Şimdi Ara

Vodafone 861 sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
13.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1x24 TL ye bu telefonu almış bulundım 7 aylık bir süre için idare etmem gerekti..Fakat ne yaptımsa hem ses profillerinden hem de mesaj ayarlarından bir türlü mesaj titreşimi ayarını bulamadım..Uyarı ışığının yanıp sönmesiyle anlıyorum mesaj geldiğini.Seslideyken de mesaj sesi var fakat titreşim yok malesef.Yardımcı olmanızı bekliyorum.

• Konuyla alakalı değil ama telefonla ilgili yorumlarını paylaşır mısın?
    Hızlı mı, takılma oluyor mu? batarya nasıl gidiyor? vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

Konuyla alakalı değil ama telefonla ilgili yorumlarını paylaşır mısın?
    Hızlı mı, takılma oluyor mu? batarya nasıl gidiyor? vs vs

Sorunumu çözdüm..Sürüm güncellemesi yaptım ve mesaj ayarlarına titreşim geldi..

Telefon ile ilgili yorumlarıma gelince 24 TL'ye alınan bir telefona göre beklediğimden iyi çıktı..Hiçbir şekilde oyun vs yüklemedim çünkü telefonda 60 mb civarı bir hafıza var..

2 GB micro sd hafıza kartıyla beraber geliyor kutuda..Normal olarak kullandığım kadarıyla bir takılma yaşamıyorum..Eski telefonuma göre oldukça hızlı geliyor bana..Bataryaya gelince sadece mesaj ve aramayla geçirirseniz 3-4 günü göreceğini düşünüyorum..

Telefonu alcatel yapmış..Dokunmatiği oldukça hoşuma gitti dokunduğunuz gibi algılıyor telefon..

• s.a arkadaşım bende teli yeni aldım ve anlatıqın sorunu bire bir bende yaşamaktayım. suan için mesaj titreşiminin olmaması benim için büyük sıkıntı bu sürüm qüncellemesini nasıl yaptın sana zahmet bi yardımcı olur tarif eder misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_gara

s.a arkadaşım bende teli yeni aldım ve anlatıqın sorunu bire bir bende yaşamaktayım. suan için mesaj titreşiminin olmaması benim için büyük sıkıntı bu sürüm qüncellemesini nasıl yaptın sana zahmet bi yardımcı olur tarif eder misin?

A.s.

Telefon internete bağlıyken

ayarlar--->telefon hakkında--->sistem güncellemeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemans -- 30 Aralık 2012; 11:47:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

quote:

Orijinalden alıntı: by_gara

s.a arkadaşım bende teli yeni aldım ve anlatıqın sorunu bire bir bende yaşamaktayım. suan için mesaj titreşiminin olmaması benim için büyük sıkıntı bu sürüm qüncellemesini nasıl yaptın sana zahmet bi yardımcı olur tarif eder misin?

A.s.

Telefon internete bağlıyken

ayarlar--->telefon hakkında--->sistem güncellemeleri

Bu telefonu root yapabilen veya telefonun içindeki uygulamaları kaldırabilen var mı acaba? Telefonu brick edeceğim neredeyse
  • aynı derdi ben de çekiyorum ama o riski göze alamadım hiç =(
    özellik olarak samsungun benzer modelleri için çalışan rootları denediniz mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyver

aynı derdi ben de çekiyorum ama o riski göze alamadım hiç =(

xda daki bütün developerlardan yardım aldım. Sanırsın apple; nasıl bir kimlik koruması yapmışsa, root edemedim gitti. Yarın servise vereceğim; silsin şu ıvır zıvır programları
  • quote:

quote:

aynı derdi ben de çekiyorum ama o riski göze alamadım hiç =(

xda daki bütün developerlardan yardım aldım. Sanırsın apple; nasıl bir kimlik koruması yapmışsa, root edemedim gitti. Yarın servise vereceğim; silsin şu ıvır zıvır programları

