Şimdi Ara

Vodafone Cep Cüzdan'dan Cep Lira yükleyenler 5 TL hediye kazanıyor [Bitti] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
759
Cevap
41
Favori
37.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu olusturulan sanal karta nasil para yukluyecegiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Visa

• Bu hatayı alan varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hâlâ yüklenmedi liralar

• Evde 3 tane Vodafone hat var. Bir tanesinde 3 tane kart açtım şimdilik. Hepsinde de 5 lira gelecek diye mesaj geldi. Daha gelmedi ama. Herhalde gelince diğerlerine de uygularım

• atomcu kullanıcısına yanıt
    Her açılan hesapta toplam 3 sanal kart açabiliyoruz ama bu 3 sanal karttan sadece ilkinde yükle kazan kazanılıyor. Bu önlemi almasalardı birke ekstra gelecek 20 tl ile toplam hat başına 45 tl çok güzel olucaktı ama kısmet artık saolsun vodafone :)

Sanal kartlardaki bakiyeyi göndermeyi soran arkadaş

Para transferi-para gönder kısmından sırayla tüm sanal kartlardaki 5 tl leri diğer numaraya gönderebilirsin masrafsız. Diğer numarada cüzdan hesap açılmış ve sanal kartlar oluşturulmuş olmalı. Bu şekilde her kartn 5 tl si diğer numaranın varsayılan sanal kartına toplam 15 olarak geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayrakkaa -- 3 Mart 2017; 18:45:3 >
  • O kadar ölücülük de olmasın sorun yok

• Bu biriktir gönder nedir arkadaşlar 5tl yükledim 15tl biriktirince gönderebiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ordinarius10 -- 3 Mart 2017; 21:27:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

ben 22 atmayı denerken alıyordum hatayı 20 atmayı denedim hata vermedi bir dene hocam

ben o aşamaya gelemiyorum ki daha erken veriyor hatayı. yine de teşekkür ederim.
  • "Fiziksel/sanal Cep Nakit karttan diğer bir Cep Nakit karta 35 TL altı para gönderimi günlük 3 işleme kadar ücretsizdir, 3 işlemden sonraki her bir gönderim için 2,5 TL işlem ücreti gönderen Cep Nakit kartından tahsil edilir.

35 TL ve üstü tutarlar için para gönderimi işlem ücreti 2,50 TL olup, gönderen Cep Nakit kartından tahsil edilir."

bide bu cep cüzdan da hediye 500 mb internet paketi yazıyor .deneyen varm . Ve diğer internet paketlerinde de ücret görünmüyor bende

• 2 tane sanal kart oluşturdum 3.yü açarken hata veriyor tc kimlik numaraları farklı diye. Neden böyle oluyor ki

• Bu olmamış ama ikinci karta da gelmeliydi

• Benim ki yüklenmedi

• Biriktir gönder hata veriyor para gönderemiyorum

• Hala yüklenmedi.

• Şimdi geldiler

• Yüklendi

• 2. İşlemlerde tamam 10 tl hediyeleri bekliyorum

• Arkadaşlar 3 sanal kart oluşturdum. 5 er tl geldi. Şimdi 10 tl hediye için ne yapmalıyım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.