Şimdi Ara

Vodafone 64kb Simkart Şarj Sorunu Yaşayanlar (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
751
Cevap
10
Favori
50.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    durumu kabul etmiyorlar nedense çok garip
  • Şunu söleyim Ankaranın göbeğinde yaşıyorum 3G acıkken 10 dk internette kalırsam şarjım 100 den 70 lere iniyor.(video felan izlemeden sadece facebookta)Bu yüzden avea ya geçip bide onu deniyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zweihanderr

Şunu söleyim Ankaranın göbeğinde yaşıyorum 3G acıkken 10 dk internette kalırsam şarjım 100 den 70 lere iniyor.(video felan izlemeden sadece facebookta)Bu yüzden avea ya geçip bide onu deniyeceğim

avea vodafone göre iyi biraz ama turkcell daha iyi oda pahalı ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

quote:

Şunu söleyim Ankaranın göbeğinde yaşıyorum 3G acıkken 10 dk internette kalırsam şarjım 100 den 70 lere iniyor.(video felan izlemeden sadece facebookta)Bu yüzden avea ya geçip bide onu deniyeceğim

Turkcell çok pahalı o yüzden şimdilik avea yı denicem bu ülkede ne telekominikasyondan ne internetten gerekli hizmeti alamıyoruz.TTnet vs de buna dahil.Haddinden fazla pahalı bu karsın bi okadar yavas ve sorunlular.
  • quote:

quote:

quote:

Turkcell çok pahalı o yüzden şimdilik avea yı denicem bu ülkede ne telekominikasyondan ne internetten gerekli hizmeti alamıyoruz.TTnet vs de buna dahil.Haddinden fazla pahalı bu karsın bi okadar yavas ve sorunlular.

haklısınız bende suan bimcell kullanıyorum vodafoneye göre iyi haklısını o dediklerinizde ttnet hemen zam yapmış dsmarta felan mı geçsem

• quote:

quote:

quote:

quote:

haklısınız bende suan bimcell kullanıyorum vodafoneye göre iyi haklısını o dediklerinizde ttnet hemen zam yapmış dsmarta felan mı geçsem

Bende dsmart lı olana geçicem mart ta sözleşmem bitiyor onu bekliyorum deneyenler memnun.

• zweihanderr kullanıcısına yanıt
    dsmart nete mi hocam internet ben suan ttnetteyim tahattütüm bitti gecsemmi geçmesen mi diye düşünüyorum dsmartta bağlantı felan koppuyor diyorlar
  • quote:

dsmart nete mi hocam internet ben suan ttnetteyim tahattütüm bitti gecsemmi geçmesen mi diye düşünüyorum dsmartta bağlantı felan koppuyor diyorlar

dsmartta zaten ttnetin alt yapısını kullanıyormuş fark yok iyi diyor benim tanıdıklarım ama bu Ankara da böle alt yapı değişkenlik gösteriyor olabilir.dsmart + net 63 tl idi sanırım Martta geçeceğim ben koparsada kopsun gereginden fazla pahalı sene olmuş 2013 elimizde şarj cihazıyla gezecez net kopacak saçma sapan işler.
  • zweihanderr kullanıcısına yanıt
    ben yozgatta yım ttnette daha önceleri 1-2 kere kopma oldu tesisatım kötü idi daha önceleri cat 6 kablo ile değiştirdim kopma felan yok snr ve hat zayıflama değerlerim iyi bende geçiyim en iyisi dsmarta

sene 2014 hocam vodafone ilettim sorunu ama dönüş yapana olmamıştı sarjı cok yiyor diye
  • Hâlâ çözemediler mi bu sorunu pes! Acaba benim kartın sorunu kesilmiş olması olabilir mi? Normalde SIM şeklindeydi ama 10 TL verip orjinal Mikro-SIM almak yerine elimdeki SIM'i kestirip Mikro-SIM boyutunda kullanıyorum. Acaba gidip orjinal Mikro-SIM olarak çıkartsam şarj sorunu da çözülebilir mi? Bu arada Mikro-SIM'i 32 kb olarak çıkarabiliyor muyuz yoksa sadece 64 kb olarak mı yapılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 5 Ocak 2014; 11:23:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Hâlâ çözemediler mi bu sorunu pes! Acaba benim kartın sorunu kesilmiş olması olabilir mi? Normalde SIM şeklindeydi ama 10 TL verip orjinal Mikro-SIM almak yerine elimdeki SIM'i kestirip Mikro-SIM boyutunda kullanıyorum. Acaba gidip orjinal Mikro-SIM olarak çıkartsam şarj sorunu da çözülebilir mi? Bu arada Mikro-SIM'i 32 kb olarak çıkarabiliyor muyuz yoksa sadece 64 kb olarak mı yapılıyor?

