Şimdi Ara

VODAFONE BANA NE VAR DAN SÜREKLİ İNDİRİM KUPONU ÇIKIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Etrafımda vodafone kullanan 4 kişi var, yaklaşık 4-5 haftadır bana ne ver uygulamasından saçma sapan sitelerden sözde indirim kuponu çıkıyor. 1 ay önce vodafone'dan TT mobile geçmeden önce bana da 3 hafta üst üste indirim kuponu çıkmıştı. Bu arada Türk Telekom sil süpür uygulamasından TT Mobile geçtim geçeli 4 haftada 20 GB civarı internet çıktı, vodafone bana ne var uygulamasından sonra sil süpür çok iyi geldi.

• Ahh vodafone ahh, sen böyle değildin.

Bir zamanlar gözümde 1 numaraydın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplu millet soverse duzeltirler belki. Dalga geciyorlar resmen.

• bana ne var temsili

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

bana ne var temsili
    Allah seni kahretmesin ya.

Sayfa açıldığında direk senin yoruma yöneldi ve o resmi gördüm. NOOOOLUYOR LAAAAĞN dedim.

Bi an ekranda böyle görünce vallahi korktum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 26 Şubat 2019; 23:26:22 >

• Evde 3 vodafone hat var. 3'ünü de aynı anda denedim, indirim kuponu çıktı. Şans değil tamamen ayarlanmış bir sistem

3 hattı da TT taşıdım, aktif olmasını bekliyorum
  • 1 aydır indirim kuponu çıkıyor. Bizle dalga geçiyorlar büyük ihtimal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Google Play yada IOS Store'de uygulama sayfasını açınız,yorum ve puan yerine 1 puan verip eleştirinizi yapın. Sürekli indirim kuponu çıkıyor,sahtekrsınız,reklamlarınız yalan,numaramı taşıyacağım vs. yazın bunaltın. Orada yüzlerce yorum var bu konuda.
    Ayrıca twitter kullanan varsa resimde olduğu gibi twitterde @VodafoneTR ve @VodafoneDestek hesaplarına bu durumu anlatan bir tepki twitleri yazınız. Kendi kendimize konuşmak yetmez,sadece 5 dakikamızı ayırıp tepkimizi tavrımızı gösteren yazı yazacağız ilgili yerlere. Bence oturup beklemekten iyidir. Nasreddin hocanın misali,yoğurt ya tutarsa. Denemek lazım. İstemeyene vermezler.

• Bugün 3 vodafone hatta çark çevirdim lezzetlibuket.com isimli siteden 40 tl indirim kuponu aldım.
  • Adını dahi duymadığımız alışveriş siteleri kendi tanıtımını yaptırmak için Vodafone ile aralarında anlaşma yapmışlar.
    Bunun açıklaması budur.
  • 25 lira yükleyince çarkı çevireyim dedim 5gb verdi

• Haftada 2.5 milyon kişiye indirim ayağına reklam geldiğini varsayarak her ay 10 milyon reklam tıklaması çok iyi. Numaranızı pazarlamasına gerek yok her şeyi kendi hallediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekara T kullanıcısına yanıt
    12 hafta üst üste alışveriş sitelerinde çakma indirim hediyeleri. Bu linklere tıklayıp alışveriş yaparsak Vodafone bize değil,biz vodafoneye hediye vermiş oluyoruz. Daha fazla dayanamadım,Vodafonede tarifem çok iyi fiyatlı bir tarife olmasına rağmen çekilişi yapıp 2 gün önce 1 hattı daha Vodafoneden diğer Operatöre taşıdım. Kaldı Vodafone'de Gani 2500 tarifesinde 1 hat. Onda da bedava video paketi tanımlı,yoksa onu da taşıyacağım. Reklamların aksine Türkiye'nin kapsama alanı ve internet hızı en zayıf operatörü. Yatırım yapmadan sadece video paketleri satarak ayakta oyalanıyorlar,bakalım nereye kadar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.