Şimdi Ara

[Vodafone 64Mbit Kurumsal] No AKN - 139.99TL (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
8
Favori
12.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon parasını telekoma ödüyorum hiç konuşmadığım halde evde telefon bile takılı değil 20 23 tl arası fatura ödüyorum aylık telekoma
    Bu olayı btk nın kaldırması lazım zaten yalın kullanan kişi 15 tl 18 tl gibi hat kullanım parası ödememesi lazım bu ayrı bir soygun aslında change orda bunun için bir kampanya yapılıp bunun kaldırılması lazım saçmalıktan başka birşey değil şimdi firmalar veriyor ya telefon ücreti yok diye kendileri bunun için zaten telekoma para ödemiyorlar ki bu parayı alırlarsa yanlarına kar oluyor diğer firmnaların ama müşteriye kampanya yapıyoruz ayağına almıyoruz diyorlar bir kayıpları olsa almasınlarda görelim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Vodafonun Adres sorgulamasında bende sizin gibi 17Mbit hız gösteriyor. Aynı eklediğiniz resim. Ben Fixnet firmasından hizmet alıyorum normalde 32Mbit hız kullanıyorum. Denemek için 100Mbit e geçmiştim 1 aylık hiç sıkıntı çıkmadı. Evimdeki internet 100Mbit i bile sıkıntı çıkarmadan çalışmasına rağmen niçin Vodafonede böyle görülüyor bilemiyorum. Fakat VDSL sinyali için ikna ederseniz en az hızınınz 75 olacaktır. Sizdeki hat değerleri ve VDSL sinyal mutlu son...

Hocam vdsl sinyali için yine port değişimi vs gerekir mi yoksa sadece telekom veya vodafone pc başında mı değiştirecek?
  • Hala sözleşmem gelmedi elime nasıl bir rezillik bu arkadaş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone 75mbit güncel hız değerlerim. Bağlanalı 1 hafta oldu kopma, yavaşlama hiç olmadı. Online oyunlarda ping gayet güzel. 100mbit için mücadelemiz sürüyor.

[Vodafone 64Mbit Kurumsal] No AKN - 139.99TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twindiablo -- 25 Ekim 2016; 13:24:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: twindiablo

Vodafone 75mbit güncel hız değerlerim. Bağlanalı 1 hafta oldu kopma, yavaşlama hiç olmadı. Online oyunlarda ping gayet güzel. 100mbit için mücadelemiz sürüyor.

Güzel değerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 25 Ekim 2016; 13:28:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Altyapı sorunu vs. denerek, BİLEREK, KASTÎ hızı düşürülen var mı?

20 gündür kullanıyorum, hattımının alabileceği azamî hız 14.000'lerdeydi. Dün öğlen net kesildi, akşama doğru aradım ve 4 Mbit'e sabitlediler.

21'deki zayıflama şu an 36 civarı.

İşin garibi Vodafone öncesinde kullandığım şirketten tam 16.384 bağlantı alabiliyordum. Ulaşabileceğim hız da 19.000'lerdeydi.

Bilerek yapılmış gibi duruyor. Durduk yere bu kadar kötüleşmez zira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LutSamed -- 27 Ekim 2016; 11:17:35 >
  • Normalde bu pakete geçmek için ağustosdan beri uğraşıyorum bu 5. başvurum, önceki 4 başvurum ya bayinin sisteme bilgileri yanlış girmesi yada evrak eksikliğinden iptale düştü önceki mesajlarımdan bakabilirsinz başımdan geçen süreci ama sonunda bağladık hattı. 25.10.2016 tarihinde ttnetden vodafone internet+telefon taşıma talebinde bulundum, aynı gün sisteme girişim sağlandı, telefona 7/12 gün mesajı geldi. 72 saat içinde tt ekipleri taşıma için onay verecek dediler bu sabah 27.10.2016 hattım aktif oldu 2 günde ttnet den vodafone hat taşıdım :D

75 mbit 7/24 Akksiz 149TL

• Ben tam anlayamadım. Şimdi bireysel ev kullanıcı olarak alabilir miyiz bunu? Kimi arıycaz tam olarak?

Şu an 32mbit AKK sız internete 159 TL veriyorum. Şayet böyle bir şey varsa daha ucuza 2 kat hızlı ve yine AKK sız internet olacak. Doğru mudur?

Fixnet VDSL2, benim hattım da destekliyor. Böyle olunca bu Vodafone da tam performans çalışır sanırım???
  • charnel kullanıcısına yanıt
    0850 210 0542 Bireysel aboneyede veriliyor, vodafonun sitesinden adres ile hız sorgulaması yapın çıkan hızı vodafone size verebiliyor.

http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

Ben bu süreçte bayi ile yapıtğım başvurularda sürekli sorun yaşadım, tabi sizdede sorun olacak diye bir kaide yok. sonra 0850 252 0542 YellowMile Vodafone MH üzerinden başvurumu yaptım evrakları gönderdiler kurye ile sisteme giriş yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

0850 210 0542 Bireysel aboneyede veriliyor, vodafonun sitesinden adres ile hız sorgulaması yapın çıkan hızı vodafone size verebiliyor.

