Şimdi Ara

Vodafone 945 Hepsiburada 299 tl?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
2
Favori
9.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Gio diyen arkadaşlara hayret ediyorum açın gio konusu o zaman öyle düşününce az daha koy x5 al yada az daha koy hd2 al olmadı 4s de alabilirsiniz az olmayan daha koyup bence gereksiz muhabbet... Bu fiyata bu telefon distribütör garantili taksiitli olarak her daim alınabilir... Çogu arkadaş daha kullanmadan yorum yazmakta 2 tane gio 4 945 kullandım gio da donma v.s yaşadım 945 de 1 tanesinde kamera kaynaklı sorun 1 tanesinde hoporlör sorunu yaşadım ama 1 kere dahi donmadı servise yolladığımdada 2 sizdede sıfır tel. aldım.

Bu telin en son android 2.1 sürümüne sahip oldugunu, gioda işlemcinin daha hızlı ve android 2.3.4 e resmi destek verdiğini, ayrıca dokunmatiğin gio da daha iyi oldugunu da göz önünde bulundurun. Evet 300 tl 945 için çok güzel ama android 2.3.4 desteklemedikten ve yazılım desteginin kesilmiş olması sorunlarını da göz önunde bulundurun

Custom Rom yüklenir ?

Yüklü iken arıza çıkarır ve custom romu geri alamadan servise yollamak zorunda kalırsan , garantisine ne olacağını biliyorsundur umarım

Yollamadan önce orjinam rom atarsın bir problem olmaz.

ya yükleyemezsen ? cihaz kapandı ve hiç tepki vermiyorsa hiçbir şekilde orjinali yükleme şansın olmazsa !? bunları düşünün lütfen. rom yükleyin demekle o iş olmaz hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

quote:

Orijinalden alıntı: enkog

rica ederim bu sefer kaçırma bari

:) aldım :)

geçmiş olsun kötü bir telefon aldın

Fiyat performans olarak bakıldığında bence iyi bir telefon,eşim kullanıyor şarj durumu dışında bir sıkıntı yaşamıyor o da çok sık telefon görüşmesi yaptığı için dayanmıyor şarjı,benim için yeterli bir telefon :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

rica ederim bu sefer kaçırma bari

:) aldım :)

geçmiş olsun kötü bir telefon aldın

Fiyat performans olarak bakıldığında bence iyi bir telefon,eşim kullanıyor şarj durumu dışında bir sıkıntı yaşamıyor o da çok sık telefon görüşmesi yaptığı için dayanmıyor şarjı,benim için yeterli bir telefon :)

Sırf telefon konuşması için alıyorsanız eğer , bir sorun olmayacaktır. Ama öbür türlü hertarafından başta Android 2.1den olmak üzere açıkları olan telefon.

• beyler bu cihazda wi fi tether var mı yani 3G bağlantıyı dışarıya hot spot olarak verebiliyor mu ?
  • root olayı garanti dışı bırakır ama korkmayın yapmaktan kolay kolay brick olmaz alet ki recovery yükledikten sonra göçsede sorun yok zaten,back up alıp daha sonra orjinali yükleyebilirsiniz ben orjinalin yedeğini aldım yüklüyorum ama alet açılmıyor
  • quote:

alamadım diye üzülen arkadaşlar şu anda telefon 288,99 TL ye inmiş , 10 tl zarara girdik iyi mi ... acele edin son fırsat !!!!!!!!!!!!!!!

http://www.hepsiburada.com/Liste/vodafone-945-vodafone-/productDetails.aspx?productId=telcepvfdv945&categoryId=371946

288.99 değil, 298.99 şu anda.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Gio diyen arkadaşlara hayret ediyorum açın gio konusu o zaman öyle düşününce az daha koy x5 al yada az daha koy hd2 al olmadı 4s de alabilirsiniz az olmayan daha koyup bence gereksiz muhabbet... Bu fiyata bu telefon distribütör garantili taksiitli olarak her daim alınabilir... Çogu arkadaş daha kullanmadan yorum yazmakta 2 tane gio 4 945 kullandım gio da donma v.s yaşadım 945 de 1 tanesinde kamera kaynaklı sorun 1 tanesinde hoporlör sorunu yaşadım ama 1 kere dahi donmadı servise yolladığımdada 2 sizdede sıfır tel. aldım.

Bu telin en son android 2.1 sürümüne sahip oldugunu, gioda işlemcinin daha hızlı ve android 2.3.4 e resmi destek verdiğini, ayrıca dokunmatiğin gio da daha iyi oldugunu da göz önünde bulundurun. Evet 300 tl 945 için çok güzel ama android 2.3.4 desteklemedikten ve yazılım desteginin kesilmiş olması sorunlarını da göz önunde bulundurun

Custom Rom yüklenir ?

Yüklü iken arıza çıkarır ve custom romu geri alamadan servise yollamak zorunda kalırsan , garantisine ne olacağını biliyorsundur umarım

Yollamadan önce orjinam rom atarsın bir problem olmaz.

ya yükleyemezsen ? cihaz kapandı ve hiç tepki vermiyorsa hiçbir şekilde orjinali yükleme şansın olmazsa !? bunları düşünün lütfen. rom yükleyin demekle o iş olmaz hocam

cihaz hiç açılmıyorsa bu durumda servistekiler de farketmeyebilir durumu ama :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

beyler bu cihazda wi fi tether var mı yani 3G bağlantıyı dışarıya hot spot olarak verebiliyor mu ?

