Şimdi Ara

[Vodafone 64Mbit Kurumsal] No AKN - 139.99TL (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
8
Favori
12.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    7 kasımda başvur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Tebrikler kardeşim. İss tarihinde en hızlı abone olma/hizmet alma rekoru kırdın(İroni yapmıyorum)

Sağolun hocam aslında Ekim'in başından beri uğraşıyorum bir AVM'de ki bayiden 3 kere başvurmayı denedim beceremediler.

Sabah 7 Akşam 7 arası paketi seçmiştim fakat hız hala düşmemiş

[Vodafone 64Mbit Kurumsal] No AKN - 139.99TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xan'ela -- 31 Ekim 2016; 22:03:48 >

• VDSL Training Status: Showtime
    Mode: VDSL2 Annex B
    VDSL Profile: Profile 17a
    Traffic Type: PTM Mode
    Link Uptime: 0 day: 0 hour: 41 minutes

VDSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 2.067 Mbps 35.896 Mbps
    Actual Net Data Rate: 2.044 Mbps 35.839 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 24.5 dB 15.3 dB
    Actual Delay: 0 ms 0 ms
    Transmit Power: 5.9 dBm 14.2 dBm
    Receive Power: -214748364.4294967288 dBm -2.9 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 0.0 dB 17.3 dB
    Attainable Net Data Rate: 17.653 Mbps 49.068 Mbps

Bu değerlerle ne kadar hız alabilirim?

• Hocam İstanbulda hangi bayiden başvurdun acaba? İlk kez bu kadar hızlı aktivasyon görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eak101

Hocam İstanbulda hangi bayiden başvurdun acaba? İlk kez bu kadar hızlı aktivasyon görüyorum.

Gültepe, Talatpaşa caddesi üstündeki ilk bayide ismini tam bilmiyorum malesef.

https://www.google.com.tr/maps/@41.0791637,29.0054771,3a,75y,329.94h,83.4t/data=!3m6!1e1!3m4!1sJaNLFohLl-NCwr7mb8HJxQ!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1 tam olarak burası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xan'ela -- 31 Ekim 2016; 23:05:47 >

• Buldum hocam sağol.  [Vodafone 64Mbit Kurumsal] No AKN - 139.99TL
    İstinye'den bir arkadaşta geçmek istiyordu bu tarifeye yalın vdsl olarak. 2 kez Metrocity'ye gidip başvurdu TT uyuzluk yapmış bunlara fiber altyapı yok verilemez diye. Senin aldığın bayi'den denemesini söylicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eak101

Buldum hocam sağol.  [Vodafone 64Mbit Kurumsal] No AKN - 139.99TL
    İstinye'den bir arkadaşta geçmek istiyordu bu tarifeye yalın vdsl olarak. 2 kez Metrocity'ye gidip başvurdu TT uyuzluk yapmış bunlara fiber altyapı yok verilemez diye. Senin aldığın bayi'den denemesini söylicem.

Deneyin hocam şansınızı ordaki bayan yetkili ile görüşün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

Bu link sonucuna göre telefon hattı olmayan köyümde 75MBps, Adana'nın merkez ilçesinde 17MBps çıkıyor Komedi ve 17MBps'e devam etmekten başka şansımız yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuR_BeY -- 1 Kasım 2016; 14:45:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

İlk gittiğim vodafone bayisi 400 puan muhabbeti döndürdü, ne vodafone hattım var ne puanım turkcell yim bireysel aboneye TC den işlem yapıyorlar vergi no gerek yok, ve bahsettikleri 400 puan dan bayinin cebine para giriyor aldanmayın yalan söylüyorlar böyle bir uygulama yok vodafone bayi hattını arayıp sorabilirsiniz. sonra merkezi bir yerdeki kurumsal vodafone bayisine gittim bireysel abonelik için başvurdum, sorgusuz başvurumu yaptılar. adresimden sorgulandığında 85 mbit alabilirsin diye göründü büyük ihtimal adres den sorgulama güncel değil, ama telefondan sorgulama yapınca 136 mbit alabiliyorum ve modem arayüzümdede görünüyor. Ben kendilerine 100 mbit tarifeyi işaretlettim herhangi bir sorun olursa Mh arar söylerim hızımı 75 mbit sabitlerler diye onlarda dediğim gibi başvurumu yaptılar. Burda kaç bayi kaç kurumsal yetkili ile görüşmen önemli değil, olmuyor diye birşey yok olmasa biz başvuru yapamayız değilmi, banada bütün kurumsal ve vodafone bayi hatları puan olayı yok dediler bireysel abonelerin de alabildiklerini söylediler.kurumsal vodafone bayisi veya merkezi yerdeki vodafone cep merkezler ile görüşecek sin sokak arasındaki vodafone lar cahil cühela birşey den anladıkları yok. Dijital dükkan kampanyası sözleşmesi yerine süpernet sözleşmesine imza attırmaya çalışıyorlar. Hem ev telefonumu hemde internetimi taşıdım taşıma işlemi gerçekleşsin buraya resim ekleyeceğim. Modemi vodafone yetkilileri getirecek hattı kontrol edip kurulumu yapcak, tablet MNG kargo ile ulaştırılacak denildi, tabletsiz başvuru yapamıyorlar ekranda kilitli, ayrıca ev telefonunu konuştukça öde vodafone taşımak isterseniz ayda 6 TL ek voip destekli modemi almanızı istiyorlar sözleşmede yazıyor, yoksa yalın başvuru olarak işlemi gerçekleştiriyorlar. Sabit hat numaranız değişmiyor TT den aynı internetiniz gibi taşıyorlar, isterseniz uygunluğunu kontrol edip yeni numarada tahsis edebiliyorlar. Bakalım ne kadarı doğru yanlış göreceğiz kendi edindiğim bilgiler bukadar şimdilik.

