Şimdi Ara

VODAFONE ARENA NUMARALI MAÇA GELMEYENLER BİLETLERİNİ PASLASIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yine o kadar çok boş koltuk vardı ki numaralıda.Ya abiler madem gitmiyosunuz bari gideceklere paslayın.

• sanırım yönetim kombine alıp maça gelmeyenlerle ilgili bi konu ele alacak. özellikle kapalı da JK yazan yerde ne varsa, her maç boş orası, bu son gençler maçında doluydu yine bi nebze ama özellikle orası hep bi seyircikıran var orada.

Numaralı da ise o beyaz büyük koltukların biletleri satılmıyordur bence.

Orada da şöyle bişey yapılabilir aslında hava yollarının yaptığı gibi, satılmayan son biletleri, kenar numaralıdan upgrade edebilir oraya, veya biraz indirimli son dk fırsatı olarak satabilir.
  • Dün kuzey altta idim kapalı üst ile karşılıklı tezahürat yaptık eski açık ve numaralı sadece bizi izledi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Dün kuzey altta idim kapalı üst ile karşılıklı tezahürat yaptık eski açık ve numaralı sadece bizi izledi

Ben de Eski açıktaydım.

Bu tarafta yanlış bilmiyorsam Karagümrük haricinde hiç bir taraftar grubu yok. Bu nedenle Kapalı veya Eski açık tarafından organize edilen tezahüratlar dışında hiç bir tezahürata katılamıyor insanlar. Karagümrüğün kendine hayrı yok. 2-3 kişi var direklere tırmanmaktan ve kale arkası filelerini yırtmaktan başka hiçbir işe yaramıyorlar. ne bi organizasyon yeteneği var ne bişey. Hal böyle olunca Eski açıkta organizasyon çok zor oluyor.

Zaten stad tarihinde de bu hep böyle oldu. KAPALI > YENİ AÇIK > ESKİ AÇIK > NUMARALI olarak gider katılım yoğunluğu sırası.
    Kapalıda bile organizasyonlar eskisi gibi başarılı değil.

Stockholm tezahüratı dün efsaneydi. onun dışında çok aşrı güçlü bi organizasyon da olmadı.. Siyah - beyaz - şamp - beşiktaş 4 tribünlü tezahürat da fena değildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Dün kuzey altta idim kapalı üst ile karşılıklı tezahürat yaptık eski açık ve numaralı sadece bizi izledi

Ben de Eski açıktaydım.

Bu tarafta yanlış bilmiyorsam Karagümrük haricinde hiç bir taraftar grubu yok. Bu nedenle Kapalı veya Eski açık tarafından organize edilen tezahüratlar dışında hiç bir tezahürata katılamıyor insanlar. Karagümrüğün kendine hayrı yok. 2-3 kişi var direklere tırmanmaktan ve kale arkası filelerini yırtmaktan başka hiçbir işe yaramıyorlar. ne bi organizasyon yeteneği var ne bişey. Hal böyle olunca Eski açıkta organizasyon çok zor oluyor.

Zaten stad tarihinde de bu hep böyle oldu. KAPALI > YENİ AÇIK > ESKİ AÇIK > NUMARALI olarak gider katılım yoğunluğu sırası.
    Kapalıda bile organizasyonlar eskisi gibi başarılı değil.

Stockholm tezahüratı dün efsaneydi. onun dışında çok aşrı güçlü bi organizasyon da olmadı.. Siyah - beyaz - şamp - beşiktaş 4 tribünlü tezahürat da fena değildi.

Hocam numaralı hepten uyuyor zaten kapalıda da sadece üst kısım canlı karşılıklı uzun tezahüratlar yaptık sadece tezahürat sonlarında video çektim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunu kulüp ayarlasa ya. Maça gelmeyen adama yaptırım uygulamak yerine, biletini satsın, biletten elde ettiği karın %20sini kombine sahibine gelecek seneye indirim olarak düşsün. Basit bir cep telefonu uygulaması ile halledilebilir. Puan toplansa işte şu kadar puan bir bilet gibisinden.
  • kombineyi gitmeyeceğiniz maç için kulübe devredince bu dediğiniz oluyor.Kulüp bileti satıp size de puan veriyor.Seneye kombine de o puanlar indirim yapıyor, zaten bunu biliyorsunuz.Benim dediğim ne kulübe devredip ne de maça gelmeyenler. Burası belki bi nebze boş koltuk yerine birilerine bilet devredilebilecek yer olarak bilinse güzel olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.