Şimdi Ara

Vodafone Aile Faturalı - Faturasız - Şebeke içi Geçişlere özel [BİTTİ] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
16
Favori
36.965
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chrizs07

Arkadaşlar merhabaha

Geçtiğimiz gece vodafoneu aradım. Turktelekom kullandığımı, vodafone a geçmek istediğimi fakat uygun bir tarife istediğimi ilettim. Onlarda bana aileden iki kişi vodafoneda aynı tarifeye geçersem %50 indirim alacağımı iletti. Fakat internette bununla ilgili bilgi göremedim. Var mı aslı ? Bu arada faturalı olacak hatlar.

Şimdi tekrar aradım, bu sefer önce biriniz vodafone a geçip 30 gün kullanıp sonra diğerinize referans olabilir dedi ? Annemle beraber vodafone a aynı anda geçsek bu olaydan hemen yararlanamıyoruz sanırım ?
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam.bir de bu ilk 12 ayın sonunda devam edersek aynı fiyat mı olcak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone bayi arayıp tt den vodafone a geçersem hangi tarife var kullanabileceğim uygun dedim. 45 tl ye 2000 dk 10 gb olan tarifeye geçebileceğimi söyledi. 39 tlye bunun 5 gb lisi var dedi. aileden birisinin olmasına gerek yokmuş şubat ayına özel bu şekildeymiş.

Peki ben birşey soracağım, tt de taahütüm otomatikman yenilendi, vodafone a geçecek olsam bir cayma bedeli ödemek durumunda kalacak mıyım ?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhabaha

Geçtiğimiz gece vodafoneu aradım. Turktelekom kullandığımı, vodafone a geçmek istediğimi fakat uygun bir tarife istediğimi ilettim. Onlarda bana aileden iki kişi vodafoneda aynı tarifeye geçersem %50 indirim alacağımı iletti. Fakat internette bununla ilgili bilgi göremedim. Var mı aslı ? Bu arada faturalı olacak hatlar.

Şimdi tekrar aradım, bu sefer önce biriniz vodafone a geçip 30 gün kullanıp sonra diğerinize referans olabilir dedi ? Annemle beraber vodafone a aynı anda geçsek bu olaydan hemen yararlanamıyoruz sanırım ?

Yakınlık referansı kaldırıldı herkes birbirine referans olabilir

• 30 TL ye kadar 6-8 gb olan bir paket yok mu acaba ?
  • quote:

vodafone bayi arayıp tt den vodafone a geçersem hangi tarife var kullanabileceğim uygun dedim. 45 tl ye 2000 dk 10 gb olan tarifeye geçebileceğimi söyledi. 39 tlye bunun 5 gb lisi var dedi. aileden birisinin olmasına gerek yokmuş şubat ayına özel bu şekildeymiş.

Peki ben birşey soracağım, tt de taahütüm otomatikman yenilendi, vodafone a geçecek olsam bir cayma bedeli ödemek durumunda kalacak mıyım ?

