Şimdi Ara

[Vodafone 64Mbit Kurumsal] No AKN - 139.99TL (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
8
Favori
12.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Orijinalden alıntı: TuR_BeY

Arkadaşlar ben sabah 7 akşam 7 tarifesini kullanıyorum. Sadece bir kere akşam hızı düşürdüler. Geri kalan tüm günler full hız sınırlama olmadan kullanıyorum. Bilgilendirme amacıyla yazayım dedim.

ben de dün itibariyle 7-7 tarifesine başvuru girişimi yaptırdım
    modemi zorunlu verdiler
    modem çıkınca tc kimlik sorgusu sonrası hata verdi.

Voip hizmeti talebinde bulunduysanız modem almanız zorunlu sözleşmede yazıyor.

hocam cevabınız için teşekkür ederim. bulunduğum il ( rize )
    burada belki de tek bireysel olarak başvuru yapan benim
    bayii tecrübesizdi ama çok yardımcı olmak istediler.
    sonrasında iptal ettirip yeni giriş yapalım diyemedim onların bu yakınlığına

• Bneimde 18 gün oldu bavuralı hala bir aksiyon yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum başka yere yönlendiriyor. Tc ile sorgulatınca şuan sistemde kayıtlı bir hattınız yok başvuru yaptıysanız bekleme listesinde olabilir yakın zamanda bağlacaktır falan filan. Nereye başvurucam fikri olan var mı ?
  • Evet arkadaşlar Bende Başvurmuştum Kurumsal hattı arayarak benim adıma yapmadılar vadafone müşterisi olman lazım dediler bilmeyenler için söyleyeyim eşim adına başvurdum 400 puan muhabbeti yetiyormuş onun adından başvurdum Ayın 24 ünde 28 inde kargodan belgeleri imzaladık
    Bu gün ayın 8 i 28 inden bu yana bu gün anca mesaj geldi hattınız 5 9 iş günü içinde aktif lenecek tir diye aradım müşteri hizmetlerini bu sfer hemen sistemde hattın açıldığını 75 mbit 7 24 tarifesi kullandığımı söylüyor bu güne kadar 0850 542 0542 arayınca yok bole ir başvuru diyordu mesaj gelince bu gün tanımaya başladı vadafonun hatları
    Sorduğum da daha başvurunun yen yapıldığını söylediler altyapı sağlayıcısı başvurusu yapıldı gibi bir şeyler söylediler her halde işlemleri daha bu gün başlattılar daha bekleyeceğiz bakalım

Bir arkadaş 7 den 7 ye tarifesinde hız düşürmediklerini söylemiş doğruysa biz de o numu seçseydik ne 150 yerine 60 tl verirdik daha iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TnTTuRK -- 8 Kasım 2016; 23:17:46 >

• TuR_BeY kullanıcısına yanıt
    Bi elektrik kesintisine veya yanlışlıkla modemi kapatmana kadar o iş yaşadım ordan biliyorum
  • templarx T kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kaç defa modemi kapattım, reset attım sonuç aynı nazar değmesin Aksine hız düştüğünde reset atınca hız geri düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuR_BeY -- 10 Kasım 2016; 13:21:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alt pakete geçiş yok amam üst pakete geçiş yaparlar herhalde bizde 7 den 7 yemi yaptırsak değişebiliyormuyuz onu daha hat açıl madı baktık kapatıyorlar geçeriz 150 ye kapamıyorlarsa ole kullanırız
  • Evet Arkadaşlar kaç gün bekledikten sonra internet iptan nedeni
    boşta port yokmuş Başvuru yaparken bunu bilhassa sordum sürekli bakın boş port yoksa uğraştırmayın bekletmeyin beni diye burdan baktığımız da port var dediler şimdi arayan soran yok yine ben aradım port olmadığı için iptal edilmiş

Bu port var mı yok mu olayının aslını nasıl öğreniriz telekoma mı gidip soracağız telekom mu vermek istemedi oyun mu yapıyorlar nedir bu port olayı yaşayan var mı kaç gün bekledik hepsi boşa

evde internet var himnetten onu taşısak port derdi kalkar mı ama oda beim üzerime değil zaten vadafone puan yüzün den vermiyor o hattı nasıl taşıyacaz yardım lazım fikir lazım
  • http://www.speedtest.net/my-result/5787591918

