Şimdi Ara

[Vodafone 64Mbit Kurumsal] No AKN - 139.99TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
8
Favori
12.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ev telefonum yok başvuru yaptık ev telefonu istemedim hani olurda ev telefonu açma ihtimalleri varmı portum var aktif işlem sürecinde şuan başvurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basvuru yaptık ama kayıt yok dıyorlarr nasılıs bu 4 gun oldu
  • Bu akşam gittim Vodafone bayisine başvurdum, başta bireysel olmaz dediler ama sonra bilen biri geldi, tamam deyip doldurduk sözleşmeyi.

Bana tablet isteyip istemediğimi sordular. Mümkünse istemiyorum dedim. Tamam öyle işaretliyoruz dedi. Olacak mı, olmayacak mı anlarız artık.

Benim normalde VDSL2 destekliyor hattım ama Fiber+Yalın olarak işaretlediler. ADSL yazan yeri işaretlemediler. Ev telefon numaramı sadece taahütnameye yazdılar, sözleşmeye not düşmediler. Modem almayacaksam, eve gelmeden sinyalle hallolacağını söylediler ama genel olarak pek bilgileri yoktu. 7-10 gün içinde hallolur dediler ama sürmez herhalde o kadar.

Mevcut Fixnet i ne zaman kapatsam bilemedim valla. Kapatmadan buna sinyal verirlerse iş karışmaz umarım.
  • charnel kullanıcısına yanıt
    TABLET ALINMAZSA FİYAT DEĞİŞİYOR MU?
  • Altyapı sağlayıcısına hat tahsisi başvurunuz yapılmıştır şeklinde bir mesaj aldım ortalama kaç gün sonra tamamlanır bilgisi olan var mı?
  • Arkadaşlar TT FTTB ve FTTH altyapısı kullanalar geçemiyor galiba paylaşım yokmuş
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    FTTB bildiğim kadarı ile, Fiber gelip telefon hattına VDSL sinyale çeviriyor. Yüksek hız almanın Ya VDSL yada hakiki fiber e ihtiyaç var. Bu durumda vodafone nin yüksek hız da iternet sunamaması gerekmezmi idi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

TABLET ALINMAZSA FİYAT DEĞİŞİYOR MU?

Evet, 132 TL mi ne oluyor işte. 300 TL lik tableti 400 TL ye çakıyorlar zaten. Ama bana sormuş olsalar dahi tabletsiz olup olmadığına emin değilim. Görücez.

Zaten daha işleme de almamışlar, sistemde gözükmüyor başvurum. 29 ekim falan gecikme mi oldu ne olduysa artık.
    Hocam cevap için teşekkürler
    Ben 7-7 tarifesini düşünüyorum

hocam tableti almazsak 7-7 tarifesi 59-17 = 42 tl oluyor bence süper tabletsiz bu fiyattan bu hızı almak
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    Tableti sözleşmeden nasıl çıkartıyosunuz? Akk'siz tarifede sadece modem bedeli iptal ediliyordu diye hatırlıyorum.
  • eak101 kullanıcısına yanıt
    hocam ben bilmiyorum üstteki arkadaş öyle değince yazdım.
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Port paylaşımı VDSL için veriliyor zaten. Port Transmisyon sistemine göre tahsis ediliyor. TT'nin FTTB dediği apartman girişine takılan T11, T21 Fiber kabin (Binaya Kadar Fiber). Daha sonra telefon hattından VDSL sinyali ile veriliyor. TT santal elemanlarınla konuştuğum kadarıyla 100 Mbit hızı o varsa banko tanımlıyorlar. Benimde kullandığım, FTTC mahalledeki santralden veya Tip-7 Tip-5 türündeki saha dolabına bağlıysanız oda uzaklığa göre VDSL ile 76 Mbit'e kadar çıkartıyorlar. TT'nin azınlıkta olan odana kadar gelen fiber kablo ile GPON FTTH altyapısına Vodafone Net erişim veremiyor. Çünkü kendi gerçek fiber FTTH FiberMAX projesi mevcut.
  • Arkadaşlar Eskişehir'de de Superonline Fiber yaygınlaştığı için onu bekliyordum. Fakat bu konuya göz atıncada mantıklı geldi. Acaba Port değişimi yapılmadan şuanki kullandığımız mevcut hat üzerinden bağlantı yapılıyor mu?

Çünkü telefon numarası ile sorgulamada VDSL/Fiber desteği yok; hız 141 Mbit destekli görünüyor (Modem içindede aynı şekilde, 50 Mbit'de upload görünüyor); fakat adres sorgulamasında 17 Mbit VDSL/ Fiber desteği yok diye görünüyor.

Acaba herhangi bir seçenekle mevcut hat üzerinden port değişimi yapılmadan bağlantı sağlabiliyor mudur?

Şuanki Mevcut TTnet tarifesine de 118 Tl gibi bir rakam ödüyorum taahhütsüz, 50 Mbit 200 GB AKN'li pakete. Superonline içinde 25 Mbit 99 TL AKN'siz paketi düşünüyordumki, bu başlığı görene kadar.
  • eak101 kullanıcısına yanıt
    Bende FTTB var TT'den 100 mbps alıyorum ama vodafoneda adresi kontrol ettiğimde 8 alınabilir gözüküyor ama arkadaşımda FTTC var onda 70 gözüküyor 64 alıyor bence oluyorsa bile Türk Telekom FTTB'ler için sorun çıkarıyor

• 28 Ekim'de bizim mahalledeki Vodafone bayisinden başvurdum. Şuan internet bağlandı. 75 mbit olarak imzaladık fakat 50mbit alıyorum bunada şükür 3mbitle sürünmekten iyidir

Bu pakette geçen Digitürk Play üyeliği için ne yapmamız gerekiyor?

[Vodafone 64Mbit Kurumsal] No AKN - 139.99TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xan'ela -- 31 Ekim 2016; 12:28:51 >

• Bu kadar çabuk nasıl geçiş yaptın ya biz bekliyoruz halenn
    telefondan başvurduk Yellewwille ne öle bir yer gözüküyor başvuru merkezi internet halen beklemekteyiz
  • Ben 25 inde ttnet den Vodafone geçiş işlemi için başvurdum, 26 sabahı Vodafone geçişi yapıldı internet aktif bir şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Ben 25 inde ttnet den Vodafone geçiş işlemi için başvurdum, 26 sabahı Vodafone geçişi yapıldı internet aktif bir şekilde.

hocamttnet tahhütüm 5 kasım cumartesi bitiyor.
    hangi gün başvurmamı önersin
  • yıl sonuna kadar bekleyeyim bakalım TTNET te bir değişiklik olmazsa iptal edip başvuru yaparım son ay. 2-3 defa başvurusu iptal olanlar olmuş aralık ilk haftadan işlemlere başlarım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The R0CK -- 31 Ekim 2016; 21:51:13 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.