Edit: Şu listedeki bayilerle görüşün, bazı konularda bilgileri yoksa vodafone bayi hattından bilgi alsınlar.

http://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/bayi-listesi.php

http://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/kurumsal-satis-kanallari-harita-uygulamasi.php

vodafone aradı şimdi
    400 puanınız yoksa abonelik yapamıyoruz dedi ?

• drvimu kullanıcısına yanıt
    Puansız Yapılıyor, yaptım. 0850 252 0542 den deneyin birde. Buda WiFi den aldığım sonuç.

https://store.donanimhaber.com/92/07/85/920785fed74697d1d336c419446031af.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 1 Kasım 2016; 15:03:33 >

• Bende Müşteri hizmetlerinden başvuru yaptım ama Puan olmadan olmuyor dediler bende eşim vadafonuluydu onun adına olur mu dedım numaraya baktı sonra olur dedı onun uzerınden basvurdum evraklar geldı ama halan bir şey yok arayan soran yok ne oluyor bilmiyoruz bekliyoruz bakalım açacaklar mı
    7 24 e basvurdum 100 mbıt olursa super olacak + tablet olmadan vermeyız dedı vadafon olsanda yararlanamazsın dedı bızde yararlanalım dıye herseye tamam dedık beklıyoruz daha gelen gıden bırsey yok
  • şimdi aradım işlemleriniz tamamlanıyor hızlandırcaz feşan dedi arkadaşlara söylicez dedi siz haberdan edeceğiz dedi bakalım dedi dedi dediii.
    Bayan konuşturmadı hat çekmeye gelen yok dedim kablo felan işlemler nasıl tamamlanıyor tablet yollayan yok tamam dedi baklım beklemedeyiz 24 ün den beri
  • inşallah hatla ilgili problem yaşamazsınız yoksa Allah yardımcınız olsun
  • Valla korkmaya başladım yani şimdiden daha başında böyleyse hat açıldıkdan sonra ne olur bilmemm
    bi numarayı arıyorum buasvuru tamam hat bugun yarın açılcak dıyor 542 lı numarayı arıyorum musterı hızkmetlerını basvurunuz yok dıyor nasıl iş anlamadım daha hat felan piyasada yok arayınca açılacak diyorlar bakalım ne olcak bekliyoruz daha eve gelip hat çeken de yok
  • 1 aydır internet bağlatamadım,2farklı abone merkezinden başvuru yaptım,1 findeks vb yapmamıştı,2 findeks sorgulama falan yaptı sanırım yanında tablet olduğundan Ancak sonra sistemde başvuru görünmüyor adamlar nedenini bilmiyor.

• Selamlar.bende bu hafta içi denizli il merkezinde 4 farklı bayiye gittim. Bireysel başvuru yok dediler. Bugün 0 850 252 0542 aradım. Görevliye bireysel başvuru olup olmadığını sorduğumda birisine soracağına söyleyip biraz beklettikten sonra 400 puan olayını anlattı. Bende Vodafone hizmeti kullanmadığımi belirttiğimde yine biraz bekletip 145 tlye tabletsiz sekilde başvuru yapabileceğimi söyledi ve bilgilerimi istedi.adres bilgisi isterken bina numarasi belirtir şekilde olmasi lazım. Birde nakil yaptiracaksaniz hizmet numaranızı istendiğinde belirtin. Benim ilkinde hizmet numaram ezberimde yanımda değildi. İnternetim daha onceden dondurulmuştu. Görevli tekrar arayıp sistemde kullandigim interneti göremediğini söyleyince hizmet numaramı ilettim tekrar aramadı. Kuryenin formu getirip imzalatmasını bekliyorum. Bahse konu telefon numarasını paylasan ve bu numaradan bireysel abonelik yapıldığını belirten arkadaşlara teşekkürler....

• quote:

Orijinalden alıntı: TuR_BeY

http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

Bu link sonucuna göre telefon hattı olmayan köyümde 75MBps, Adana'nın merkez ilçesinde 17MBps çıkıyor Komedi ve 17MBps'e devam etmekten başka şansımız yok.

telefon hattı olmayan adresi nasıl seçiyorsunuz ?

• Arkadaşlar ben sabah 7 akşam 7 tarifesini kullanıyorum. Sadece bir kere akşam hızı düşürdüler. Geri kalan tüm günler full hız sınırlama olmadan kullanıyorum. Bilgilendirme amacıyla yazayım dedim.
  • quote:

Arkadaşlar ben sabah 7 akşam 7 tarifesini kullanıyorum. Sadece bir kere akşam hızı düşürdüler. Geri kalan tüm günler full hız sınırlama olmadan kullanıyorum. Bilgilendirme amacıyla yazayım dedim.

ben de dün itibariyle 7-7 tarifesine başvuru girişimi yaptırdım
    modemi zorunlu verdiler
    modem çıkınca tc kimlik sorgusu sonrası hata verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Arkadaşlar ben sabah 7 akşam 7 tarifesini kullanıyorum. Sadece bir kere akşam hızı düşürdüler. Geri kalan tüm günler full hız sınırlama olmadan kullanıyorum. Bilgilendirme amacıyla yazayım dedim.

ben de dün itibariyle 7-7 tarifesine başvuru girişimi yaptırdım
    modemi zorunlu verdiler
    modem çıkınca tc kimlik sorgusu sonrası hata verdi.

Voip hizmeti talebinde bulunduysanız modem almanız zorunlu sözleşmede yazıyor.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.