Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
123
Favori
143.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zugor

NTERNETEK1GB->3636 hala çalışıyor ve ilk 3 ay ücretsiz mi yakın zamanda deneyen var mı.

3 aydan fazla oldu halen ücretsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bittikçedolan1gb 19 TL olan tarifeye faturalı hattan da mesajla geçilebiliyormu. Olmuyorsa ne yapmak lazım. Bu aralar tırsmaya başladım da vodafondan.
  • MEGA 3GB ile yola devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

Bittikçedolan1gb 19 TL olan tarifeye faturalı hattan da mesajla geçilebiliyormu. Olmuyorsa ne yapmak lazım. Bu aralar tırsmaya başladım da vodafondan.

Denememişim net bilgim yok ama kabul etmesi lazım
  • Hattımı türk telekomdan vodafone yeni taşıdım. 750DK+1000SMS+2GB 19₺'lik tarifeden yararlanmak için ne yapmak gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

Hattımı türk telekomdan vodafone yeni taşıdım. 750DK+1000SMS+2GB 19₺'lik tarifeden yararlanmak için ne yapmak gerekiyor?

BITTIKCEDOLAN1GB->7000 e gönder

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Numara taşımayla gelirken bittikçe dolan midi'ye geçmek istiyorum mu denilecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: delidalak

Numara taşımayla gelirken bittikçe dolan midi'ye geçmek istiyorum mu denilecek ?

Heryerindirime geçiniz geçiş olduktan sonra kodu 7000 e gönderiniz
  • eline sağlık kardeşim..
  • Hocam selam;
    vodafone Faturalı Akıl Küpü L tarifesinin süresi doluyor, hattı faturasıza taşıyıp bu kampanyadan yararlanmak istiyorum.
    Fakat vodafone sitesinden ilgili kampanya 19 değil 27tl olarak görünüyor, acaba fiyatmı değişti yada 19tl den fayalanmak için özel bir şart mı gerekiyor.
    http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler-paketler/vodafoneluyum-faturasiz/bittikce-dolan-medium

yardımcı olursanız sevinirim
    kolay gelsin
    @parlak47

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ETA -- 5 Mayıs 2017; 0:8:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ETA

Hocam selam;
    vodafone Faturalı Akıl Küpü L tarifesinin süresi doluyor, hattı faturasıza taşıyıp bu kampanyadan yararlanmak istiyorum.
    Fakat vodafone sitesinden ilgili kampanya 19 değil 27tl olarak görünüyor, acaba fiyatmı değişti yada 19tl den fayalanmak için özel bir şart mı gerekiyor.

http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler-paketler/vodafoneluyum-faturasiz/bittikce-dolan-medium

kolay gelsin
    @parlak47

Aleykum selam 19₺ dir özel şartı yok önemli olan 7000 sistemi sorun çıkarmaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 5 Mayıs 2017; 0:55:9 >

• Faturalı tarife yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Hocam selam;

kolay gelsin
    @parlak47

ekstradan 500 dk verdi 1 aylık.

sayende 1250 dk 1000 sms 2 GB interneti 19 tl almıs olduk. Ekstradan 1 gb internet gelmedi ama.ust tarife ek 1 gb için yeterli bakiyeniz bulunmadı diyor. 3 ay ücretsiz degilmiydi

Teşekkürler hocam.

• quote:

NTERNETEK1GB->3636 hala çalışıyor ve ilk 3 ay ücretsiz mi yakın zamanda deneyen var mı.

Üst tarife 1GB için yeterli bakiyeniz bulunmuyor smsi geldi.Sanırım 3 ay ücretsiz bitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRİLANB

quote:

Üst tarife 1GB için yeterli bakiyeniz bulunmuyor smsi geldi.Sanırım 3 ay ücretsiz bitmiş.

Bitmiştir

• Vodafone yakın zamanda yeni numara taşıma kampanyaları yapar mı

• 19 tl, 2gbli tarifeye gecis sorunsuz oldu. .
  • Merhaba hat tasima ile faturaliya gecebilecegim 20/lira 2 gb gibi bir tarife yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Hocam selam;

kolay gelsin
    @parlak47

Hocam selamlar tekrardan.
    Fatura döneminin son gününde Müşteri hizmetleri aracılığıyla faturasıza geçiş talebimizi oluşturduk. Bir müddet sonra geçişin tamamlandığına dair mesaj geldi.
    1 saat sonra bakiye yükleyerekbelirttiğiniz smsleri gönderdim.

quote:

Her Yöne 750DK + 1000SMS + 2GB : (19₺) ( BITTIKCEDOLAN1GB -> 7000 )

İsteyen tarifeye ek olarak sadece 1TL ye 1GB almak için 1TL1GB->7000 e gönderiniz

20TL ye 750 Her Yöne dakika + 3GB Internet ve 1000 Sms almış olduk.
    Vodafone yanımda uygulamasında SMS hakkında bilgi vermiyor fakat OZET yazıp 7000 e gönderince bakiye bilgisinde kalan mesaj hakkıda belirtiliyor.

Teşekkürler, sizin sayenizde gayet kazançlı bir işlem gerçekleştirmiş olduk.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.