Şimdi Ara

Vodafone Cep Cüzdan'dan Cep Lira yükleyenler 5 TL hediye kazanıyor [Bitti] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
759
Cevap
41
Favori
37.295
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chemsul

Hangi banka alt yapısını kullanıyor. Sanal kart açtım, Finansbank tan eft yapacağım banka seçmem gerekiyor.

Bu soruya cevap verebilecek bir arkadaş var mı?
  • istanbulsporlu kullanıcısına yanıt
    ptt olması lazım
  • chemsul kullanıcısına yanıt
    İNG ile çalışıyorlar ama Cep Nakit karta EFT ile yükleme yapılamıyor.
  • iyi haberi paylaşıyorum arkadaşlar son durumda iki hattı olan arkadaşlar hiç masrafsız 90 tl kazanabilirler hat başına 45 tl :)

Dün ikinci sanal kart için 10 tl kazandınız mesajı gelmemişti ama ona rağmen iki sanal kartada 10 tl yüklenmiş :)

Şimdi yapılması gereknleri son kez yazayım

1) 1.Hattımızda 3 sanal kart açıyoruz 3 ünede 5 tl geliyor. Bu 5 tl leri para transferleri-para gönder kısmından ikinci hattmızın varsayılanına topluyoruz aynı işlemi ikinci hattan 1. hatta şeklinde yapıyoruz.

2) 1.hattaki varsayılanda ve 2.hattaki varsayılanda 15 tl oluyor. Bu 15 tl leri istediğimiz hatta yükleme yapabiliyoruz. Ertesi gün bu iki hatta da harca kazandan 10 ar tl yatıyor.

3)1.hattaki bu kzandğm 10 tl yi ikinci hattın varsayılanına gönderiyoruz orda 20 tl oluyor. Sonra bu 20 tl nin 15 ini 1.hatta ki varsayılanı değiştirip ona atıyoruz ve hatta yükleme yalıyoruz bu 15 i. Bu sanal karta mesaj gelmesede 10 tl harca kazan geliyor :) Sonuçta bu şekilde aktarma yaparak toplam 90 tl kazanıyoruz iki hattan.

Forumdan biriyle iletişimde kalıp ona gönder geri al yaparak hat başına 45 tl kazanabilirsiniz hadi kolay gelsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayrakkaa -- 4 Mart 2017; 17:46:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben kendi kartıma transfer yapmak istediğimde 2.5 tl masraf istiyor. Başka numaraya gönderince masraf istemiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysim47

Ben kendi kartıma transfer yapmak istediğimde 2.5 tl masraf istiyor. Başka numaraya gönderince masraf istemiyor mu?

Para transferleri-para gönder kısmından ikinci numaraya gönderim yapınca o numaranın varsayılan sanal kartına masrafsıf 5 tl gönderiliyor.

Zaten sanal kartn tanımlı olduğu numaraya ait diğer sanal kartlara transfer yapılamıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Arkadaşlar bu Vodafone hatta bulunan TL ile mobil ödeme şansı var mı ?

Mesela SETCARD restorantlarda hatta bulunan TL ile hesap ödeme ?

nfc ile sekron kullanılabiliniyor ama nfc bende olmasığı için deneyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Temassız kullanım değil, Bakiyeyi farklı bir işletmede ödeme aracı olarak kullanmaktan bahsediyorum.

Türk Telekomda bu konuda Mobil Hesap isminde bir Android App var, setcard ın geçtiği heryerde hat bakiyen yeterli ise kullanabilirsin. Harika birşey.
  • Daha 5 liralar yüklenmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalet_tr

4848i arayıp iptal edebilirsiniz

Hocam 5 TL gelen sanal kartı iptal ettikten sonra tekrar yeni kart oluşturursak ona da 5 TL geliyor mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Temassız kullanım değil, Bakiyeyi farklı bir işletmede ödeme aracı olarak kullanmaktan bahsediyorum.

Türk Telekomda bu konuda Mobil Hesap isminde bir Android App var, setcard ın geçtiği heryerde hat bakiyen yeterli ise kullanabilirsin. Harika birşey.

Barkodlada ödeme yapılıyor diye anladım ben, detaylarını pek bilmiyorum. Şuan 15 ücretsiz lira ve ceplira yüklersek +10 kazanabileceğimiz durum en avantajlısı gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Orijinalden alıntı: hayalet_tr

4848i arayıp iptal edebilirsiniz

Hocam 5 TL gelen sanal kartı iptal ettikten sonra tekrar yeni kart oluşturursak ona da 5 TL geliyor mu?