var
  • Bu telefonu kız arkadaşıma almayı düşünüyorum. sadece viber, whatsapp, skype kullanamak için. sizce nasıl olur. paramı çöpe atmayıda hiç istemiyorum. oyun için kullanılmayavak. belki en fazla angry birds yükler okadar. yardımcı olursanız sevinirim
  • Aman bu telefona para verip paranızı ziyan etmeyin!
    1- Piyasaya sürüldüğünden beri tek bir sürüm güncellemsi çıkmadı hala android 2.1
    2- Dahili hafızası çok çok az 7-8 tane oyun program yükleyince doluyor ve hafıza kartına atmak baya zor bişey ben denedim becermedim.
    3- Markası vodafone- ne kılıf bulabilirsiniz ne ekran koruyucu
    4- Performansının iyi gözüktüğüne bakmayın angry birds ü bile takıla takıla çalıştırıyor.
    5- Wifi theater yok
    6- Kalın ve tuşları kaba
    7- Arkasındaki vodafone amblemi zamanla soyuluyor
    8- Konuşma esnasında dokunmatik ekran kilidi kendiliğinden açıldığı için yanağınız değdiğinden dolayı konuşmanızı kendiliğinden beklemeye alıyor (Kronik Sorun Her telefonda zamanla oluyor)
    9- Ekran çözünürlüğü düğük
    10-Ekran dokunmatiği ekranın köşelerinde hassasiyetini kaybediyor

Herşeye rağmen illa alıcam diyorsanız 300 tl sıfırına sakın para vermeyin zaten bir sene önce ilk çıktığında da 300tl ye dağıttı vodafone. Şu an sıfırı en fazla 200-250 eder ikinci el araştırırsanız rahat 150 tl ye tertemiz bulursunuz emin olun piyasada bu telefondan kurtulmak isteyen bir sürü kişi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar3121 -- 26 Mart 2012; 19:10:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar3121

Aman bu telefona para verip paranızı ziyan etmeyin!
    1- Piyasaya sürüldüğünden beri tek bir sürüm güncellemsi çıkmadı hala android 2.1
    2- Dahili hafızası çok çok az 7-8 tane oyun program yükleyince doluyor ve hafıza kartına atmak baya zor bişey ben denedim becermedim.
    Herşeye rağmen illa alıcam diyorsanız 300 tl sıfırına sakın para vermeyin zaten bir sene önce ilk çıktığında da 300tl ye dağıttı vodafone. Şu an sıfırı en fazla 200-250 eder ikinci el araştırırsanız raha 150 tl ye tertemiz bulursunuz emin olun piyasada bu telefondan kurtulmak isteyen bir sürü kişi var.

android 2.1 olduğu için atamıyorsun hafıza kartına zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

quote:

beyler bu cihazda wi fi tether var mı yani 3G bağlantıyı dışarıya hot spot olarak verebiliyor mu ?

var

tethering özelliği andorid 2.2 ile geliyor 2.1 de kullanmak için extra uygulamalar kurmak gerekli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Serdar3121

Aman bu telefona para verip paranızı ziyan etmeyin!
    Herşeye rağmen illa alıcam diyorsanız 300 tl sıfırına sakın para vermeyin zaten bir sene önce ilk çıktığında da 300tl ye dağıttı vodafone. Şu an sıfırı en fazla 200-250 eder ikinci el araştırırsanız raha 150 tl ye tertemiz bulursunuz emin olun piyasada bu telefondan kurtulmak isteyen bir sürü kişi var.

android 2.1 olduğu için atamıyorsun hafıza kartına zaten

Rootlayıp çeşitli uygulamalar kurarak atılıyor.Ama yine de ana hafızanın bir bölümü kullanılıyor.Dolayısıyla hafıza doluyor yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: cingibi

quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

quote:

var

tethering özelliği andorid 2.2 ile geliyor 2.1 de kullanmak için extra uygulamalar kurmak gerekli

İlla bir özelliği kullanmak isteyen 1 tane uygulama yüklemeye üşenmez diye düşünüyorum;)
  • Sadece viber ve whatsapp için almayı düşünüyorum sizce nasıldır değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrakc

Sadece viber ve whatsapp için almayı düşünüyorum sizce nasıldır değer mi?

Viber gayet iyi çalışıyor. Bu paraya alınacak en iyi telefon su anda bence.
  • 1 yildir kullaniyorum tahutlu almistim. Bir kez servise gitti 10 gunde yenisi geldi. Telefonu ekran cozurlugu kotu. Kamera kotu. Dokunmatik iyi. Gps performansi igo navigasyon ile mukemmel. Acikcasi tahut verdigim icin pismanim ama 300 tl tahutsuz bu telefon alinir kullanilir. Resmi olarak Android 2,2 guncellemesi olmayacak ama bunun uzerine calisan bi grup var İnsallah basarirlar. Bu telefon bana android denen dunyayi tanitti ve sevdirdi.
  • Kullandım. Tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilimveEdebiyat

quote:

alamadım diye üzülen arkadaşlar şu anda telefon 288,99 TL ye inmiş , 10 tl zarara girdik iyi mi ... acele edin son fırsat !!!!!!!!!!!!!!!

http://www.hepsiburada.com/Liste/vodafone-945-vodafone-/productDetails.aspx?productId=telcepvfdv945&categoryId=371946

288.99 değil, 298.99 şu anda.

Sabah 288.99 TL idi, eft ile 278.99 TL ye aldım :)

• Aldim 2 haftadir kullaniyorum. Hele DH de artik neredeyse bilgisayari hic kullanmiyorum.
    DH Mobile Opera miniyle cok guzel yag gibi kayiyor.
    Skyfire yukledim Youtube ve videolar vede canli TV ler kesintisiz gosteriyor.
    Viber lede bedava telefon konusmasi ve SMS var. Daha ne olsun.
    Yeterki uzun vadede ariza cikarmasin yoksa ozellikleri yeterli seviyede.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.