Şimdi Ara

Vodafone 945 Hepsiburada 299 tl?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
2
Favori
9.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıktığı günden beri kullanıyorum.Rezalet servis anlayışını saymazsak,tam bir f/p ürünü.
  • Bugüne kadar hiç bir üründe bu kadar zıt görüşler görmemiştim.
  • kullananların %99 unun memnun olduğu bir telefon...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

quote:

Orijinalden alıntı: enkog

rica ederim bu sefer kaçırma bari

:) aldım :)

kimbilir ne zaman gelir ... hb sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venduss

quote:

Orijinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

quote:

Orijinalden alıntı: enkog

rica ederim bu sefer kaçırma bari

:) aldım :)

kimbilir ne zaman gelir ... hb sonuçta

şubeye gelmiş öğlene doğru teslim edilir heralde (süper hızlı gönderiydi )

• sıcak gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tohumluk

kullananların %99 unun memnun olduğu bir telefon...

Nasıl böyle bir kanıya vardın anlayamadım.

Cidden inanamıyorum bu telefonu övebilen bu kadar insanı ilk defa bir arada gördüm

Bu telefon tam bir vodafone fiyaskosu beş para etmez 300 tl hayatta etmez. Delilik yapmayın 100 tl fazla verin gidin galaxy gio alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar3121

quote:

Cidden inanamıyorum bu telefonu övebilen bu kadar insanı ilk defa bir arada gördüm

Bu telefon tam bir vodafone fiyaskosu beş para etmez 300 tl hayatta etmez. Delilik yapmayın 100 tl fazla verin gidin galaxy gio alın.

ben çevremde kullananlara sorup aldığım cevabı almıştım.

telefon ile ilgili bildiğiniz bir sorun mu var? Yaşanan bir sorun varsa bizimle paylaşır mısınız?

• Benim başımdan geçeni anlatayım. Yağmurda yürürken cebimdeki telefon ıslandı, dokunmatiği çalışmaz oldu. Servise gönderdim, sıvı temasından dolayı garanti kapsamına alınmayacağını biliyordum ama en azından ücreti mukabilinde değiştirmek istedim. Servis, ücreti karşılığında komple değişim olabileceğini söyledi, parça değişimini kabul etmedi. Heryerde parçasını aradım ama ben bulamadım. Telefonun parça sıkıntısı olduğu aşikar. Kullandığım dönemde ise sesinin çıkmaması, dokunmatiğinin yeterince hassas olmaması, bazı uygulamalarda takılması gibi kendimce sorunlarım vardı. Çok şikayetçi olacağımı düşünmüyorum ancak çok da memnundum diyemem. Bence Vodafon bu telefonun arkasında durmuyor. Bütün bu yazdıklarım, kendi düşüncelerim. Diğer arkadaşların kendi tecrübeleri doğrultusunda değişik fikirleri olabilir, saygı duymak lazım.
  • quote:

quote:

quote:

ben çevremde kullananlara sorup aldığım cevabı almıştım.

telefon ile ilgili bildiğiniz bir sorun mu var? Yaşanan bir sorun varsa bizimle paylaşır mısınız?

1- Piyasaya sürüldüğünden beri tek bir sürüm güncellemsi çıkmadı hala android 2.1
    2- Dahili hafızası çok çok az 7-8 tane oyun program yükleyince doluyor ve hafıza kartına atmak baya zor bişey ben denedim becermedim.
    3- Markası vodafone- ne kılıf bulabilirsiniz ne ekran koruyucu
    4- Performansının iyi gözüktüğüne bakmayın angry birds ü bile takıla takıla çalıştırıyor.
    5- Wifi theater yok
    6- Kalın ve tuşları kaba
    7- Arkasındaki vodafone amblemi zamanla soyuluyor
    8- Konuşma esnasında dokunmatik ekran kilidi kendiliğinden açıldığı için yanağınız değdiğinden dolayı konuşmanızı kendiliğinden beklemeye alıyor (Kronik Sorun Her telefonda zamanla oluyor)
    9- Ekran çözünürlüğü düğük
    10-Ekran dokunmatiği ekranın köşelerinde hassasiyetini kaybediyor

• açıklayıcı bir bilgi olmuş teşekkürler Serdar3121.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

Aldim 2 haftadir kullaniyorum. Hele DH de artik neredeyse bilgisayari hic kullanmiyorum.
    DH Mobile Opera miniyle cok guzel yag gibi kayiyor.
    Skyfire yukledim Youtube ve videolar vede canli TV ler kesintisiz gosteriyor.
    Viber lede bedava telefon konusmasi ve SMS var. Daha ne olsun.
    Yeterki uzun vadede ariza cikarmasin yoksa ozellikleri yeterli seviyede.

flashlı bir siteye girde bakalım o site yağ gibi kayacak mı ? yoksa sabah-akşam uğraşacak mısın görelim
  • valla arkadaşlar bende bugun sabah saat 10 gibi bu telefonu aldım. Almamın sebebi telefonun fiyatı o fiyat a böyle özellikler başka telefonda yok ve android sistem hiç yok. Telefonda aradıklarım mobil internet - gmail - whatss app - msn işlevini kullanabileceğim bir proğram - alo desin mesaj çeksin yeter dedim ve aldım. 319 liraya geldi kargo falan bedava 6 taksit yaptım telefonu en az 1 sene kullanmayı düşünüyorum.

