Şimdi Ara

VODAFONE 845 - 945 Anakonu (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.551
Cevap
3
Favori
190.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: mest47

Arkadaşlar ben cihazı alalı neredeyse 1 yıl olacak.
    Acaba 1 yılı doldurduktan sonra taahhütnameyi iptal edersem nekadar ücret ödemem gerekecek??
    Lütfen bir yanıt yazarsanız sevinirim.
    Ayrıca şimdiye kadar Aranızda taahhütnameyi iptal eden oldumu hiç??

240 tl aldılar benden 3 fatura ödenmeyince, OTOMATİK İPTAL oldu. 10 aylık falandı cihaz

Bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Ama biraz fazla almışlar sanki
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ben cihazı alalı neredeyse 1 yıl olacak.
    Acaba 1 yılı doldurduktan sonra taahhütnameyi iptal edersem nekadar ücret ödemem gerekecek??
    Lütfen bir yanıt yazarsanız sevinirim.
    Ayrıca şimdiye kadar Aranızda taahhütnameyi iptal eden oldumu hiç??

240 tl aldılar benden 3 fatura ödenmeyince, OTOMATİK İPTAL oldu. 10 aylık falandı cihaz

Bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Ama biraz fazla almışlar sanki

Ödeyin kardeşim. Madem sözünüzü yerine getiremeyeceksiniz ne diye alırsınız? Almadan önce on kere düşünün bir kere alın. 24 ay ya akıl var mantık var. Biz yarın ne olacağımızı bilmiyoruz 24 ay taahhüde doğru düzgün bir işi olmayan birinin veya bir öğrencinin girmemesi gerekir. Madem gücünüz yetmeyecek piyasa ikinci el telefon kaynıyor. Hem satanın işi görülsün hem de ucuza son model telefon alırsınız.
  • 30 ya$indayim,ögrenci degilim güvenlik görevlisiyim,düzgün bir i$im ve maa$im var,her taahhüt veren köle gibi 24 ay bagli kalacak diye bir $art yok,kimse kimseye söz vermedi,sadece sözle$me imzalandi okadar,burdada sordumki hem ben ve benim gibi taahhütnameyi fes etmek isteyenler en azindan nekadar ödeme yapacaklarini bilsin,240 tl bikac günde zaten harcadigim bir paradir.ama $uanki telefonun fiyatina göre aldiklari para bana göre fazlaydi,ayrica telefonu kendime bile almami$tim,bilip bilmeden monitörün önünde oturup yazmak kolay,bir sorunun varsa sana adresimi yollayayim buyur gel yanimda söyle bu yazdigin sacmaliklari.
  • Selam beyler vodafone 945 i aldım ama whatsapp yükleyemedim nasıl yapacagım hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin lütfen
  • inceleme de androidmarketten uygulama indirilemediğinden bahsetmiş. son durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: k_i84

inceleme de androidmarketten uygulama indirilemediğinden bahsetmiş. son durum nedir?

Telefon ilk çıktığında market özelliği yoktu ama yüklenebiliyordu, Vodafone güncelleme ile marketi ekledi artık sorunsuz bir şekilde marketten uygulama indirip kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahý

quote:

Orijinalden alıntı: k_i84

inceleme de androidmarketten uygulama indirilemediğinden bahsetmiş. son durum nedir?

Telefon ilk çıktığında market özelliği yoktu ama yüklenebiliyordu, Vodafone güncelleme ile marketi ekledi artık sorunsuz bir şekilde marketten uygulama indirip kullanabilirsiniz.

sorunsuz derken? yenilerin hiçbirine girilemiyor. girdiğin anda market uygulaması kapatılıyor sorunu yaşıyorum.
  • sıfır almayı düşünüyorum bu fiyata başka varmı android ama 300 lirayı geçemem 0 almak zorundayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26birkan

sıfır almayı düşünüyorum bu fiyata başka varmı android ama 300 lirayı geçemem 0 almak zorundayım.

