Şimdi Ara

Vodafone Avantaj Cepte Her Ay 1 Damacana Hayat Su Hediye (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
45
Favori
157.100
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün sipariş verdim ,damacanayı kapıda bıraktım gelen giden yok.bu kadar sorumsuz firma tanımadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaptan69 kullanıcısına yanıt
    Bayiler kafalarına göre iş yaptığı için bi standart yok anlaşılan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar,

Haber verene çok teşekkürler,
    Dün sipariş verdim, bugün müşteri hizmetlerini aradım, ilk kez kayıt olduğum için adresi teyit etmeleri gerekiyormuş,
    teyit sonrası 1 saat içinde su geldi. ilk kez kayıt olanların Müşteri hizmetlerini aramasında fayda var

bilginize
  • Arada sırada buraya baktığım iyi oluyor. Ben de üyelik oluşturup sipariş verdim. Üstteki arkadaşın uyarısıyla müşteri hizmetlerini arayıp adres onaylattım. Sanırım şubenin seçilmesi işlemini hızlandırıyor bu durum. Bakalım gelir inşallah problemsiz.
  • Dün verdiğim sipariş az önce geldi. 5TL damacana değişim bedeli istedi. İlk siparişe ücretsiz dedim. Çok üstelemedim, verdim. Gelecek ay ücretsiz alırım. Üstelik damacana 2 senelikti. İyi oldu.

• 29 da siparis verdim 31 inde geldi fabrikadan kargoyla geldi herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaslar avantaj cepte bu kampanyayı gören var mı ben bakıyorum bulamadım da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobydick

merhaba arkadaslar avantaj cepte bu kampanyayı gören var mı ben bakıyorum bulamadım da.
    arama bölümüne hayat yazın geliyor e-ticaret kategorisi altındaydı sanırım
  • Yeni aya girdik ama yeni kod vermiyor ne ayak?

• Angelica kullanıcısına yanıt
    30 günde 1 kere alınabiliyor kullandıktan sonra 1 ay sonra tekrar kod Alıcaksin ne kadar erken kullanırsan o kadar karlisin
     Vodafone Avantaj Cepte Her Ay 1 Damacana Hayat Su Hediye

Aynı adrese 3 u siparişte geldi çok teşekkür 😎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanberber53 -- 1 Kasım 2018; 13:18:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanberber53

30 günde 1 kere alınabiliyor kullandıktan sonra 1 ay sonra tekrar kod Alıcaksin ne kadar erken kullanırsan o kadar karlisin

Aynı adrese 3 u siparişte geldi çok teşekkür 😎
    Yavrusu ile birlikte gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çakaçuka

Dün verdiğim sipariş az önce geldi. 5TL damacana değişim bedeli istedi. İlk siparişe ücretsiz dedim. Çok üstelemedim, verdim. Gelecek ay ücretsiz alırım. Üstelik damacana 2 senelikti. İyi oldu.
    Şikayet edin getirsinler paranızı geri, kendilerini birşeyden bi haber 3,5 yapıyorlar.

30 gün boyunca sipariş verecekmişsin para kazandıracakmışız uyanık zadelere, sipariş vermezsek müşteri neden sipariş vermemiş diye işletmeden hesap soracakmış 4 lira yakıt + 6 TL hizmet bedeli zararı oluyormuş.

• 1 hayat su aboneligi ile 1 ay icerisinde birden fazla siparis verebilir miyiz?

• 1 saat önce sipariş verdim şimdi geldi 10 tl damacana depozitosu istediler polemiğe girmedim. verdik yer beşiktaş illa müşteri hizmetlerini arayıp şikayet mı istiyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende kampanya hala görünmüyor avantaj cepte. Arama bölüme yazdım hatta e ticaret bölümüne de baktım ama yok. Olsa bile evde damacana yok para isterler değil mi?

• emremercan E kullanıcısına yanıt
    10 TL depozito ise çok iyi ancak değişim için verdiyseniz bence geri isteyin.
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Yanımda uygulamasının arama kısmına hayatsu yazın oradan çıkıyor. Evde damacana yoksa 28 TL depozito alıyorlar.
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    vodafone yanımda uygulamasından bakacaksınız. damacana yoksa 28 tl isteyecekleri şarta yazmıslar muhtemelen isterler.
  • Adana'da en ucuz damacana hangisi gidip alayım? Değişimde ücret vermeyeceğiz değil mi? Yoksa gidip direk bir tane hayat su mu alalım?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.