete giren fırsatçılar. Yoksa daha yıllarca cepnet kapatılmayacakmış.

ozaman niye wodem cihazı sattınız millete demedinmi.
    lafa bak bilgisayardan internete girenler yüzünden kapamışlar.
    bilgisayardan girenlerde 96kbps hız kullanıyor cepten girenlerde.
    sonuca baksınlar ayda 8tl yi çatır çatır alıyolar daha ne isterler..
  • Vodemi bilgisayarda kullanmak için satmadılar. Bizim gibi uyanık kullanılacılar kullandı. Adı üzerinden cepten internet.
  • Ben bir ara Turkcell Vın'a Vodafone hat takmıştım. Cepnet üyeliğim vardı ve bağlanmıştım. Üstelik Turkcell Vınn ın içindeki kendi programıyla çok kolay bir şekilde
  • Biri kota sorgulama isini soyleyebilirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cherkez26

Biri kota sorgulama isini soyleyebilirmi ?

Freezone dan indirimli aldinizza SORGU GENC500MB 3636

• quote:

Orijinalden alıntı: eren16

quote:

Bugün cepnet ile ilgili bi vodafone yetkilisi ile konuştum. Cepnetin bitmesinin tek sebebi beleşe bilgisayardan internete giren fırsatçılar. Yoksa daha yıllarca cepnet kapatılmayacakmış.

Arada fark var kullanan 300-500 mb yada 1 gb kullanıp bırakmıyor ki burda yazanlar vardı adam pc yi downloada bırakıyormuş :) 96 kbit hızla o pc 7/24 download yaparsa ki bunu epey kullanıcı yaparsa bu sıkıntı doğurur.Zaten bu sıkıntı bizlere de yansıyordu.

Ayrıca dert etcek bi mevzu yok mevcut kullanıcıysanız aynen devam ediyorsunuz, bu zamana kadar girmemiş olanda şansına küssün 1.5 senedir açıktı paket.

• 2-3 ay önce pc den yüklenenler yüzünden cepnet sürünüyordu,
    Şuan belirgin bir hız var,
    Yüklenen sayısı azalmış demekki
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Eksik veya yanlis bilgi girdiniz diyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Eksik veya yanlis bilgi girdiniz diyor

https://yardim.vodafone.com.tr/system/selfservice.controller?CONFIGURATION=1085&PARTITION_ID=1&LANGUAGE=tr&COUNTRY=tr&USERTYPE=1&TIMEZONE_OFFSET=null&CMD=VIEW_ARTICLE&ARTICLE_ID=928985

• beyler bugün diğer hattımda hiçbir talep olmadığı halde mesaj geldi aylık 7.99 tl karsılığı aylık cepnet paket kaydınız alınmıştır diye. nasıl oluyor bu iş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

2-3 ay önce pc den yüklenenler yüzünden cepnet sürünüyordu,
    Şuan belirgin bir hız var,
    Yüklenen sayısı azalmış demekki

geceleri ucuyor :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

beyler bugün diğer hattımda hiçbir talep olmadığı halde mesaj geldi aylık 7.99 tl karsılığı aylık cepnet paket kaydınız alınmıştır diye. nasıl oluyor bu iş :)

e ne güzel işte fazla kurcalama bence
  • BUgün günlükcepnet aldım full 3G hızında indiriyor bugün bi haller oldu Vodafone a
  • Yazın 2 ay kadar kullanmıştım. Hatta vodafone hattımı sırf bu sınırsız 8 tl diye almıştım. Ve yazdan beridirde hattımı hiç telefona takmadım bile. 15 tatil boyunca kullanmam gerekiyor. Şimdi buna knt para yüklemeden size danışmak istiyorum.
    Yukarda okuduğumdan çıkardığım. Bir defaya mahsus bile olsa paket satın almışsak kullanma imkanımız var. Yani ben 8 tl ye sınırısız kullanabileceğim öyle mi? Yanlış mı anladım? Ona göre para atacağım. Yoksa hattımı uygun biyere taşımayı düşünyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wurunkatte