Ben bu süreçte bayi ile yapıtğım başvurularda sürekli sorun yaşadım, tabi sizdede sorun olacak diye bir kaide yok. sonra 0850 252 0542 YellowMile Vodafone MH üzerinden başvurumu yaptım evrakları gönderdiler kurye ile sisteme giriş yaptılar.

Teşekkürler cevap için. Sorguladım.

SL FIBER/VDSL Max.Hız
    ✔ ✔ 85MBps

85mbps hız çıktı. Bu böyle gözüküyorsa en kötü ihtimalle 64mbit alabilirim sanırım. O bile benim için 2 kat hız demek. Hem de daha az paraya olacak.

Bendeki Fixnet in bir dahaki fatura kesiminden önce iptal talebi veririm. Vodafone açılmadan önce Fixnet in kapanmış olması mı gerekir acaba?

Bir de alırken VDSL olsun vs, bir şey söylemem gerekir mi?

Son olarak tableti almasak oluyor mu?

75 alırsın rahat, fixnetten taşıma yapılıyormu bilmiyorum ama dediğüiniz şekildede başvurabilirsiniz. fiber vdsl olarak belirtirsiniz, tabletsiz olmuyor maalesef.
  • Ok. Haftasonu önce bir vodafone bayisi, şayet olmazsa da bu tel no sunu denerim. Taşıma olayını sorarım. Boşuna 2 abonelik olmasın, fazla fazla para vermeyelim bir de.

Fixnet taahhütsüzdü, o kısmı çok iyiydi ama 2 kattan fazla hız olacaksa 2 yıl veririz artık taahhüt. Tabletli fiyatı bile daha ucuza geliyor zaten. Modemim zaten var, Zyxel Vmg8924.

Gerçi fatura dönemi ay sonuymuş. 3 gün kaldı. Bugünden iptal ettirip,vodafone a başvursam internetsiz kalmadan hallolur mu ki? Yani kurulum için gelmelerine gerek yok normalde. Direk sinyali verip açılmaz mı? En fazla bir kullanıcı adı, şifre vereceklerdir.

Teşekkürler tekrar. Konuyu acan ve yazanlara da teşekkürler. 10 numara iş olacak gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charnel -- 27 Ekim 2016; 15:17:14 >
    En az 5 iş günü başvuruyu yaptıktan sonra. Çünkü yalın baglatacaksan önce ttnet gelip port olayını halledecek. Onun gelmesi bile bir hafta sürdü bana. Onlar işlemi yaptıktan sonra 72 saat içinde hat aktif edilir

Alirsiniz bendede 85mbit cikti 70 - 75 mbit arasi net aliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Adres ile sorgulamada 17Mbit VDSL / Fiber görülüyor. Telefon numaram ile sorgulayınca 73Mbit Çıkıyor. Şu anda modem değerlerinde Max hızım 100Mbit olarak görülüyor.

Başvursam Hangi hızı bana verecekler?

17 verseler bile Sonradan hattım kaldırabileceğini görüp hızımı 75Mbit e çıkarırlarmı acaba?

149TL dışında benden para isterlermi ki?

Ev de kullanacağım. İş yerim yok. İnternetten mi başvurmalı? Kurumsal Vodafonedenmi?

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    telefondan sorgulamadaki hıza bakmıyorlar, adresden sorguluyorlar maalesef 17 mbit verirler size diye düşünüyorum Vodafone MH ile görüşün
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Bende bağlatırken adres ile sorgulama yaptılar sonuç 68 Mbit'ti telefon hattı üzerinden 105 Mbit daha yüksek çıktığını belirttiğim halde takmadılar. Ama adres sorgusu yanlış saptanabilir. İlk bir ay 50 Mbit kullandım sonra telefonda kapıştım 76'ya çıkardılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: templarx

En az 5 iş günü başvuruyu yaptıktan sonra. Çünkü yalın baglatacaksan önce ttnet gelip port olayını halledecek. Onun gelmesi bile bir hafta sürdü bana. Onlar işlemi yaptıktan sonra 72 saat içinde hat aktif edilir

Yalınla ugraşmıycam gerçi. Çok kullanilmasa da evde sabit telefon kalacak. Belki boyle biraz daha hizli olur.

Yani tek yapilacal sinyal islemi. Ben fixnet baglatırken de eve gelen giden olmadi ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vadafone başvuru yaptıkdan sonra nereyı arayacagız bu işlemler işçin sorgulamak için başvuru işlemleri ne aşamada felan nereyi arayacağız bilen var mı
  • TnTTuRK T kullanıcısına yanıt
    0850 210 0542
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.