Şimdi şöyle anlatayım size diyelim 6 ay kullandınız çıkmak istediniz 80TL tarife 45TL ödediğiniz için aylık 35TL indirim aldığınız için 6X35=210TL cayma bedeli+ ayrıldığınız ayın faturası çıkacaktır 12 ay zorunlu taahhütdür 12 ay isteğe bağlıdır
    Faturalı hat kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar:
    1-Mobil internet üzerinden dolaşırken +18 (adult benzeri siteler için) girişte haftalık 14TL gibi ücret onayladığınız sürece o servisin abonesi olursunuz Hiçbir şekilde özel servisleri kapatamazsınz Ücret iadesi yoktur NOT: Telefonunuzu modem yaptığınız sürece sizin mobil veriden bağlanan kişide onayladığı sürece kendiniz özel servise abone oluyorsunuz Dikkat ediniz
    2-0888 li özel numaralar gibi veya yurtdışından gelen çağrıları geri aramanızda dakika başına hattınıza 20TL gibi ücretlendirilirsiniz Yurtdışında akrabanız konuşanınız olmadığı sürece servisi kapatmanız gerekir
    3-Yurtdışında dolaşım servisi için yurtdışında kullanmak istiyorsanız yurtdışında pasaport özelliği aktif olup gün başına 11,90TL ödersiniz Belirli bir kısmını kullanabilirsinizhttp://www.vodafone.com.tr/VodafoneRoaming/Hersey-Dahil-Paketler.php Kullanmak istemiyorsanız o servisi pasif hale getiriniz
    4-Fatura son ödemesinden sonra ödediğiniz sürece size günlük faiz bir sonraki faturaya yansıyacaktır. Son ödeme tarihinden sonra kimilerine 7-15 gün arası hat açma kapatma uygulanır ( hattınız kısıtlandığı sürece 11,90TL bir sonraki faturanıza yansıyacaktır
    5-İnternet sosyal ağlardan sizin tanıdığınız insanlar adına sosyal hesap açıp size bir mesaj gelecektir ( Çek dağıtıyorum standart dolandırıcılıkları) o mesajlara kesinlikle evet cevabı vermeyiniz
    BUNLARA UYULDUĞU SÜRECE FATURA ŞOKU YAŞAMAZSINIZ

• quote:

Orijinalden alıntı: universty3

Çok teşekkürler hocam.bir de bu ilk 12 ayın sonunda devam edersek aynı fiyat mı olcak?

Evet aynı ücrete 24 ay devam edebilirsiniz
  • Bende 9 şubatta geçtim 3 gündür kullanıyorum sıkıntı yok şimdilik.

• İnternet kotası bitince ne oluyor, turk Telekom her 500 mb için 7 tl alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

İnternet kotası bitince ne oluyor, turk Telekom her 500 mb için 7 tl alıyor

Aşım ücreti günlük 9,90TL olup gün sonuna kadar 23:59:59 a kadar sınırsız hak verilir
  • Arkadaslar daha gecen hafta vodafone a tasıdım numaramı. Faturalı olarak katıldığım bi kampanya var. Simdi istesem bu kampanyalardan birine gecebilir miyim?

• Medium faturalıya geçmek için gittim hat dayımın üstüne ailede Vodafone kullanan yok pazartesi taşıma gerçekleşecek bakalım neye geçtik göreceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Aşım ücreti günlük 9,90TL olup gün sonuna kadar 23:59:59 a kadar sınırsız hak verilir

Katılımcılar için ilave ödeme var mı

• quote:

quote:

quote:

İsteğiniz kadar gün sonuna kadar 4.5G üzerinden baglanin mobil verinizi paylaşın download edin upload edin :) seçim sizin AKK yok yani :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

İsteğiniz kadar gün sonuna kadar 4.5G üzerinden baglanin mobil verinizi paylaşın download edin upload edin :) seçim sizin AKK yok yani :)

Demek istediğim, aileden birini ilave ettiğimizde ekstra ödeme var mı, mesela turk Telekom da her ilave ettiğin kişi için 5 lira faturaya ekleniyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Demek istediğim, aileden birini ilave ettiğimizde ekstra ödeme var mı, mesela turk Telekom da her ilave ettiğin kişi için 5 lira faturaya ekleniyor

Bunda ilave yoktur Türk Telekom gibi değildir

• Bunların duran internetlisi var mı? Büyüklerin internet kullanımını durduramıyoruz :D
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, Vodafone bayiine uğrayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

Bunların duran internetlisi var mı? Büyüklerin internet kullanımını durduramıyoruz :D

Maalesef Sadece akıl küpü tarifelerinde duran mevcutturhttp://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/AkilKupuTarifeler.php
  • vodafonea geçeceğim diye tt yi aradım bugün. 27 tl ye 1000dk 1000sms 6 gb internet sundular. Cins adamlar gecen ay teklifte bulunduklarında böyle güzel teklifleri yoktu.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.