Şimdi Ara

Vodafone çekim kalitesini artıran alet (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefonla görüşme için öyle yapıyorum hocam mecburen ancak elektrik ya da internet kesilince büyük sıkıntı oluyor özellikle elektrik o kadar sık kesilmiyor fakat internet bazen sorun çıkarabiliyor.

• Birde piyasada telefona takılan acayip anten gibi aletler var. Acaba onlar işe yarıyor mu?
  • O cihazı kurumsal müşterilere veriyolar faturası 10 bin 15 bin olan müşteriler , cihaz crowdcell ve basecell diye 2 adet var. En iyisi basecell Huawei bts5901b modeli.
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Cihazı bulmanız ve satın almanız mümkün değil. İllaki Vodafone'nun bu cihazı size vermesi gerek. Google'da CrowdCell diye araştırırsanız resmine rastlarsınız.

Sizin için buldum.

Vodafone çekim kalitesini artıran alet

Neden Vodafone'nun size vermesi gerek derseniz, Vodafone bu cihazın içine kendi hattını takıyor. Bu hatta en yakın Baz İstasyonu'ndan en iyi sinyal geliyor ve o sinyal CrowdCell'den size yayınlanıyor. Bir nevi tekrarlayıcı görevi görüyor.

• Merhaba bu cihaz bende de var ancak operatörün size temin etmesi gerekli çünkü içerisinde operatöre ait bir sim kart var, bu sim olmadan da çalışmıyor.

Farklı sistemler var sinyal güçlendirme diye aratıp göz atabilirsiniz, sistemleri denemedim ancak anladığım kadarıyla tek bir operatör için değil hepsi için geçerliler.
  • Vodafone her yerde çeken ama hiçbir yerde çekmeyen hat. Özel konumlar hakkında yorum yapmam ama genele vurunca her yerde nerdeyse 4G çektiği halde internete girilmeyecek halde hızlar veriyor.
  • circassianman kullanıcısına yanıt
    Aynen. 3g deki download hızı hemen hemen 4g ile aynı oluyor bazı yerlerde. Alt yapısı rezalet
  • https://m.turkish.alibaba.com/p-detail/Huawei-BTS-5900-BTS5901B-02311XXW-WD6MIAAC3BN0-62592568969.html burda var ama kesin gonderilir mi bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 7 Ağustos 2022; 13:7:58 >
  • phasan P kullanıcısına yanıt

200 - 1000$ arasında gidip geliyormuş fiyatı :DDD şaka mı bu?

• Üstteki linkdeki cihaz Vodafone nin bize gönderdiği cihazın yanından bile geçemez
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.