Şimdi Ara

VODAFONE BANA NE VAR ( BANANEVAR )'da BU HAFTA SİZE NE ÇIKTI? HER HAFTA PAYLAŞIYORUZ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
2.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BANA NE VAR hediye çarkı konusunda şikayetler de var,memnun kalanlar da. Sürekli alışveriş indirimi çıkıyor,internet hiç çıkmıyor diyenler de var,her hafta en az 4 GB günlük internet çıkıyor diyen de var.

Her hafta Bana Ne Var'da ne çıktığını paylaşalım,görelim BanaNeVar ne veriyor ne vermiyor.

Türkcell kullananlar Turkcell'in ayda verdiği hediye GB Vodafone'yi 5'e katlar diyor. Çıkan sonuçları paylaşalım,durumu görelim.Mümkünse ekran görüntüsü alıp paylaşalım.

VODAFONE BANA NE VAR ( BANANEVAR )'da BU HAFTA SİZE NE ÇIKTI? HER HAFTA PAYLAŞIYORUZ.

VODAFONE BANA NE VAR ( BANANEVAR )'da BU HAFTA SİZE NE ÇIKTI? HER HAFTA PAYLAŞIYORUZ.B

Bana 2 hafta günlük 4 GB,1hafta günlük 5 GB çıktı. Bu hafta 6 saatlik 500 MB internet çıktı. Eşimin hattına 4 hafta üst üste alışveriş sitesinde indirim çıktı. Sanırım Altın Kulüp indirim servisine üye olduğu için. Üyeliğini iptal ettim,1 GB internet çıktı.

Her hafta ekran görüntüsüyle paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 7 Şubat 2019; 0:14:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 saatlik 1 megabayt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 haftadır 3 farklı hatta süpriz çıktı başka birşey vermedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: m398

8 haftadır 3 farklı hatta süpriz çıktı başka birşey vermedi
    Altın kulüp indirim kulübüne üyemisin? Eşimin hattına 4 hafta üst üste uyduruk alışveriş sitelerinde indirim çıktı.
    İhtiyacımız olmayan indirimler ki inceledim indirim sayılmaz. Altın kulübü iptal ettikten sonra internet çıktı.

Bize Ulaşın panelinden kızgınlıkla mail de göndermiştim kullanmadığımız halde 4 hafta üste istemedigim sitelerde indirim çıktı,bir daha çıkarsa hattı taşırım,lafa gelince Bana Ne Var'dan internet çıkıyor diye reklam yapıyorsunuz dedim. Bunu yazdığım için mi değişti internet çıktı bilemem.

• valla hocam yazma ile vermiyor bunlar annem eski tip tel kullanıyor internet kullanımı yapmadığı için ona 5gb veriyor
  • İndirim:(
  • Vodafone Yanım'da açılmıyor,Bana Ne Var alabilen oldu mu arkadaşlar.?

• Sürpriz 3 aydır aralıksız çarkçı şirketin hileli çarkı yazıklar olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: m398

Sürpriz 3 aydır aralıksız çarkçı şirketin hileli çarkı yazıklar olsun

3 haftadır hattın tekine 24 saatlik internet çıkıyor,diğerine de senin dediğin gibi 3 hafta alışveriş çıktı. Altın kulüp uyeligini iptal ettim internet çıktı. Belki alakası yoktur. Alışveriş indirimi de indirim değil,kazık fiyata satılan ürünler zaten.

• Biraz yersiz olacak ama...

Bana ne var? tıklayınca benden izin istiyor. Yer, kullanıcı bilgileri vb. paylaşılması işlenmesi gibi bir yazı. Bunu yapmaya tereddüt ediyorum ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phorever

Biraz yersiz olacak ama...

Bana ne var? tıklayınca benden izin istiyor. Yer, kullanıcı bilgileri vb. paylaşılması işlenmesi gibi bir yazı. Bunu yapmaya tereddüt ediyorum ne dersiniz?
    Sorun yok dostum,kabul et. Onu kabul etmeyen kimseye hiç bir operatörde indirimli tarife teklifleri gelmez. TTelekom'da da Sil Süpür için kabul etmek şart. Güvenlik riski yok,magazalarin indirim mesajlari vb. tanitimlar gelir en fazla.

• Onayladım sistem geçici olarak devre dışı dedi. Onayı aldığıyla kaldı

Sinir olmaya başladım bu vodafone'a.
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Bu gece sık sık devre dışı olur,bende giremedim 2 saat. Sanırım yoğunluktan. Eğer geceleri internete takilmiyorsanız,yatıp uyuyan biriyseniz Bana ne var çarkını her zaman akşam 5-6 civarı çevirin. 6 saatlik internet verme yada dakika verme ihtimali var çünkü. Eğer gündüz ihtiyacınız varsa gündüz çevirin.

• 2GB günlük.

• Altin kulupden dokayimi supriz yani

Mantikli olabilir ama su kahve hediye vs cok isime yaradi

• 3 haftadır saçma sapan sürprizler kulüp mulüp üyeliği de yok. Telefon taksidi olmasa 1 dk kalmam.

• habire süpriz ve indirim çıkıyor. saçma saçma şeyler.
  • goldmaster indirim çıktı
  • 5 Hafta üst üste lezzetliçiçek.com dan indirim kazandığım için TT Mobile geçmiştim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.