Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
123
Favori
143.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sproob

hocam mega yeni tarifesine geçtim ama eski paketimin süresi bitmediği için onu kullanıyorum tl yükleyince megaya geçecek bi sorum var bu doğrultuda az önce 2GB1TL yazdım 7000'e yolladım hatalı mesaj uyarısı aldım sebebi nedir bi fikriniz var mı acaba?

edit: yeterli tl olmaması direkt bir neden olabilir mi acaba?

2GB1TL gönderseniz dahi 30 günlük aktif kullanım süresi içinde değilsiniz hatası almanız gerekiyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulflyyy

Mega 3gb ile arasında ne fark var

Aynısıdır sadece isimleri değişik

• Bittikçe dolan 2 gb dan geçiş yaptım.

Yarın yenilenme zamanıydı.

Bittikçe dolanı iptal etmek gerekirmi.

Kendi iptal olurmu?

• labkamil kullanıcısına yanıt
    İptale gerek yok kendisi iptal olur. Ücretlendirme yeni tarifeden yapılır.

• Bu kampanya yüzünden faturalıya üvey evlat muamelesi yapan Vodafonu henüz taahhütün ilk ayında terkedip Turkcell' e geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekiRoRo -- 29 Mayıs 2017; 20:0:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

Bittikçe dolan 2 gb dan geçiş yaptım.

Yarın yenilenme zamanıydı.

Bittikçe dolanı iptal etmek gerekirmi.

Kendi iptal olurmu?

Tarife değişikliklerinde iptale gerek yoktur KOLAYBAKIYE->7000e göndererek yeterli bakiye yukleyiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Bu kampanya yüzünden faturalıya üvey evlat muamelesi yapan Vodafonu henüz taahhütün ilk ayında terkedip Turkcell' e geçtim.

Tercih takdir sizin herkes kendisine uygun olanı secer en iyisi faturasiz kullanmak ben hiç faturalı kullanmadim

• Hocam paketim gecen hafta yenilendi. Konustugunca internet L olarak almistim. Simdi buna gecsem 20 hazirandan sonra mega 3 gb olarak devam eder dogru mu? Kapanmadan mesaj atip geceyim diyorum, sonucta ayni paket ben 27 oduyorum, bu 19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 29 Mayıs 2017; 23:9:35 >
  • iyi akşamlar. az önce mega yeni tarifesine geçiş yaptım. ama özet->7000 yolldığımda sistem arızası msj ı alıyorum. eşimde vodafonlu onda altın tarife var onda aynı hata gelmiyor. eskiden bende altın tarifedeydim 500dk 1000sms 2gb kullanım hakkımın %30 unu anca kullanmışımdır. şimdi benim durumum nedir? eski tarife hakkım bitmeden yükleme yapmam gerekiyor mu? normalde tarife deiştirip yükleme yapana kadar eski tarifemdeki paketi kullanmam gerekiyor idi.
  • ben suan bu tarifedeyim 19 tl 3gb internet ıvır zıvır felan
    şu 1 tl ye 2gb ve 1gb işi çok güzel oldu
    21 tl'ye aylıkk 6gb internet oldu.Tr'deki en iyi paket suan bu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Hocam paketim gecen hafta yenilendi. Konustugunca internet L olarak almistim. Simdi buna gecsem 20 hazirandan sonra mega 3 gb olarak devam eder dogru mu? Kapanmadan mesaj atip geceyim diyorum, sonucta ayni paket ben 27 oduyorum, bu 19

Eski tarifeden kalan kullanım haklarınız varsa bitene kadar yükleme yapmayınız Bittikten sonra yükleme yapınız 30 günlük süreyi de beklemenize gerek yoktur Yükleme yapmadan önce KOLAYBAKIYE->7000 e gönderip yeterli bakiye yükleyiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hann06

iyi akşamlar. az önce mega yeni tarifesine geçiş yaptım. ama özet->7000 yolldığımda sistem arızası msj ı alıyorum. eşimde vodafonlu onda altın tarife var onda aynı hata gelmiyor. eskiden bende altın tarifedeydim 500dk 1000sms 2gb kullanım hakkımın %30 unu anca kullanmışımdır. şimdi benim durumum nedir? eski tarife hakkım bitmeden yükleme yapmam gerekiyor mu? normalde tarife deiştirip yükleme yapana kadar eski tarifemdeki paketi kullanmam gerekiyor idi.

Eski tarifeden kalan kullanım haklarınız varsa bitene kadar yükleme yapmayınız Bittikten sonra yükleme yapınız 30 günlük süreyi de beklemenize gerek yoktur Yükleme yapmadan önce KOLAYBAKIYE->7000 e gönderip yeterli bakiye yükleyiniz
  • Hocam bu üst tarife 1 gb iptal olmadı bir türlü.sms gönderiyorum talep alındı diyor ama kaç gündür iptal etmediler.5 tl yi sıraya koymuşlar herhalde almadan olmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: universty3

Hocam bu üst tarife 1 gb iptal olmadı bir türlü.sms gönderiyorum talep alındı diyor ama kaç gündür iptal etmediler.5 tl yi sıraya koymuşlar herhalde almadan olmayacak.

Nedir bu üst tarife hocam 1gb 1tl vardı o kampanyamı?

• kizilat K kullanıcısına yanıt
    Yok hocam.ust tarifenin internetini 3 ay ucretsiz verdi sonra 5 tl kesecek diye sms geldi.iptal edilmiyor meret.

• quote:

Hocam bu üst tarife 1 gb iptal olmadı bir türlü.sms gönderiyorum talep alındı diyor ama kaç gündür iptal etmediler.5 tl yi sıraya koymuşlar herhalde almadan olmayacak.

Hangi tarifedesiniz ? Hattinizda ne kadar bakiye var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 30 Mayıs 2017; 0:57:52 >
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Daha önce Firsat2 gb tarifesiydi.1 haziran da dolacak.2 gun önce mega yeni tarifesine geçtim.60 tl vardı 19 kesti.şimdi 40 tl var.

• Uzak durun turkcell den şaşmayın . Müşteri hizmetleri rezil kendi hatalarından dolayı hattimi kapadılar. Bin kere arayarak zorla vodofone geçirdiler 1 ay kullanımdan sonra kimlik fotokopim sözde yok diye kapadılar . Kargoya 2 defa verdim. En az 5 tane bayilerine gittim hiçbiri fotokopiyi iletmedi. Defalarca mail attım yinede kapadılar.

Karamizah gibi bir olay. Veya birine kötülük yaptım da sanki basima vodofone sardı allah.

Kesinlikle şiddetle tavsiye etmiyorum. Bırakın bi ingiliz haydutlarini , enkazında turktelekom veya turkcell veya ptt ama bu kırmızıdan uzak durun. Nefret ediyorum vodofone senden umarım batarsin

• quote:

Daha önce Firsat2 gb tarifesiydi.1 haziran da dolacak.2 gun önce mega yeni tarifesine geçtim.60 tl vardı 19 kesti.şimdi 40 tl var.

IPTAL INTERNET EK 1 GB->3636 ya gönderiniz iptal edildi mesajı gelmezse müşteri hizmetlerini arayarak iptal ediniz

• classlord kullanıcısına yanıt
    Tamamen haklısınız. Müşteri Hizmetlerine işiniz düşmeden kullanabilirseniz ne ala, yok işiniz düştü ise yandığınızın resmidir.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.