Bende internette hem iyi hem kötü yorumlar gördüm ama artık elimdeki hiç bir işlevi olmayan samsung telefondan kurtulmak istedim mesaj yazmak bile eziyet inş. bir sorun ile karşılaşmam aldığım gibi kullanmayı düşünüyorum rom falan hiç uğraşmıyacam.

onun dışında hepsiburada.com a anlam veremiyorum bugun V 945 in fiyatı 3 kere değişti ve web kargo olmasına rağmen bugün elime ulaşmadı neyse nedendir diye araştırdım kargo bölümünde web kargo seçeneği çıkıyormuş ama bende sadece 3 kargo firması göründü yurtiçi bedava - aras kargo bedava - yurtiçi kapıda ödemeli 1.99 diye web kargoyu falan göremedim. Çok sistemli ama 5 kuruş etmez bir firma hepsiburada ne zaman bir alışveriş yapsam bir problem bir sıkıntı bir tutarsızlık yaşarım yani hiç segdeye uğramaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Aldim 2 haftadir kullaniyorum. Hele DH de artik neredeyse bilgisayari hic kullanmiyorum.

flashlı bir siteye girde bakalım o site yağ gibi kayacak mı ? yoksa sabah-akşam uğraşacak mısın görelim

2.1 de flaş desteği olmadan yağ gibi akar bence :)

skyfire ile girerse bilinmez tabi. ama flaşları isteğe göre oynatmayı seçtiğinde sıkıntı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aaykut422

http://www.hepsiburada.com/Liste/vodafone-945-vodafone-/productDetails.aspx?productId=telcepvfdv945&categoryId=371946

f/p nasıl?

Dostum Bende Cihazın Aynısı var Bendekide SIFIR(0) Ben de Satıyorum Cihazı Öyle Denildiği Kadar Kötü Bir Cihaz ASLA VE ASLA DEĞİL! Helede 275 TL için BEDAVA Şimdi sana telefonun linkini atıyorum pm den bir bak istersen...
    Gerçekten tam bir FİYAT/PERFORMANS KRALI verildiği parayı sonuna kadar hak ediyor, ama giderde 300-400 TL verirsen o zman bişey demem işte o biraz akılsızlığa kaçar...
    Teşekkürler İyi Forumlar...

• Mesaji telefondan yaziyorum samimi olarak soyluyorum gunumuz sartlarina fiyat anlaminda cok uygun ve performansi yeterli bana gelen telefonda marketli surum yuklu deyil bu aksam eve gdince yukluycem tum ayarlarimi yapacam tavsiye ederim ozelliklede cok parasi olmayanlar a kacirmasinlar diyorum
  • quote:

1- Piyasaya sürüldüğünden beri tek bir sürüm güncellemsi çıkmadı hala android 2.1
    2- Dahili hafızası çok çok az 7-8 tane oyun program yükleyince doluyor ve hafıza kartına atmak baya zor bişey ben denedim becermedim.
    3- Markası vodafone- ne kılıf bulabilirsiniz ne ekran koruyucu
    4- Performansının iyi gözüktüğüne bakmayın angry birds ü bile takıla takıla çalıştırıyor.
    5- Wifi theater yok
    6- Kalın ve tuşları kaba
    7- Arkasındaki vodafone amblemi zamanla soyuluyor
    8- Konuşma esnasında dokunmatik ekran kilidi kendiliğinden açıldığı için yanağınız değdiğinden dolayı konuşmanızı kendiliğinden beklemeye alıyor (Kronik Sorun Her telefonda zamanla oluyor)
    9- Ekran çözünürlüğü düğük
    10-Ekran dokunmatiği ekranın köşelerinde hassasiyetini kaybediyor

Hepsine katılıyorum. Ben de ucuz olduğu için almıştım geçen sene Haziran'da. Amacınız internet telefonu olarak kullanmaksa bu fiyata iyi ama beklentiniz yüksek olmasın ve hiçbir oyunda performans beklemeyin. Takılmayan oyun görmedim gibi bir şey. Uygulamaları Link2SD ile hafıza kartına taşıyabilirsiniz, o çok sorun değil.

• Dostlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum. Avea hatla kullanabilir miyim? Herhangi bir özellik kısıtlaması falan olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: albaywolf

Dostlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum. Avea hatla kullanabilir miyim? Herhangi bir özellik kısıtlaması falan olur mu?

Avea hat ile kullaniyorum sikinti yok vodafonun kendi programlari bile kullaniliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

2.1 de flaş desteği olmadan yağ gibi akar bence :)

skyfire ile girerse bilinmez tabi. ama flaşları isteğe göre oynatmayı seçtiğinde sıkıntı olmaz.

Skyfire yuklu oldugu surece isterseniz opera miniden girilsede sayfadaki flashlari gayet
    guzel oynatiyor. Mesela en agir site Milliyet, orada bile herseyi sonuna kadar aciyor, hemde
    gercek sayfasinin, mobile sayfasini degil, yalniz cok az birsey uzun suruyor son kisimlarini
    acmasi.
    Ama DH gibi androide uyarlanmis sitelerde fren tutmuyor. Bir kaydiriyon hop diyeseye sona
    dayaniyor.
    Youtube falan takilmadan videolari gosteriyor, orda problem yok ama flash isteyen milliyet
    videoyu skyfire da olsa acmiyor.
    Birde yukarda bazi arkadaslar arka kapaktaki vodafone parlak krom amblemin zamanla
    soyuldugundan bahsetmis tedbir olarak seffaf yuvarlak bant yapistirdim o da garanti oldu
    uzun vadede soyulmaz artik.
    Guzel telefon guzel her isi goruyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.