Yazın 2 ay kadar kullanmıştım. Hatta vodafone hattımı sırf bu sınırsız 8 tl diye almıştım. Ve yazdan beridirde hattımı hiç telefona takmadım bile. 15 tatil boyunca kullanmam gerekiyor. Şimdi buna knt para yüklemeden size danışmak istiyorum.
    Yukarda okuduğumdan çıkardığım. Bir defaya mahsus bile olsa paket satın almışsak kullanma imkanımız var. Yani ben 8 tl ye sınırısız kullanabileceğim öyle mi? Yanlış mı anladım? Ona göre para atacağım. Yoksa hattımı uygun biyere taşımayı düşünyorum.

iptal etmediyseniz boyle bi sansınız var sanırımm.. ilk once cep netinizin acık olup olmadıgını anlamaya calısın;)
  • Cepnet Paketlerim
    Paket Adı Paket Hızı Data Kullanımı Durum Başlangıç Tarihi
    AYLIK CEPNET 0 Kb/s 0 Byte Pasif 2011-08-05 16:14:20

Durum pasif diyor. Online işlem merkezinde. Kullanabilecek miyim?
    Hatta 0 tl var ama arama yapabiliyorum. SOR AY yazıp 3636 ya gönderdim. "İşleminizi şu anda gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra deneyiniz. Vodafone" diye mesaj atmış.
  • quote:

quote:

O yetkiliye selamımızı söyle anlarsın salakca bi kapatma sebebi ne alaka dostum 100mb den sonra cep telefonundada aynı 96 kbs vodemde de kel alaka olmuş ben 96 kbs ister cepte kulanırım ister vodemde ona ne senki vodemde takınca 100mb hız veriyo alahımya la ben sadece 2 gb kotayı cepten yapiyom radyo dinliyom kilip iziliyom herşey yapiyom pc dede aynı o yetkili biraz embesilmiş doğrusu anca kendini kandırır o :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Wurunkatte

Cepnet Paketlerim
    Paket Adı Paket Hızı Data Kullanımı Durum Başlangıç Tarihi
    AYLIK CEPNET 0 Kb/s 0 Byte Pasif 2011-08-05 16:14:20

Durum pasif diyor. Online işlem merkezinde. Kullanabilecek miyim?
    Hatta 0 tl var ama arama yapabiliyorum. SOR AY yazıp 3636 ya gönderdim. "İşleminizi şu anda gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra deneyiniz. Vodafone" diye mesaj atmış.

arama yapiyorsa ceparan bakiyen vardir baktınmı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasta32

quote:

quote:

O yetkiliye selamımızı söyle anlarsın salakca bi kapatma sebebi ne alaka dostum 100mb den sonra cep telefonundada aynı 96 kbs vodemde de kel alaka olmuş ben 96 kbs ister cepte kulanırım ister vodemde ona ne senki vodemde takınca 100mb hız veriyo alahımya la ben sadece 2 gb kotayı cepten yapiyom radyo dinliyom kilip iziliyom herşey yapiyom pc dede aynı o yetkili biraz embesilmiş doğrusu anca kendini kandırır o :)

Eğitim seviyesi düşük insanları alıyorlar çağrı merkezine yada bayilere yerleştiriyorlar..
    Yanlış anlamayın dışlamıyorum.
    Ama bunlara eğitiim vermiyorlar yda veriyorlar 30 saatlik bir şey.
    Yani uğraşmıyorlar yatırım yapmıyorlar..

Bütün hatlar öyle..
    Bence 1 kişi alın 100 kişiye bedel olsun anlatsın..
    Her kafadan ayrı bir şey söylüyorlar..

• bugün ubuntu ile açtım bilgisayarı ve hiçbir kurullum yapmadan karşıma pin kodu sordu girdim ve internete bağlandım.
    1 kere daha ubuntuyu taktir ettim.
    ubuntu kullanan arkadaşlara duyurulur.
  • 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.