Eğer öyle bırsey oluyorsa banada haber verin lutfen servis nekadar sürede yapıyor ve yapıyorum acaba bırde servisi nerde acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben halletim root atmadan direk hafıza kartına taşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ES-ESKIZILCIK

ben halletim root atmadan direk hafıza kartına taşıyorum

işcep, sahibinden, yemeksepeti, vodafone nfc, drm prog, apps on sd, office suite

bu uygulamaları taşıyabildiniz mi? veya kaldırabildiniz mi?

normal uygulamaları hafıza kartına taşıma zaten izinli, yani herkes yapabiliyor.
    asıl sorunlu olan yukarda isimlerini yazdığım uygulamalar.
    ne kullanıyorum ne kaldırabiliyorum, sistem uygulaması görünüyor yemeksepeti,işcep,sahibinden bile!
  • quote:

quote:

işcep, sahibinden, yemeksepeti, vodafone nfc, drm prog, apps on sd, office suite

normal uygulamaları hafıza kartına taşıma zaten izinli, yani herkes yapabiliyor.
    ne kullanıyorum ne kaldırabiliyorum, sistem uygulaması görünüyor yemeksepeti,işcep,sahibinden bile!

hayır onları degil ama diger indirdiklerimi atabiliyorum sd karta
  • quote:

quote:

Malesef o dediğiniz gereksiz uygulamaları silemiyoruz sanırım ben de kaldıramadım..
  • arkadaşlar, 3. gece falan oldu benim için, neredeyse her root programını denedim üstelik 5-6 kez. hiç biri işe yaramadı. eğer ola ki bulabilirseniz bişey haber edin gözünüzü seveyim.
  • Bu şekilde olmaz ki ya; sürekli hata veriyor. Bir şekilde silmemiz lazım bunları
  • ben hafızayla ilgili bi problem yaşıyorum mesaj hafızaası 10 mesaj da doluyor ve hafıza kartına kaydetmıyor hafıza kartına sadece facebook mesenger yuklu baska bısey de yukleyemıyorum
  • quote:

Bu şekilde olmaz ki ya; sürekli hata veriyor. Bir şekilde silmemiz lazım bunları

kesinlikle katılıyorum. bir yolu olmalı. ben dün gece komut sistemi kodlarına baktım. o şekilde bu telefona uygun bir kod yazılabilir. ancak aşıyor beni bu durum. eğer xda-developer ile ilgili, orada tanıdığı olan birileri varsa o adamlardan rica edilebilir. gerekirse hep beraber yazalım ama tabi onlar da ne kadar yardımcı olur bilinmez :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1864

quote:

Bu şekilde olmaz ki ya; sürekli hata veriyor. Bir şekilde silmemiz lazım bunları

kesinlikle katılıyorum. bir yolu olmalı. ben dün gece komut sistemi kodlarına baktım. o şekilde bu telefona uygun bir kod yazılabilir. ancak aşıyor beni bu durum. eğer xda-developer ile ilgili, orada tanıdığı olan birileri varsa o adamlardan rica edilebilir. gerekirse hep beraber yazalım ama tabi onlar da ne kadar yardımcı olur bilinmez :/

İki gece sabaha kadar uğraştım; xda daki developerlarla da görüştüm. Malesef olmadı; rotlayamadım aleti
  • ben yakında ankaraya döneceğim. döndüğümde vodafone yetkili servisine başvurmayı düşünüyorum. telefonu elden çıkarma lüksüm yok yani silin bunları diye bir süreliğine de olsa veremem telefonumu. ancak bir yolu varsa soracağım. hatta özelden abi bak root için bi yol varsa söyle lütfen derim :) eğer bir şey çıkarsa mutlaka yazarım buraya.
  • http://www.youtube.com/watch?v=oH1QrEcD6hk
    videodakini bi deneyin arkadaşlr
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.