Bugun acıldı sorunsuz calısıyor bakalım ne zaman sorun cıkıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyro -- 10 Kasım 2016; 19:3:30 >
  • TuR_BeY kullanıcısına yanıt
    reset derken modemdeki küçük tuştan resetlemek değil, arayüzden yeniden başlatmayı diyorsun değil mi :D eğer oysa onuda çok denedim. Sendeki şans olabilir. Yada belli ip aralıkları sıkıntılı olabilir
  • Beyler kurumsal olarak başvurumu aldılar sözleşmeyi imzalayıp kargoyla yolladim vergi levhası da yolladim şimdi de imza beyannamesi istiyorlar

• Hattım ve adresim 85mbit destekliyordu bu yüzden 75mbit olarak kaydı yaptılar.

Dün aktifleşti fakat baktığımda 50 mbit le sınırlanmış şekilde gerçekleşiyor. 47-48-49 falan çıkıyor işte DL.

Aradım, ilgileneceklerini söyleyip kayıt açtılar ama neden böyle sıkıntı oldu acaba???
  • arkadaslar istanbul sislideyim. bireysel olarak yapmama yardımcı olacak bayi var mı bildiğiniz? hattım vs vodafone değil, vodafone la hiç ilişiğim yok. yaptırılır mı?
  • Hattım bugün 8 adsl olarak açıldı.aynı hatta Üst paket vdsl için tekrar başvuru yaptım. Hız akşam 3 oldu

• Arkadaşlar port yoksa ne gibi işlem yapılıyor iptal oldu başvuru arayanda yok yanı seslı yanıttan ben arayarak ogrenıyorum basvuruyu yapan adam ne arıyor ne soruyor port olayını nasıl yapacagız
    telekoma gıttım bı kagıt ımzaladım bos port yok dıye ama adam 2 3 ay surerr dedı cevabı o zamana kampanya bıter bızde acıkda kalırız
    şimdi de hattın vdsl 2 olmadıgını soyluyorlar
    test yaparken 80 mbit desteklıyor dıyorlar sımdı yok en fazla 16 alıyorsunuz dıyorlar kımın ne dedıgı bellı degıl
    bddk ya bıldırsem bısey cıkar mı acaba
  • Uzun uğraşlar sonunda dun gece bağlattım dükkana interneti. Diğer hattı daha kesmedim ne olur ne olmaz diye. 64 bağladılar. Dün gece test ederken 68 civarı çıktı hız. hattımda 80 destekliyordu. Şimdi hızlandırmak için girişimler yapıcam. Ne yapmamı önerirsiniz
  • Bende bağlatacaktım puanım sıfır cıktı.Bağlayamayız dedi müşteri temsilcisi.Puanı nasıl yükseltebilirim?
  • 20 gün önce başvurup açılan aboneliğimi bugün habersizce kapattılar
    neden sorduğumda bayii eksik evrak gönderdi dediler.
    modemi tableti vermişlerdi kutuları yok bunlar ne olacak dedim. çalışıyor ise bayiiye iade edin dediler.
    geçmiş olsun bana
  • quote:

20 gün önce başvurup açılan aboneliğimi bugün habersizce kapattılar
    modemi tableti vermişlerdi kutuları yok bunlar ne olacak dedim. çalışıyor ise bayiiye iade edin dediler.
    geçmiş olsun bana

YUHHHHH. Bu ne yahu, eksik evrak varsa (ki o da firmanın sorumluluğu, bireysel müşteri bilmek zorunda değil ne eksik ne tamam) müşteriyle irtibat kur bi zahmet tamamla eksiğini. Hattı kapamak ne oluyor. Vodafone yapıyor bir de bunu. Dünya firması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brian Damage

quote:

geçmiş olsun bana

YUHHHHH. Bu ne yahu, eksik evrak varsa (ki o da firmanın sorumluluğu, bireysel müşteri bilmek zorunda değil ne eksik ne tamam) müşteriyle irtibat kur bi zahmet tamamla eksiğini. Hattı kapamak ne oluyor. Vodafone yapıyor bir de bunu. Dünya firması.

Hocam aynen öyle
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Brian Damage

quote:

geçmiş olsun bana

Hocam aynen öyle

bireysel olarak açtıysanız ondan dolayı olabilir ben telefondan başvurdum kesinlikle bireysel almıyoruz dediler evrakları imzaladım vergi levhası imza beyannamesi de istediler işyerime aldıgım için hepsini verdim bu hafta içinde aktif olucak

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.