Şimdi Ara

Vodafone bana ne var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
3.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu nedir ya vodafon iyice fakirleştimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ne saçmalıktır 6 saat vereceğine ya verme yada haftalık ver, operatörler anlaşmalı sanki birbirinden kopya çekmiş gibi benzer uygulamalar hep

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dalga geciyorlar resmen

• 6 saatlik de olsa internet vermiş, bana 7 haftada sadece 2 defa internet çıktı onda da birisi 1 gb 12 saat diğeri 2 gb 6 saat. geri kalanlarsa s**tiri b**tan sitelerden alışveriş karşılığı indirim. o indirimler eskiden altta ayrı bölümde oluyordu zaten, iyice pintileştiler. 6 ay sonra 2 senelik taahhüt dolunca bırakmayı düşünüyorum.

benim ihtiyacıma göre kampanya yapmayıp, birilerini benim cebimden zengin etmeyi düşünüyorlarsa parayı değil babayı alırlar.
  • Sizinki yine iyi internete muhtacım bana 500dk veriyor...

• yine s**ik sokuk buketinden 100 tlye 40 tl indirim çıktı. bari bilindik bir firma olsa. iyice sahte bal reklamlarına çevirdiler. hiç vermeyin en azından yok der geçeriz.

bi ara sınırsız vodafone ve sabit hatlarla görüşme hakkım varken (ayda 100 dk telefonla konuşmayan birisiyim) vodafonelularla küsür dakika konuşma çıkmıştı, onda da iyi delirtmişti.

geçenlerde eve de reklam yollamışlar vodafone fiber için, bu haliyle insanı delirtiyorlar altyapı farklı firmadayken öldürürler herhalde.
  • İhtiyacı olan kullansın

Vodafone bana ne var

Vodafone bana ne var

• Red Sinema şifresi Lazım. PaZar günü sinemaya gitmek istiyorum

• Vodafone bana ne var

• 24 saat geçerli 5 GB çıktı

• Hileli çark. Çark vodafone nın elinde 2 aydır lezzetli hediye de indirim kodu bu hafta sosyofix 10 tl indirim internet vermiyor. Bence VODAFONE ÇARKA İFLAS YAZSIN DENK GELİRSE MEVCUT İNTERNET PAKETİNİ BİTİRİR.

• 66 yozgat 6 kullanıcısına yanıt
    Vodafone bana ne var

Yozgatlılara indirim veriyor anlaşılan

• Adamlar bedava bişey veriyor siz laf ediyorsunuz. En güzeli bunu kaldırması sanırım. Bizim millet bedava olan şeye bile hileli diyor. Yahu sana internet vermek zorunda mı? Sonuçta para ile satıyor. Tabi ki bol keseden dağıtmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: azeroth_

Adamlar bedava bişey veriyor siz laf ediyorsunuz. En güzeli bunu kaldırması sanırım. Bizim millet bedava olan şeye bile hileli diyor. Yahu sana internet vermek zorunda mı? Sonuçta para ile satıyor. Tabi ki bol keseden dağıtmayacak.
    aynen öyle, kaldırsa bu kadar laf yemez

• 2 haftadır saçma sapan sürpriz denen şey çıkıyor. sosyofix midir her ne saçmalıksa işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: azeroth_

Adamlar bedava bişey veriyor siz laf ediyorsunuz. En güzeli bunu kaldırması sanırım. Bizim millet bedava olan şeye bile hileli diyor. Yahu sana internet vermek zorunda mı? Sonuçta para ile satıyor. Tabi ki bol keseden dağıtmayacak.
    Hayrına vermiyorlar aylık 25 tl yükleme koşulu var bedava değil (turkcell salla kazan ve turk telekom sil süpür kampanyalarında bu koşul yok.) internet vermezse dk versin oda kabulüm ama her hafta bilmem nerde geçerli indirim veriyor böyle saçmalık mı olur.

• 3 haftadır çevirmiyorum

• red 10 tarifesi.. 4 haftadır bir b.ka yaramayan hediye geliyor. evimin olduğu yerde tam çeken 4.5g performansı 3,2mbit.. hele bi taahhüt bitsin..
  • Arkadaşlar bu Vodafone iyice cozuttu. Diğer operatörler sağdan soldan GB hediye ederken (hatta Kamil Koç'tan bilet alana bile) bunlar önce saatleri düşürdü sonra surpriz diye sacmasalak bir şey bahane ederek insanları aptal yerine koyarak sürekli sürpriz çıkarıyorlar çarktan. Bana aşağıdaki gibi çarktan tam 1 aydır belki de daha fazla zamandır surpriz geliyor üst üste.

Milleti aptal veya keriz yerine koymanın manası yok. Hiç vermese daha iyi antipati oluşmaz en azından. Bunu direkt şikayet etmeyi düşünüyorum. En etkili nereden şikayetimi iletebilirim?

Vodafone bana ne var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 25 Kasım 2018; 18:33:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

Arkadaşlar bu Vodafone iyice cozuttu. Diğer operatörler sağdan soldan GB hediye ederken (hatta Kamil Koç'tan bilet alana bile) bunlar önce saatleri düşürdü sonra surpriz diye sacmasalak bir şey bahane ederek insanları aptal yerine koyarak sürekli sürpriz çıkarıyorlar çarktan. Bana aşağıdaki gibi çarktan tam 1 aydır belki de daha fazla zamandır surpriz geliyor üst üste.

Milleti aptal veya keriz yerine koymanın manası yok. Hiç vermese daha iyi antipati oluşmaz en azından. Bunu direkt şikayet etmeyi düşünüyorum. En etkili nereden şikayetimi iletebilirim?

Adamlar ücret almıyorlar bu olay için. Ne diye şikayet edeceksin ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.