Şimdi Ara

Vodafone Aile Faturalı - Faturasız - Şebeke içi Geçişlere özel [BİTTİ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
16
Favori
36.969
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Bu kampanyalari normal insanlarin anlayabilecegi sekilde neden yapmazlar ki... Okudum ama hicbirsey anlamıyorum. Yardim edin.

Ailede 4 kisiyiz. 3 hat benim adima kayitli. 1 hat aileden diger bir kisiye kayitli. 4-5 aydir 19 TL önyuklemeli mega3gb tarifesini kullaniyoruz. Toplamda 80 TL civari ödüyorum. Her birimizin 600dk 3gb internet 1000sms hakki var.

Aile tarifesine gecsem ne avantajim olacak? Hangi tarifeye gecmeliyim? Daha fazla internet için butceyi artirabilirim.

Ayrıca evde ttnet adsl sözleşmesi bitti. Vodafone adsl ve mobil birlikte hesapli bir kampanyasi var mi?

Senin tarifen avantajlıdır bir şey yapmana gerek yok kullanım hakkın yetmezse sadece ek paket al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Hocam kardeşim vodafone freezonede bende kardeşimin tcsiyle geçiş yapacağım yani 1 tc ile 2 freezoneli olacak 90 gün sınırı şartlarda belirtilmemiş 2 kez mh ile konuştum geçebilirsiniz dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 2 Şubat 2017; 6:56:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Hocam kardeşim vodafone freezonede bende kardeşimin tcsiyle geçiş yapacağım 90 gün sınırı şartlarda belirtilmemiş 2 kez mh ile konuştum geçebilirsiniz dedi

Yapabilirsiniz işlem yapacağınız bayide su tarifeyi şu şekilde istiyorum deyin başta tarife seçimi yaparsanız sıkıntı olmaz sonrası icin

• quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

Hocam bende ayın 30unda red 10 tarifesine geçtim,bayide ocak ayına özel internet 12 GB yazıyordu,+2 GB bana gelmedi herhalde yanımda uygulamasına girince 7 küsur gözüküyor internet.Bu konuda bilginiz var mı sizin ?

Evet hocam ben de aynı durumdayım,nasıl alacağız iki gb ilaveyi

• Cepte 1 de 3+3 ne oluyor? +3 her yuklemede 12 ay boyunca mı geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizpiyadesi

Cepte 1 de 3+3 ne oluyor? +3 her yuklemede 12 ay boyunca mı geliyor?

+3 Gece internet kullanımı için (21:00-09:00 saatleri arasında geçerlidir) Faturalıda taahhüt vardır Faturasızda taahhüt yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinaslan

quote:

Hocam bende ayın 30unda red 10 tarifesine geçtim,bayide ocak ayına özel internet 12 GB yazıyordu,+2 GB bana gelmedi herhalde yanımda uygulamasına girince 7 küsur gözüküyor internet.Bu konuda bilginiz var mı sizin ?

İlk ay üst tarife ek internet paketidir Müşteri hizmetlerinden talep ediniz İlk ay fatura düzenlemesi için küsüratlı kullanım hakkı veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

quote:

İlk ay üst tarife ek internet paketidir Müşteri hizmetlerinden talep ediniz İlk ay fatura düzenlemesi için küsüratlı kullanım hakkı veriyor

Bu kadar alengirli şartlar neden?

Yok cilt numarası yok 1. Derece aile

Bırakın şartsız isteyenler geçsin

Abone başvurusu 1000 se 10000 olsun

• Beyler bilen varsa cevaplasın lütfen ocak 14 te türktelekomdan vodafoneye geçişim.tamamlandı red 10 52 tl vergilerle 54 gayet iyi tarife fiyat olarak ama hizmet rezalet çekim gücü berbat. O yüzden dün turkcele geçiş için başvurdum. Vadofonede faturam 7 sinde kesiliyor şimdi bana 1 fatura artı indirim bedeli ceza olarak yansır dimi beyler. Red 10 normal fiyatı 80 tl idi. Aile indirimiyle 52 oldu.

• Açıklayabilecek arkadaş varmıdır ? Şimdi eşim türk telekomlu ben Turkcell. İkimizinde hattı üzerinden cihaz var taahhütlü. Bu şekilde vodafona geçme şansımız varmı ?
  • Hocam 2 adet faturalı hattım var. 3 yıldan fazladır. ( akıl küpü devreden 2 gb + 1000 dakka + 1000 sms )

Birini ben birini eşim kullanıyor.