t10 var bulabilirseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

sıfır almayı düşünüyorum bu fiyata başka varmı android ama 300 lirayı geçemem 0 almak zorundayım.

t10 var bulabilirseniz

hocam t10 u 945 ile kıyaslamıyorum bile en kötü android telefon diyebilirim msj yazılmıyor bir kere :D
  • arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce aldığım 945 i yurtdışından telefon aldığımdan satıyorum ilgilenenler için 170 tl.
  • quote:

quote:

quote:

t10 var bulabilirseniz

hocam t10 u 945 ile kıyaslamıyorum bile en kötü android telefon diyebilirim msj yazılmıyor bir kere :D

limit ve android talep ettiğiniz için dedim. ben 300 TL ye sıfır android almam / zaten alan da çok zor. bir ara BİM LG satıyordu peşin. VDF 945 1 yıllık cihaz ve sıfır 300 TL den ilk zamanlar 3/ 5 adet alıp / sattım. ancak şuanda kimde vardır / satar bilinmez.

android den çok güncelleme ve ROM desteği - DH paylaşımı önemli. t20 = 400 tl ve huwaie 450/475 TL d e 2 ci elde iken 300TL sıfır cihaz hem tavsiyesi zor hemde bulmak vb.

ancak ve ancak , kkartı - puan - taksit derken 400 TL ye inecek ürünleri alabilirsiniz. ( büyük ihtimal samsung olur ) birde GM ın bir ürünü var.
  • quote:

Max. 300 lira ise bence arttırabiliyorsanız biraz daha arttırın 300 lira civarı android sıfır bir telefon yok gibi nerdeyse, altında olanlar varsada tavsiye etmem.
  • Beyler telefonda reset sorunu yaşayan çok kişi var mı? Veya başka sorun? İkinci el alacağım da bilmek istiyorum.
  • quote:

arkadaşım vdf945e bulaşma ugrasırsın ggda galaxy mini var 330 liraya sıfır onlar iyidir belki daha ucuza da bulabilirsin biraz bak ggya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 28 Şubat 2012; 20:09:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiskoKralı

Beyler telefonda reset sorunu yaşayan çok kişi var mı? Veya başka sorun? İkinci el alacağım da bilmek istiyorum.

ben çok yaşıyorum oyun oynarken çok sık oluyor telefondan sogudum vallahi sırf bu yüzden bir de 2.2 2.3 gelmediği için tel benim için cop oldu artlk bence başka modellere yonel
  • telefonu 1 yildir kullaniyorum ve bugune kadar hic resetlenme olmamisti. (internetten indirdigim yabanci bi romla kullaniyodum) 3 gun once vodafonun sitesinden marketli romu indirip kurdum. ayni gun hattimi 3g yede actirdim. simdi gunde 1-2 defa telefon reset atmaya basladi. acaba sorun romdamidir yoksa 3g ile ilgili mi sikinti var. var mi fikri olan?
  • vodafone 845 sahibiyim. telefon ekranının dokunma özelliği bozuldu. bugün 30 dakikalik mücadelenin ardından teleserviceye ulaştım.

anladığım kadarıyla yedek parça temininde ciddi sıkıntı var.

vodafone üzerinde marka olan ürünle ilgili hiçbir sorumluuk kabul etmiyor. ben operatörüm diyor.

teleservice de ben tamir firmasıyım parça bekliyorum diyor.

aynı arıza yaşayıp da uzun süre telefonunu servisten alamayan tamiri yapılmayan var mı.

20 gün dolar dolmaz hakem heyetine başvuracağım.

tahahüdüm olmasa aboneliği bugün bırakırım.
  • Teleserviceden bgn gelen Vdf 945 sifir telefonuma (1 yil garantili) ihtiyacim kalmadigindan 250 tl ye satiyorum.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=58199053
  • Muhterem cemaat telefonu formatladım ilk açtıgımda metin girişi dedi ordan touchpal klavye sectim ama memnun değilim android klavye ve XT9 da var yüklü olarak daha önce xt9 kullanıyordum simdi nasıl klavyemi değiştirebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.