Şimdi Ara

Vodafone 64kb Simkart Şarj Sorunu Yaşayanlar (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
750
Cevap
10
Favori
50.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iphone da ayarlar da hakkında menüsüne girince yeni sim sürümü mevcut güncelleyin mi diye sordu güncelle dedim, vowifi desteği geldi, 2g seçme imkanı yok oldu, pil normalleşti...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Cevap icin tesekkurler ama ben de oyle olmadi s9+ var pazartesi sim degiscek bakalim devam ederse telekom yolu gozukur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maaart

iphone da ayarlar da hakkında menüsüne girince yeni sim sürümü mevcut güncelleyin mi diye sordu güncelle dedim, vowifi desteği geldi, 2g seçme imkanı yok oldu, pil normalleşti...
    üstad sorunu operatör değiştirerek çözdüm bu vodafone müşteri hizmetleri ve şube personnelleri kalın kafalılar hiçbir çözüm üretemedikleri gibi müşteri ile dalga geçiyolar ben de telekoma gectim
    artık geceleri %100 olarak bıraktığım şarj ile sabah uyandığımda %100 olarak bulabiliyorum oh be

eskiden %15-20 Düşerdi resmen pil sömürüyor bir de internet hızı 4.5 g tam olarak vermiyor.

bu forumu açan arkadaştan Allah razı olsun
  • marto1 kullanıcısına yanıt
    Senden de razı olsun hocam konuyu ben açtım ama ben halen vodafone kullanıyorum eskisi gibi değil samsung s7 ve daha önce samsung s5 ile kullandim şarji artik sömürmüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende vodafone dan türk telekom a geçtim 2 ucu süslü değneğe döndü bu seferde türk telekom çekim gücü azlığından şarj çok gidiyor turkcell ede gecemeyecegim icin geri vodafone lanetine dondum mecbur

• Sonunda sorunu buldum.Ulan Vodafone ömrümü yedin 2 hemen Türcelle geçiyorum.

• kim ne derse desin hala pil sorunu devam etmekte. Kendi cihazimda vodofone da hem alev aliyor hem de neti yavas yüklüyor. Telekoma grctim. kurtuldum telefon daha serin ve daha hizli internete sahip oldum

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Niye boyle bir sorun var anlamıyorum sıkıntı sim kartta değil bence yurt dışında roaming yaparken düzeliyordu, ayrıca eski ios da 2g ye alıncada düzeliyordu simdi o imkanda kalktı hiç kullanılmaz oldu vodafone

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Chesterfield

Sonunda sorunu buldum.Ulan Vodafone ömrümü yedin 2 hemen Türcelle geçiyorum.
    Hocam burda mısınız :D ben de Vodafone kullanıyorum. Bi gidip sorayım bakalım nasıl yapacağız şu sorunun çözümünü. Son güncellemeden sonra sapıttı pil. Ama madem sim karttan kaynaklanıyordu neden son 5z güncellemesini bekledi bunu anlasam hiç tereddüt etmeyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmonot271

Hocam burda mısınız :D ben de Vodafone kullanıyorum. Bi gidip sorayım bakalım nasıl yapacağız şu sorunun çözümünü. Son güncellemeden sonra sapıttı pil. Ama madem sim karttan kaynaklanıyordu neden son 5z güncellemesini bekledi bunu anlasam hiç tereddüt etmeyeceğim.

Alıntıları Göster
    Son çıkan Asus telefonlar ile Vodafone arasında bir uyumsuzluk var. Daha öncededen de ses problemi oluyordu Asus güncelleme yayınladı bu yüzden.
  • Hocam son gelen güncelleme ile ekran sürem azaldı %20 civarında. Önceden neden bu kadar değildi de noldu birden anlayamıyorum

• kozmonot271 kullanıcısına yanıt
    Hocam Vodafone da ayriyeten bir sorun var ama güncellemeden sonra sapitti harbi şuan türk telekomdayım yine aynı durumda ama Vodafone dan iyi yinede.

• Bu şarj sorununun simkart degil bizzat telefon numarasinin kendisiyle alakali oldugunu dusunmeye basladim.

2 hattim var vodafone. biri orijinal vodafone cikisli digeri aveadan tasima. ikisininde simleri gecen yil yeni cikartildi.

aveadan tasidigim numara sarji koklarken orj vodafone olan numaram sarji emiyor durduk yere.

Kulaga cok sacma geliyor biliyorum ama 2 telefonda denedim ikisinde de durum ayni.

• Bandogge kullanıcısına yanıt
    Tespite katılmıyorum 532 numaram taşıdım ayni sorun oluyor, ayrıca yurt dışında roaming yaparken sorun geçiyor tamamen şebeke ile ilgili sim kart da değil

• Bunun çözümü yokmudur red 15 kullanıyorum bununla aynı fiyat olarak turkcelin paketi yok red 15 e 63tl veriyorum
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    valla hocam bilemiyorum ben gozlemledigimi soyledim. iki simkartta aynilar. ayni model 2 telefona takiyorum yanyana mesela orj vodafone olan bir tik dusuk cekiyor. ayni sebeke ayarlarinda ayni model telefonda durum bu. kartlari cikarip telefonlarda yer degisiyorum durum yine degismiyor. 542 543 vb serisine gore bir islem mi yapiliyor diye dusundum bende hal boyle olunca.

vodafone da bir sikinti var o kesin bir ara bimcell kullandim hic boyle bir sorun yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: zngdev67

Belki LTE şebekesinde de çok şarj harcıyordur ama köye gittiğimde 3g de bu saatlere gelmeden şarj bitmiş oluyordu.

Edit: tt evde çekmiyordu müşteri temsilcisini aradığımda ev kör nokta da olabailir demişti. Voda ya geçtim yine mutfakta ve salonda 2 g ye düşüyor. Trcell kullanan akrabalarımda evde iyi çekmediğini söylüyorlar
    Evin önü açık bu kör nokta olayı nedir anlamadım.
    Bu baz istasyonlarının 3ü de mi aynı yerde hayret.
    Baz istasyonun altında isen de çekmiyor diye biliyorum.
  • 4g yokken vodafone kullandigim zamanlarda 3g sebekesini inceledigimde telefon durdugu yerde 8-10 tane sebeke degistirip duruyordu akilli kapsama adi verilen sistem yuzunden surekli sebeke degistirdiginden dolayi oldugunu dusunuyorum

• Bir suru yazilim var baz istasyonlarinda. Vodafone yazilim isini pek onemsemiyor belli ki. Ben de turkcelldeki 5 gb 49 liralik paketimi daha uygun fiyatli bi pakete gecireyim diye bakiniyodum. Boyle sacma sapan isler nuksediyorsa hic macera aramayayim.

• Aynı sıkıntı bende de var 64 kb kart var. Gece boşaldığı da oluyor. Vodafone'a özel.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.