Şimdi Ara

Vodafone 858 Smart Genel (uygulama, ROM, tiyolar...) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
5
Favori
54.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adım adım rehberi takip etmek gerek çok fazla adım varsa.
    ben rom atınca ufak bir rehber hazırlarım ama elim değmedi daha.

kılıf vardır mutlak, ben de ekran koruyucu kılıf bulamamıştım, bi 3 hafta oldu.
    tekrar bi dolaşmak lazım kadıköyde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcool.ex

quote:

Orijinalden alıntı: neco426

Şuan toplam 5 tane rom var ben smartlucky pek önermiyorum ama 10 dk alır kurması dene derim.Ama benim tercihim cynagonmod çok daha kaliteli,özellikli.

usb hata ayiklayi pcye baglamadan once acioz demi? abd suruculeri telefon ekraninamigelcek?

Aşağıdaki linkteki anlatımları tam uygula ben ordakilere göre yaptım,bir sorun cıkmadı.Sürücü ile de de ilgili yine yazıdakileri yap sorun yaşamazsın.

http://forum.donanimhaber.com/m_54980292/mpage_1/f_/key_//tm.htm#55069384

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neco426 -- 29 Kasım 2011; 18:17:16 >

• rootlayan arkadaşlar ADOBE AIR programını kurabiliyorlar mı?

https://market.android.com/details?id=com.adobe.air

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragorn991402 -- 26 Kasım 2011; 11:05:41 >
  • cyna lucky diye bir rom var denesekmi acaba
  • arkadaşlar rom için sayfa açtım sorularınıza ordan cevap veririm.
    http://forum.donanimhaber.com/m_54980292/tm.htm
  • quote:

arkadaşlar rom için sayfa açtım sorularınıza ordan cevap veririm.

cynagen mod ile orjinal rom aradinda cok hiz farki varmi angry birds vb?
  • evet cynogenmod cok daha hızlı , angrbırds denemedım ama diğer programlarda ıyılesme var.
  • quote:

evet cynogenmod cok daha hızlı , angrbırds denemedım ama diğer programlarda ıyılesme var.

herhangi bir turkce sorun varmi? ve cynalucky cikmis nasildir acaba
  • arkadaşlar 858 smart cihazımda avea hat kullanıyorum fakat internet ayarlarını yapamıyorum manuel yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim...
  • neco426 arkadaşımızın yazısını adım adım uygulayarak custom cya romunu yükledim
  • Vodafone 858 smart telefondan avea hatla internete bağlanma ...kendi sorumu kendim cevaplayayım ayarlar>kablosuz özelliği ve ağlar>mobil ağlar>erişim noktası adları>yeni APN seçilecek orda ad kısmına avea(boşluk)internet APN kısmına ise küçük herflerle internet yazılacak kaydedilecek sonra telefonu açıp kapattığınızda internet yapılandırılmış olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

neco426 arkadaşımızın yazısını adım adım uygulayarak custom cya romunu yükledim

herhangi bir turkce eksikligi varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..The Dark Knight..

quote:

%85 oranında türkçe diyebilirim, bazı ayarlar kısımları ingilizce kalmış sadece.
    o da işletim sisteminin modüler yapısından olmuş tahminen.
    ileride %100 olur mutlaka.
  • quote:

quote:

quote:

%85 oranında türkçe diyebilirim, bazı ayarlar kısımları ingilizce kalmış sadece.

ne yalan soyleyim atmakdan vazgectim

• Merhaba,

Bu telefondan almak ve custom rom yuklemek istiyorum. Ancak cihazin orjinal Rom'unu yedeklemem gerektigini dusundum. Acaba bunu nasil yapabilirim?

Mutlaka forumda vardir diye tahmin ettim ancak aramama ragmen net bir sonuc alamadim. Orjinal ROM yedekleme konusunda bildiginiz bir link varsa sevinirim.

Arkadaslar, birde orjinal Rom yedekleme disinda baska ne yapmam gerekiyor? Bir ara IMEI yedekleme yapan bir programdan bahsediliyordu. Nasil oluyorsa bazi durumlarda IMEI ucuyormus ve alet hem garanti disi kaliyor, hemde ana kart degisimi yapmak gerekiyormus. (Bu konuyu galiba Huawei X5 forumunda okumustum)

Acaba ROM disinda IMEI yedeklemede yapmamiz iyimi olur?

* Bunlar aslinda genel Android sorulari ama bu cihazdan almak istedigim icin buraya yazmak istedim.
  • quote:

quote:

quote:

bişi dicem bende yukledım romu sorunsuz çalışıyor geri tuşu için baş parmagının sol tarafıyla basarsan çalışır + marketi nasıl yükleyecem?

• Hocam romu yedeklemek icin teli rootlayacaksin. Rehberde var arkadasin paylastigi. Telefonu recovey consolda actiginda yeni romu yuklemek disinda yedekleme menusu ile orjinal romunu sd carta yedekleyenilirsin. Tel bi kere rootlandiktan sonra ve elinde romlar olduktan sonra rom yuklemek 3-5 dk.
  • quote:

Hocam romu yedeklemek icin teli rootlayacaksin. Rehberde var arkadasin paylastigi. Telefonu recovey consolda actiginda yeni romu yuklemek disinda yedekleme menusu ile orjinal romunu sd carta yedekleyenilirsin. Tel bi kere rootlandiktan sonra ve elinde romlar olduktan sonra rom yuklemek 3-5 dk.

hocam marketi nsıl yükleyeceğim
  • buradaki adımları uygula:

romu kurduktan sonra tekrardan usb ile bağla telefonu.
    ClockworkMod modunda aç.

alıntı:
    - cd\
    - cd smart
    - adb reboot

Bu aşamada Telefon yeniden başlayacak. ( Komut penceresini kapatmayın).
    Telefonun bağlantısı sağlandığında aşağıdaki komutlar ile devam ediyoruz:

- adb push psneuter /data/local/
    - adb shell chmod 04775 /data/local/psneuter
    - adb shell /data/local/psneuter
    - adb push flash_image /data/local/
    - adb shell chmod 04775 /data/local/flash_image
    - adb push recovery.img /sdcard/
    - adb shell /data/local/flash_image recovery /sdcard/recovery.img
    - adb reboot recovery

Bu aşamada Telefon CWM Recovery modunda yeniden başlayacak.

işte telefon cwm modunda başladığında
    Install Zip From Sdcard
    choose zip from sdcard

daha önce karta kopyaladığın market uygulama zipini bu şekilde kur, reboot et.

• telefonu rootlayan biri de hayrına official romu yüklesin yahu, yarın iş icabı adanaya gidecez, araç kullanacaz, google map'siz kaldık
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.