9 yaşımda oğlum var.

bize uygun kampanya ne olabilir...
  • Beyler bilen varsa cevaplasın lütfen ocak 14 te türktelekomdan vodafoneye geçişim.tamamlandı red 10 52 tl vergilerle 54 gayet iyi tarife fiyat olarak ama hizmet rezalet çekim gücü berbat. O yüzden dün turkcele geçiş için başvurdum. Vadofonede faturam 7 sinde kesiliyor şimdi bana 1 fatura artı indirim bedeli ceza olarak yansır dimi beyler. Red 10 normal fiyatı 80 tl idi. Aile indirimiyle 52 oldu Yardımcı olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Beyler bilen varsa cevaplasın lütfen ocak 14 te türktelekomdan vodafoneye geçişim.tamamlandı red 10 52 tl vergilerle 54 gayet iyi tarife fiyat olarak ama hizmet rezalet çekim gücü berbat. O yüzden dün turkcele geçiş için başvurdum. Vadofonede faturam 7 sinde kesiliyor şimdi bana 1 fatura artı indirim bedeli ceza olarak yansır dimi beyler. Red 10 normal fiyatı 80 tl idi. Aile indirimiyle 52 oldu.

7 sinden önce taşıma gerçekleşirse 52+cayma bedeli size çıkacaktır şayet 7 sinden sonra gerçekleşirse 6 sında müşteri hizmetlerini arayıp faturasız hatta geçişini yap sana 2 fatura çıkmasın
  • Majorca kullanıcısına yanıt
    operatörünüze cayma bedeli + kalan cihaz bedeli ödeyeceksiniz taşıma işlemi yaparsanız taşıma işlemi yapmadan operatörünüzün müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayıp o şekilde işlemlerinizi yapmanızı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: arayanbulur

Hocam 2 adet faturalı hattım var. 3 yıldan fazladır. ( akıl küpü devreden 2 gb + 1000 dakka + 1000 sms )

Birini ben birini eşim kullanıyor.

9 yaşımda oğlum var.

bize uygun kampanya ne olabilir...

belirli bir taahhüdünüz varsa 542 müşteri hizmetleri ile görüşün ortak bir yola varmazsanız cayma bedelinizi hesaplayıp işlem yapabilirsiniz
  • quote:

quote:

Beyler bilen varsa cevaplasın lütfen ocak 14 te türktelekomdan vodafoneye geçişim.tamamlandı red 10 52 tl vergilerle 54 gayet iyi tarife fiyat olarak ama hizmet rezalet çekim gücü berbat. O yüzden dün turkcele geçiş için başvurdum. Vadofonede faturam 7 sinde kesiliyor şimdi bana 1 fatura artı indirim bedeli ceza olarak yansır dimi beyler. Red 10 normal fiyatı 80 tl idi. Aile indirimiyle 52 oldu.

7 sinden önce taşıma gerçekleşirse 52+cayma bedeli size çıkacaktır şayet 7 sinden sonra gerçekleşirse 6 sında müşteri hizmetlerini arayıp faturasız hatta geçişini yap sana 2 fatura çıkmasın

Eyvallah hocam çok sağol bekleyim dün başvurdum 5 şubatta geçer dedi turkcell eğer dediginiz gibi geçiş tamamlanmazsa öyle yaparım. Sanırım geçer ama hocam bildiğim 5 gün içinde tamamlanıyor hatta türktelekomdan vadofone geçtiğimde 3 gün sürmüştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

quote:

quote:

Bu kadar alengirli şartlar neden?

Yok cilt numarası yok 1. Derece aile

Bırakın şartsız isteyenler geçsin

Abone başvurusu 1000 se 10000 olsun

BTK'nın belirlediği kurallar dışına çıkılamıyor çıkılsa operatör ceza yiyecektir ondan

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    Hocam zamanını alıyorum ben red 10 tarifesinde aile indirimi için biraderi referans verdim onada ceza yansırmi?

• quote:

Hocam zamanını alıyorum ben red 10 tarifesinde aile indirimi için biraderi referans verdim onada ceza yansırmi?

yok hiçbir ceza yansımaz
  • quote:

quote:

yok hiçbir ceza yansımaz

Eyvallah hocam teşekküler. Vodafon yansır demişti.. Sadece bana yansıması iyi yoksa ayıp olacaktı..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.