ben kullanmıyorum artık vodafone çözülmemiş sanırım başka bir hat bul dene bakalım avea -turkcell gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Hâlâ çözemediler mi bu sorunu pes! Acaba benim kartın sorunu kesilmiş olması olabilir mi? Normalde SIM şeklindeydi ama 10 TL verip orjinal Mikro-SIM almak yerine elimdeki SIM'i kestirip Mikro-SIM boyutunda kullanıyorum. Acaba gidip orjinal Mikro-SIM olarak çıkartsam şarj sorunu da çözülebilir mi? Bu arada Mikro-SIM'i 32 kb olarak çıkarabiliyor muyuz yoksa sadece 64 kb olarak mı yapılıyor?

Bende ilk senin gibi kestirdim konuşmalar kesik kesik oldu sıkıntı yaşandı bende gittim 12 tl ye orjinal micro sim aldım konuşma düzeldi ama batarya durumunda gelişme yok resmen sömürüyor 100 99 98 97 diye sayışını rahatlıkla izleyebiliyorsun.10 dk nette kal şarjın yüzde 20 30 u gidiyor.Yani kısacası görüşme yaparken sorun çıkmıyorsa gidip orjinal almana gerek yok.

• 9-10 yıllık turkcell aboneliğimi bugün vodafone a taşıdım. Turkcellden tek şikayetim fiyattı tabikide. .Aynı şekilde 64k kart verdiler ve kestirdim, ancak şuan şarj sorununu okuyunca pişman oldum umarım çok fazla üzmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SM0K

9-10 yıllık turkcell aboneliğimi bugün vodafone a taşıdım. Turkcellden tek şikayetim fiyattı tabikide. .Aynı şekilde 64k kart verdiler ve kestirdim, ancak şuan şarj sorununu okuyunca pişman oldum umarım çok fazla üzmez

ben de tcellden vodafone'a gecmeyi dusunuyordum, sarj durumuyla ilgili tecrubeni paylasir misin? gercekten de problem var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

quote:

9-10 yıllık turkcell aboneliğimi bugün vodafone a taşıdım. Turkcellden tek şikayetim fiyattı tabikide. .Aynı şekilde 64k kart verdiler ve kestirdim, ancak şuan şarj sorununu okuyunca pişman oldum umarım çok fazla üzmez

ben de tcellden vodafone'a gecmeyi dusunuyordum, sarj durumuyla ilgili tecrubeni paylasir misin? gercekten de problem var mi?

Henüz hattım açılmadı dediğim gibi yazanları okuyunca pişman oldum..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

quote:

Henüz hattım açılmadı dediğim gibi yazanları okuyunca pişman oldum..

telefonunuz android mi peki hocam bende gecen senelerde vodafone kullanıyordum telefonum android idi hiç bir sey yapmadığım halde 1 günde sarjı bitiyorda konunun basında anlattım vodafonede hiç bişey yapmadan 1 günde biten sarj turkcelle geçinde konuşma internet 2 günde bitiyordu hiç bisey yapmadığım halde 4 gün gidiyordu yani vodafonede bariz sorun var müşteri hizç ilettim ama dönüş olmamıştı suan bimcell kullanıyorum bimcellde turkcelle göre iyi sayılır sarj konusunda

• Xperia Sp hocam, android. Şuan turkcell de gayet yetiyor şarj.

• quote:

Xperia Sp hocam, android. Şuan turkcell de gayet yetiyor şarj.

vodafonede yetmeyebilir işte
  • yılmaz sadece 3g kullanıldığı zaman çabuk bitiyor değil mi? 2g de kullanılınca yine aynı sıkıntı oluyor muydu?

• quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

yılmaz sadece 3g kullanıldığı zaman çabuk bitiyor değil mi? 2g de kullanılınca yine aynı sıkıntı oluyor muydu?

2g de oluyordu 3g oranla daha azdı ama turkcelle göre fazlaydı diyebilirim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.