Geliyor kardeşim, bu sonsuza kadar devam ediyor diyeceğim ama yalanım olmasın maksimum kazanın 100.000TL ile sınırlandırılmış.
  • Sorumun cevabını buldum, sanırım mobil ödeme altyapısını multinet sağlıyor.

Yani multinetin geçtiği heryerde kullanılabiliyor

https://www.youtube.com/watch?v=7QEFpdNp9ao
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    vodafon sanal kartı nasıl iptal ediyoruz?

geçen sene vodafonken 5 tl almış hattı turkcele taşımıştım ama tekrar vodafone dönmüştüm hala sanal kart mevcut silinmemiş

nasıl iptal edeceğiz bu vodafon sanal kartı?
  • Beyler bu sanal kartı online alışverişlerde kullanabiliyormuyuz ?

• nasıl diğer karta aktarım yapıyoruz bilgilendirir misin hocam?

• anlaşılan burayı da kurutuyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: frkhnnhkrf

2 hattı olan arkadaşlar masrafsız 50 tl yükleme yapabilirler;

1)Öncelikle her iki hat için 3 farklı sanal kart oluşturuyoruz. Toplamda 6 sanal kart ve 5 er liradan 30 tl oluyor kartlarda.

2)1.hattaki tüm kartlardaki parayı ayrı ayrı ikinci hattn varsayılan kartına gönderiyoruz. Aynı şekilde 2.hattaki tüm 5 liraları 1. Hattaki varsayılana gönderiyoruz. Varsayılanlarda 15 er lira oluyor. Bu 15 liraları istediğimiz hatta yükleme yaparak her ikisinden de 10 lira yükle kazan kazanıyoruz. Bu 10 liraları da tek varsayılana yükleyip 20 lira yükleme yapıyoruz en son. Toplam 30+20 den 50 tl kazanmış oluyoruz.

ikinci hattı forumdan bulup kişi başı 25 tl kazanmakta diğer seçenek tabi :)

en mantıklısı bu şekilde sanırım ama sanal karttan diğer sanal karta nasıl aktarım yapıyoruz?

• Daha önce kullandığımız sanal kart(geçen yıl bu zamanlar) açık görünüyor ama bakiyesi vardı sıfırlamışlar. Bunu kapatmak için arayabileceğimiz ücretsiz bir numara var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkhnnhkrf

2 hattı olan arkadaşlar masrafsız 50 tl yükleme yapabilirler;

1)Öncelikle her iki hat için 3 farklı sanal kart oluşturuyoruz. Toplamda 6 sanal kart ve 5 er liradan 30 tl oluyor kartlarda.

2)1.hattaki tüm kartlardaki parayı ayrı ayrı ikinci hattn varsayılan kartına gönderiyoruz. Aynı şekilde 2.hattaki tüm 5 liraları 1. Hattaki varsayılana gönderiyoruz. Varsayılanlarda 15 er lira oluyor. Bu 15 liraları istediğimiz hatta yükleme yaparak her ikisinden de 10 lira yükle kazan kazanıyoruz. Bu 10 liraları da tek varsayılana yükleyip 20 lira yükleme yapıyoruz en son. Toplam 30+20 den 50 tl kazanmış oluyoruz.

ikinci hattı forumdan bulup kişi başı 25 tl kazanmakta diğer seçenek tabi :)

1 hat için 3 farklı sanal kart oluşturulsa da sadece 5 tl verdiler geçen sene bu zamanlar

3 sanal oluşturuluyor ama 5+5+5 tl gelmiyordu. şimdi bu sanal kartları silmek iptal etmek istiyorum ama yok silinmiyor
    üstelik geçen sene sadece 5 tl gelen oluşturduğum bu 3 sanal kart aradan bir turkcell gsm hat değişikliğine rağmen silinmemiş iptal edemiyorum
    demek ki telefon hattından bağımsız ama telefon hattına entegre bir sanal durum var

fiziki olarak talep edilse gelir mi bilmiyorum ama içindeki para miktarı online alışverişte mesela hepsiburada da kullanılabiliyor

şu an hatta 3 sanal kart nasıl iptal edilir bilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.