Şimdi Ara

Vodafone Aile Faturalı - Faturasız - Şebeke içi Geçişlere özel [BİTTİ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
16
Favori
36.968
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: islamzeki

Web sitesinde ne zaman yayınlanır kampanyalar, bir fikriniz var mı?

Bölge temsilcimiz den bilgiler gelmiştir Vodafone site güncellemesi olacaktır belli değil ne zamana kadar sürecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi kardeşim 2 ay önce vodafone geçti. fırsat 3 gb tarifesinde. O bize referans olamıyor mu.

http://www.vodafonefreezone.com/faturasiz-esnek-aile-3-gb-tarifesi

Burada öyle bir şart görmediğim için söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopat_doktor

şimdi kardeşim 2 ay önce vodafone geçti. fırsat 3 gb tarifesinde. O bize referans olamıyor mu.

http://www.vodafonefreezone.com/faturasiz-esnek-aile-3-gb-tarifesi

Burada öyle bir şart görmediğim için söylüyorum.

Faturasız veya faturalı için 90 gün doldurmuş olması gerekir

• Ben birkaç gün önce gene aile referans kampanyası ile Vodafone Red XS'ye geçtim. Olur da bu yeni kampanyalardan birine geçmek istesem yapabilir miyim?
  • Cephe 4 iyiymiş yaw...SMS yazmamış ama vardır galiba.

Tahahutum olmasa bozar geçerdim bu cephe4 e

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Cephe 4 iyiymiş yaw...SMS yazmamış ama vardır galiba.

Tahahutum olmasa bozar geçerdim bu cephe4 e

1000smslidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: inishmore

Ben birkaç gün önce gene aile referans kampanyası ile Vodafone Red XS'ye geçtim. Olur da bu yeni kampanyalardan birine geçmek istesem yapabilir miyim?

Mevcut faturalılar için geçerli değildir
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Turkcell den 2 numaramı taşısam Vodafone a... Sonrada bu tarifeye geçebilir miyim

2 hat da Kendi üstüme

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Hocam ben Turkcell den 2 numaramı taşısam Vodafone a... Sonrada bu tarifeye geçebilir miyim

2 hat da Kendi üstüme

Faturalı ve faturasız tarifeler için aile indirimi olması için şartları sağlayan 1.dereceden 1 tane aile ferdi referans olması gerekiyor
  • Hocam ben meseleyi anlamadım. Şimdi kız kardeşim faturalı güzel bir paket kullanıyor. Ben faturasızım ve şu an kullandığım taahhütlü bir tarifem yok.2mizde vodafoneyiz. Buradakilerden hangisine geçebiliyorum?
  • Peki referans göstereceğimiz ailemdeki vodafone'lu kişi mutlaka red tarifelerinden mi olmalı?

Bende Red paketi var fakat fiyatı fazla (cephe 4 e göre interneti de az), normal vodafone (red değil) tarifeli ailemdeki kişiyi gösterip cephe 4 denilen tarifeye geçme ihtimalim var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zblacKkenedz

Peki referans göstereceğimiz ailemdeki vodafone'lu kişi mutlaka red tarifelerinden mi olmalı?

Bende Red paketi var fakat fiyatı fazla (cephe 4 e göre interneti de az), normal vodafone (red değil) tarifeli ailemdeki kişiyi gösterip cephe 4 denilen tarifeye geçme ihtimalim var mı?

Herhangi bir faturalı tarifede olması lazım Red olmasına gerek yoktur
  • Vodafone'dan başka operatöre taşıyıp sonra geri gelsek Faturasız
    Esnek Aile 3 GB'den faydalanabilir miyiz? Esaslar bölümünde 90 gün geçmesi gerekir vs. belirtmemişler.
  • cephe 1 , 1000 dakkalık olanı çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: islamzeki

Vodafone'dan başka operatöre taşıyıp sonra geri gelsek Faturasız
    Esnek Aile 3 GB'den faydalanabilir miyiz? Esaslar bölümünde 90 gün geçmesi gerekir vs. belirtmemişler.

Bölge temsilcisine sordum olmaz dedi ama sistemdir denememişiz kabul edebilir Esaslarda belirtmemiştir
  • Bittikce dolan 2gb kampanyasına yeni geçmiştim hocam😀😀😀 şimdi 45 liralık tarife gıdıklıyor beni😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: SlimShay

Cephe 4 için hattımı Vodafone a taşıyorum.

Evvela şikayetvara bigöz atıp vodafone nun vaziyetini görmeni isterdim ve vodafonedan paçanı kurtardığında da hesabındaki bakiyeden de %10.40 kesinti yapıyor
  • Hocam benim bir hattım 2 senedir Vodafone'da iki hattımda Turkcell'de ben kendime referans olabiliyor muyum ?

• Aeti Gblar icin ne sarti var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.