Şimdi Ara

VODAFONE 845 - 945 Anakonu (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.551
Cevap
3
Favori
190.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim telefonunda dokunmatiği tamamen arızalandı. elinde arızalı olan telefonu varsa dokunmatik panele talibim. vodafone 945 için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi untouchables221 -- 9 Aralık 2011; 21:34:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkry

selamlar
    dün ikinci el baya temiz bi vodafone 945 aldım.ancak telefon çok sık kapanıp tekrar açılıyor.bu sorunu nasıl halledebilirim.lütfen yardım edin

servis
  • Beyler market uygulamasında yeni uygulamalara basar basmas market uygulaması kapanıyor. ne yapabilirim acaba yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ingazi

Beyler market uygulamasında yeni uygulamalara basar basmas market uygulaması kapanıyor. ne yapabilirim acaba yardım ederseniz sevinirim.

bende 8 aydır aynı:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Beyler market uygulamasında yeni uygulamalara basar basmas market uygulaması kapanıyor. ne yapabilirim acaba yardım ederseniz sevinirim.

marketin eski sürümüne dönüyorum. sorun ortadan kalkıyor fakat bir 10 dakika sonra falan tekrar yeni arayüzlü market karşıma çıkıyor. bu yeşilli olan. daha sonra yine aynı sorun. yenilere gelince tekrar kapanıyor market uygulaması..
  • quote:

quote:

quote:

marketin eski sürümüne dönüyorum. sorun ortadan kalkıyor fakat bir 10 dakika sonra falan tekrar yeni arayüzlü market karşıma çıkıyor. bu yeşilli olan. daha sonra yine aynı sorun. yenilere gelince tekrar kapanıyor market uygulaması..

kutusunda sonra zaten bir gelişme olmadı bu cihaz için , MARKET TE OLUP , indirmen gerekini google de bulabilirsin aslında . bende xpreria arc ROM ile kullanıyorum. bulamadığım bir şey olmadı. oyun zaten oynanmıyor, cihazın yazılıma ihtiyacı var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

kutusunda sonra zaten bir gelişme olmadı bu cihaz için , MARKET TE OLUP , indirmen gerekini google de bulabilirsin aslında . bende xpreria arc ROM ile kullanıyorum. bulamadığım bir şey olmadı. oyun zaten oynanmıyor, cihazın yazılıma ihtiyacı var.

fena gözden düştü cihazlarımız yahu :) neyse teşekkür ederim yardımınız için.

• giriş seviyesi android kullanımı için gayet uygun olan bu telefonda işleri öğrenip
    android 2.1 sürümünden yukarı çıkamadığınızı öğreninceye kadar kullanılabilir bir telefon

sattım pişman değilim oh be
  • vodafone 945 te oyunları hafıza kartına atabilen bir program varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan3486

vodafone 945 te oyunları hafıza kartına atabilen bir program varmıdır

Link2sd
    Markette bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exFAT

quote:

Orijinalden alıntı: hasan3486

vodafone 945 te oyunları hafıza kartına atabilen bir program varmıdır

Link2sd
    Markette bulabilirsiniz.

diğer telefonumda uygulamaları yönet ten rahatlıkya taşıyodum oyunları ama 945 te telefona taşı özelliği uygulamaları yönette yok. Uygulama çok işime yarıycak teşekkürler
  • arkadaslar telefonda 3d oyun oynarken nfs shift pes gibi bazen 4-5 saniyelik kilitlenmeler oluyor oyun donmuyor da mesela pesdeki touchpad takili kaliyor nfsde direksiyon sola dogru kilitleniyor bazwn de 3d oyunlari oynarken telefondan dit sesi geliyor ve telefon reset atiyor ayrica angry birdslerde de cok takilmalarvoluyor lanet olsum bu telefonu aldigim gune

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • link2sd yi kurdum bi program ile hafıza kartını iki parçaya ayırmayı da yaptım ancak ext2'yi seçince link2sd root erişim hakkı alamadı uyarısı veriyor. sorun ne olabilir?? link2sd'yi başarıyla kullanan var mı?
  • root erişimi için z4root muydu neydi bi program kurmak gerekiyor.
    kartı neyle ikiye ayırdın? ve nasıl? direk telefon üstünden mi kart okuyucu ile falan mı?
  • Minitool Partition programı ile hocam. Direkt telefon ile pcyi kablo ile birbirine bağladım daha sonra indirdiğim minitool programı ile 2 ye ayırdım. Link2sd programı için bunun yapılması gerekiyormuş o kısmı başarıyla hallettik ama işte root erişm hakkı alamadı superuser uyarısına izin verdiğinizden emin olun uyarısı var şimdi de..
  • z4root ile halloluyor root izni. temporary root yapıp sonra link2sd ile programları karta atabilirsin. ben daha once yapmıştım ama şimdi kartı bolemiyorum. boldukten sonra hatalı kart diye format atmak istiyo telefon..
    minitool u nerden indirdin? ben sitesinden indirdim olmadı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abars -- 18 Aralık 2011; 18:32:01 >
  • Sorunsuz ext2 alanı oluşturmak için bu yöntemi kullanabilirsiniz.

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-tek-adimda-ext2-alani-yaratmak-tek-adima-link2sd
  • quote:

Orijinalden alıntı: abars

z4root ile halloluyor root izni. temporary root yapıp sonra link2sd ile programları karta atabilirsin. ben daha once yapmıştım ama şimdi kartı bolemiyorum. boldukten sonra hatalı kart diye format atmak istiyo telefon..
    minitool u nerden indirdin? ben sitesinden indirdim olmadı..

hocam root için z4root kullanmayın çom yer kaplıyor universal androot kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: exFAT

Sorunsuz ext2 alanı oluşturmak için bu yöntemi kullanabilirsiniz.

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-tek-adimda-ext2-alani-yaratmak-tek-adima-link2sd

Recovery clockwork yok bende...
  • telefon kafayı yedi yine..
    Yer depolama alanı az diyor, gelen mesajları göstermiyor ve uygulamaları açmıyor şu an. 20 mb den 40 kb yer gösterimine düştü su an telefon hafızası.. hiçbir şey de yüklemiyorum doğru düzgün telefon dışı uygulama bile yok bi anda böyle hata verdi yine bi türlü anlayamıyorum. Bu durumu yaşayan var mı??
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.