Şimdi Ara

Vodafone, Android'li akıllı telefonu 'Vodafone 945'i Türkiye'de satışa sunuyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
127.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

sahibinden.com'da kutusu açılmamış sıfır cihazlar var fiyatı 350tl civarı

300 TL ye sıfır hem bu site hemde sahibinden.com da var 350 TL sıfır cihaz bile olsa YÜKSEK....
  • quote:

arkadaşlar okadar araştırdım ama hangi video formatlarını desdekledigini bulamadım video oynatıcı hangi video formatlarını desdekliyo bileniniz varmı

" rock player "yüklemen yeterli , neden ARAŞTIRMA içindesiniz ? zaten VF 945 için ANAKONU / BAŞLIK açılmış hatta 30 sayfa falan oldu , ben ROCK PLAYER ile açamadığım video olmadı ancak player 14mb VE BU CİHAZ İÇİN BÜYÜK BİR DOSYA BOYUTU , ayrıca cihazın ekranı nedeni ile + işlemci gücü yüksek video atmamaktada fayda var. 900 mb lık bir film mi rahat rahat açıyor. ( LG ARENA da izleyen birinden aldım )
  • quote:

dün aldım harika bir cihaz tavsiye ediyorum ayrıca videoları izlemek için bi programa gerek duymadım direk izleyebiliyorum net ve hızlı bi şekilde

cihazın zaten 1 hafta önce MARKER açık FW si VODAFONE sitesinde yayınlandı , artık market ( ki applenet de herşey var ) yaklaşım 3 - 10 mb arası 5 adet VİDEO PLAYER mevcut , cihazın kendi video oynatıcısı belki yeterli SES/ GÖRÜNTÜ codek lerine sahip olmayabilir ama DEDİĞİNİZ GİBİ;

cihaz bu donanım ve android 2.1 in yapabileceklerini tam anlamıyla yapabiliyor hemde RAM 512mb ilerde yeni güncelleme ve OC ile inşallah daha iyi olacak.
  • telı aldm çok guzel.ama androıde nerden gırıcez yada nası yuklucez?bilgilendrırsenız sevınırım?
  • quote:

telı aldm çok guzel.ama androıde nerden gırıcez yada nası yuklucez?bilgilendrırsenız sevınırım?

aktardığınız soru eksik yada hatalı , android e girmek yada yüklemek nedir ? yada sorununuz " tam olarak nedir ? " .ünkü cihaz android 2.1 sürüme sahip ve bir şey yapmanıza gerek yok ( imkan varsa hemen VODAFONE sitesine girip cihazın EN SON FW sini yükleyin ) sonrada MARKET açılacak ve herşey var , ayrıca applanet i yükleyip HERŞEYE BEDAVA sahip olabilirsiniz. cihazın şuanda EN BÜYÜK sorunu " root yetkisi " alıp UYGULAMA / OYUNLARI SD KART a aktarmak . inşallah ANDROİD 2.2 rom u bu cihaza uyarlanırsa bunlarda düzelecek ve cihaz 3 kat hızlanacak.
  • arkadaşlar sadece vodafone hattındamı çalışıyor teLefon ??
  • quote:

arkadaşlar sadece vodafone hattındamı çalışıyor teLefon ??

hayır bunu nerden cıkırdınız? vodafone ıle net ayarları daha uyumlu ve 3 g en ucuz vodafone de
  • Arkadaşlar bu telefon vodafone de tahattsüz satılıyor mu fiyatı ne kadar ne kadara geliyor

Ben şimdi vodafone hat alsam geçerli tarifelerden birine geçsem alabilir miyim telefonu ne kadara.mâl olur ?
  • arkadasalr benim arakadasta var biras kullandım gercekten güzel telefon kamerasıda net bya özellkli bi telefon bnde almayı düsündüm ama vodafone hatta gecmesi var 24 ay bıoyunca 55 tl ödemesi var bunun o yüzden alamadım :D
  • daha az önce gittim 55 tl lik kampanyam var ama +10 tl dio almadım bnde
  • ARKDAŞLAR BİLDİK DH İYESİ VE SAHİBİNDEN.COM DAN TAAHHÜTSÜZ ALABİLİRSİNİZ , VODAFONE GEÇMEYE GEREK YOK
  • bu vodafone markalı telefonları hangi firma üretiyor bi arkdaşımın dayısı almış kaçak çıkmış en kısa zamanda cevap bekliyorum
  • quote:

bu vodafone markalı telefonları hangi firma üretiyor bi arkdaşımın dayısı almış kaçak çıkmış en kısa zamanda cevap bekliyorum

huwaı + zte
  • ekran pert
  • Taahhütsüz 365 TL'ye alabilirmişiz.Vodofone bayisinden öğrendim.
  • quote:

Taahhütsüz 365 TL'ye alabilirmişiz.Vodofone bayisinden öğrendim.

bu zamanda VERİLMEZ !! halen froyo 2.2 güncellemesi ve KULLANICI iyileştirmleri bekliyoruz. ( daha iyi resim / video çekim + dışarı ses yüksekliği + tuş kilidi vb. )
  • merhaba,

telefonda hafıza depolamada sorun var

yardımcı olurmusunuz lütfen

telefon depolama alanı program yüklemek icin yetersiz.

bilgilerinizi bekler iyi çalışmalar dilerim.
  • Telefonumu cok seviyorum ama eksigi cok sesi az cikiyor youtube vidyolar oynatmiyor sistem yuklemesini yapamiyorum bunlarin hepsiyle ilgili bir cevap yokmu
  • hayli gecikmelide olsa bu konuda bu telefon için bir kaç yorumda ben yapayım şuan bu teli kullanan biri olarak. şuan temmuz 28 telfonu alalı 1 aya yaklaştı. tarifeli f,lan kısmaı bırkırsanzı telin kendi piyasadaki peşin fiatı 369 lira. ee bukadarlık fiaattan okadarda süper özellikler beklemek hata olur ama yinede yabana atılır özellikelri yok diyemeyiz. ekran kapğasitif tft dokunmatik ekran. wifi, bluetood, 256 mb cözünürlü ekran, soasyal aglara baglanbilirlik(myspace, twitter, googletalk, facebook ve msn). 5mp led falashlı kamera, 3g (sadece internet baglantı hızı olarak) ve daha sayamadıgım bir cok özellikle işte bunca şeye ragmen dahda cook kötü bir tel denebilirmi fiyatınada bakınca. ayrıca kontratlı aldım bu teli 59 tl(1000 dk heryöne, 1000 sms, 1gb internet)+10 tl daha verince tl de sahip oluyorsunuz. tarife +10 tl=69 tl ye hem konuşma sm internet hem de tel sahibi nasıl bence cok kötü degil hatta bayagı iyide denebilir.

• Bu arada cok sorulan bi soru:
    vodafone 945in SAR degeri 1,18 kg/w. İlgisi olmayanlar icin soyluyorum avrupada sinir 2,0. Bu konudaki en tutucu olan amerikada bile 1,6. Yani.gayet dusuk seviyelerde
    Guvenle kullanabilirsiniz ;)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.