Şimdi Ara

Vodafone 500dk+1000sms+1gb 23tl (Freezone 19tl) (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.911
Cevap
49
Favori
144.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lanceloth

quote:

Orijinalden alıntı: husock

bu ne arkadaşş yaaa .. matematik problemi gibi...

faturalı hattım var avea.. 32 tl ödüyorum 500 dk hy. 100 sms 1 gb net kamularla sınırsız konusuyorum.. memnun değilim... heralde zaman problemi var vodafone da yani geçsek kampanyadan faydalanabiğliyomyuz ???. ne önerirsiniz onu söyleseniz çoooookk sevinirim .. kafam cok karıştı ...

Winky dostum msne ekledim seni ama sanırım kabul etmedin.
    birazdan vodafona gidicemde bana yardımcı olursan sevinirim.
    vodafona geçişim kabul oldu önce cep kazan tarifesine geçip sonrasında hemen 23 tl lik freezone paketine geçebiliyormuyum ? yani bayiide bunu söylersem yetkili kişiye ardı ardına yaparlarmı ? her iki tarifeyede 23 TL ile sahib olabiliyormuyum yani ?? nasıl bir yol izlemem gerekiyor bir tarif edersen çok sevinirim...

Pm'den adresinizi yollayın bana.Bende ekleyim.Davet filan gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: vibisi

bende dün geçiş işlemi için başvurdum..cep kazanı işaretledi çalışan ayrıca 2tl daha verirseniz vodafonlularla 1000dk da hediye dedi..toplam 25tl ye geldi..hattın açılmasını bekliyorum..işlemde bir sıkıntı yoktur değil mi ? yaş 28 :)

o iyiymişş ohocam benim hanım vodafonlu ayrıyetten vodafonlularla konusma iyi olur... sen bayidenmi yaptın..?? vallla 1 gb net hy 500 gb bide msj versin yeter o paraya daha ne olcak..

bu arada arkadaşlar.. ben şunuda anlamadım.. biz faturasız hattamı geçiyoruz ??? ya bunun faturalısı yokmu.. bide uğraşmayaalım para mara yüklicez diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husock -- 28 Mart 2013; 17:17:43 >
  • ya benim gittiğim bayi, ne işaretledi dikkat etmedim, abi tarife seçimi taşımadan sonra olur dedi, mesaj gelince gel kontor de yükleyelim tarifeye de geçelim dedi. cep özgüre geçeymişiz iyimiş.. şimdi gidip bidaha sorsam mı acaba

gittim sordum, cep kazanda bu paketi kullanamassın dedi, cep özgür özgür genç vs için de 25 yaş altı lazım dedi, cebe göre tarife olarak geleceksin dedi. ii dedim çıktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 28 Mart 2013; 17:27:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husock

quote:

Orijinalden alıntı: vibisi

bende dün geçiş işlemi için başvurdum..cep kazanı işaretledi çalışan ayrıca 2tl daha verirseniz vodafonlularla 1000dk da hediye dedi..toplam 25tl ye geldi..hattın açılmasını bekliyorum..işlemde bir sıkıntı yoktur değil mi ? yaş 28 :)

o iyiymişş ohocam benim hanım vodafonlu ayrıyetten vodafonlularla konusma iyi olur... sen bayidenmi yaptın..?? vallla 1 gb net hy 500 gb bide msj versin yeter o paraya daha ne olcak..

bu arada arkadaşlar.. ben şunuda anlamadım.. biz faturasız hattamı geçiyoruz ??? ya bunun faturalısı yokmu.. bide uğraşmayaalım para mara yüklicez diye.

starcity avm de standtan yaptım arkadaşım.O şekilde bilgi verdi çalışan.bende ok dedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: caver

aveada ayni paketin
    2gb interneylisine 45 veriyorum..

geceyimmi nekadar devam eder ? 6 ay sonra yavastan fiyatlari yuksrltmesinler...

