Şimdi Ara

VODAFONE CEP CÜZDAN UYGULAMASINI İNDİRENE 5TL HEDİYE(BİTTİ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
20
Favori
3.253
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çekçi57

quote:

Orijinalden alıntı: farfar63

cep cuzdana kredi kartinizi tanımlayım sonra nakit karta para yükle bölümünden para yukleyin.

eyvallah hocam , sağolasın , kullandık 5 lirayı sayende
    -önce kredi kartı tanımlayın cep cüzdana, tanımlama yapılırken 0.01 tl kesiyor karttan,
    - sonra cep nakit karta para yükle deyin , otomatik olarak , tanımladığınız kredi kartını görüyor zaten, ordan 10 lira yükleyin, biraz geç yapıyor bu işlemi, yüklemeye bastıktan sonra bekleyin
    - cep nakit kartta 15 liranız olacak, onunla da kontör yüklersiniz

Banka karti eklesek olmaz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

quote:

cep cuzdana kredi kartinizi tanımlayım sonra nakit karta para yükle bölümünden para yukleyin.

-önce kredi kartı tanımlayın cep cüzdana, tanımlama yapılırken 0.01 tl kesiyor karttan,
    - sonra cep nakit karta para yükle deyin , otomatik olarak , tanımladığınız kredi kartını görüyor zaten, ordan 10 lira yükleyin, biraz geç yapıyor bu işlemi, yüklemeye bastıktan sonra bekleyin

kredi kartı ile denedim ben , banka kartı ile neden olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

quote:

Banka kartı olmuyor galiba nuvo ile denedim hata verdi yüklenmedi. Kredi kartı ile yükledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haber veren arkadaşa teşekkürler. Kazandigimizi hattimiza TL olarak yukleriz.

• Kampanya bitti mi kampanya koşullarına gore 2015 de bitmiş olması lazım da ?

• quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

uygulamayı indirip sanal kart oluşturun ertesi gün 5 tl o karta yatıyor 10 tl daha gönderip hattınıza lira yükleyebilirsiniz

beyler kurallarda aktif kart olmayacak diyor ama ben sanal kart oluşturdum ertesi gün ona yatırdılar. isterseniz sadece uygulamayı indirip giriş yapın aşağıda otomatik oluşturulacaktır diye yazıyor

Edit: eğer farklı bir hat telefonda takılıysa o zaman Wifi kullanmanız lazım yada aynı hattın takılı olması gerekiyor

Bu Kampanya kapsamında, Vodafone Cep Cüzdan uygulamasını yükleyen ama Cep Nakit kart sahibi olmayan 10.000 Vodafone abonesine ait Vodafone Cep Cüzdan uygulamasında 5 TL yüklü Cep Nakit kartı otomatik olarak oluşturulacaktır.

Kampanya 3 Şubat 2015-01 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanyadan, Vodafone Cep Cüzdan uygulamasını yükleyen ama Cep Nakit kart sahibi olmayan 10.000 Vodafone abonesi yararlanabilecektir.
    Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Cep Cüzdan uygulaması kullanan Vodafone abonelerinin aktif Cep Nakit kartı olmaması gerekmektedir.
    Kampanyaya katılacak Vodafone aboneleri Vodafone tarafından belirtilen kriterlere uygun olan Cep Cüzdan uygulamasını yükleyen GSM numaraları arasından seçilecektir.
    Kampanyaya katılmaya hak kazanan abonelere bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.
    Kampanya kapsamında oluşturulan Vodafone Cep Nakit kart ile ilgili şifre bilgileri aboneye SMS ile gönderilecektir.
    Kampanya kapsamında Vodafone Cep Nakit karta yüklenecek 5 TL, Vodafone Cep Cüzdan uygulamasındaki bakiye görüntüleme ekranında görüntülenebilecektir.

Şunu hala cozemedim

• Ben indirdim 2 sanalkart kurdum yuklenmedi birde bu sanalkart sonradan iptal ediloyormu?

• Baya salak bir uygulama. Kredi kartıyla bakiye yüklemek için denemelerimin çoğu başarısız oluyor.
  • 150 liralık tl yükledik baya götürür bu beni teşekkürler vodafone

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TL yuklemenin ekstra bir ucreti mi var? Sanal kartimda 17 TL var hepsini hattkma yuklemeye çalışıyorum hata veriyor.

• Kampanya bitti beyler boşuna uygulamayı yüklemeyin

• kk ile ödeme yapmaya çalışıyorum. 45 liramı yedi. hata veriyor. bakıye yukleyebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: odrin34

kk ile ödeme yapmaya çalışıyorum. 45 liramı yedi. hata veriyor. bakıye yukleyebilen var mı?

Cep nakit karta bakiye aktardım ancak TL yükleme yapamıyorum. Twitter'dan @VodafoneDestek hesabına yazın siz de isterseniz.
  • Yaw dostlar ben 2 adet vodafone hattina uygulamayi kurdum ertesi gun 5 tl geldi ikisine bir hesaba ptt matikten 10 tl ekledim diger 5 tl yide bu hesaba yukledim toplamada 1 hesapta 20 tl oldu simdi bu 20 tlyi lira yeuklemek istiyince ptt tarafindan islem gerceklestirilemedi yaziyor ptt yi aradim sorun var yarin deneyin dediler bu parayi nakit olarak cekebilirmiyim?

• V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Devam ediyor bugun 5 tl kaptim ama cep lira yukluyemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: odrin34

kk ile ödeme yapmaya çalışıyorum. 45 liramı yedi. hata veriyor. bakıye yukleyebilen var mı?

Bende kk ile yukleme yapmayi denedim ama yukleme yapilmiyor ptt matikten yukleneniliyor ben pttmatikten yukledim ama bu seferde cep lira yukluyemiyorum hata veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

TL yuklemenin ekstra bir ucreti mi var? Sanal kartimda 17 TL var hepsini hattkma yuklemeye çalışıyorum hata veriyor.

Bendede ptt tarafindan gerceklestirilemedi hatasi veriyor sendede ayni hatayimi beriyor sorunun cozuldumu

• 2.5 TL islem ücreti kesıyormuş cep TL yüklemelerinde.

Yani 2.5 tl eksik yukleme yapilmasi gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

2.5 TL islem ücreti kesıyormuş cep TL yüklemelerinde.

Yani 2.5 tl eksik yukleme yapilmasi gerekiyor.

30 tl ustu icin o kesintiyi yapiyor zaten oldu sorun kalti

• Kampanya devam ediyor 2 hattan 5 er lira kaptim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.