10 kusur yildan sonra aveayi biraktim

ayni paketin 2gblisina 45 veriyorum;
    yarifiyatina 1gb olsun...

ince sim de aldim vodafon bayiden 2-6gun icinde msj gelir dedi suanki operatorune. sonra hattinizi takar para yukler "SUPER KOMPLE " Yazin 7000e gonderin tamamdir dedi...

surec boyle degil mi arkadaslar??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.YARIN TAŞISAM YETİŞİR Mİ YETİŞMEZ Mİ ANLAMADIM. 2.HANGİ TARİFE DAHA AVANTAJLI ONU DA ÇÖZEMEDİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

ya benim gittiğim bayi, ne işaretledi dikkat etmedim, abi tarife seçimi taşımadan sonra olur dedi, mesaj gelince gel kontor de yükleyelim tarifeye de geçelim dedi. cep özgüre geçeymişiz iyimiş.. şimdi gidip bidaha sorsam mı acaba

gittim sordum, cep kazanda bu paketi kullanamassın dedi, cep özgür özgür genç vs için de 25 yaş altı lazım dedi, cebe göre tarife olarak geleceksin dedi. ii dedim çıktım

Senide kandırmışlar bea kardeşim....Yazılan msjları söyle bi yukarı dogru önceki msjları okuyarak çıkın bu sorunun cevabını çok daha iyi anlıyıcaksınız.Sadece bu sayfayı okuma 2-3 sayfa okuyarak geriye dogru git. Ne demek istedigimi çok daha iyi anlıyıcaksın.Heralde bayram edersin...

• Merhaba arkadaşlar ben 1 yıla yakındır avea kullanıyorum.Hazır Vodafone da aynı kampanyayı yapmışken geçeyim diyorum.Yalnız geçis süresi kısaldığı için hemen birkaç soru sormam gerekli.

1-Fiyat 1 yıl için mi geçerli
    2-Herhangi bir taahüt var mı?
    3-Aveadaki gibi heray otomatik mi yenilenecek
    4-Ben avea ya turkcellden geçtim sıkıntı olur mu?
    5-İlla hat sahibinin de olması gerekir mi yoksa kimlik fotokopisi yeter mi?
  • 1-evet, ama sonra ya uzatılr ya da yeni bir kampanya çıkar bence.
    2-yok, istediğin zaman çıkabilirsin.
    3-lira oldukça yenileniyor
    4-olmaz
    5-hat sahibinin olması lazım diye biliyorum ama kimlik fotokopisi olunca da yapan bir yer illa vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

ya benim gittiğim bayi, ne işaretledi dikkat etmedim, abi tarife seçimi taşımadan sonra olur dedi, mesaj gelince gel kontor de yükleyelim tarifeye de geçelim dedi. cep özgüre geçeymişiz iyimiş.. şimdi gidip bidaha sorsam mı acaba

Senide kandırmışlar bea kardeşim....Yazılan msjları söyle bi yukarı dogru önceki msjları okuyarak çıkın bu sorunun cevabını çok daha iyi anlıyıcaksınız.Sadece bu sayfayı okuma 2-3 sayfa okuyarak geriye dogru git. Ne demek istedigimi çok daha iyi anlıyıcaksın.Heralde bayram edersin...

yok zaten çok önemli değil 500 dk da yeter bana :) ben daha çok cep özgür istiyodum da o da hakikaten 25 yaş altı istiyomuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Beyler işlerim yüzünden kaç gündür taşıma işlemi yapamadım. 6 yıllık vodafone hat babamın üzerine ve şu an hala vodafonedayım. Önce turkcell sonra vodafone yapsam bu saatten sonra yetişir mi? 23tl lik olan da olur. Yetişmeyecekse adamı uğraştırmayayım boş yere. Cepnet de durduk yere gitmesin

Konuyu fazla takip edemiyorum. Biri alıntı ile cevaplarsa sevinirim.

KAMPANYA 5 NİSANDA SONA ERİYOR YETİŞMESİ ÇOK ZOR.. AYRICA 90 GÜN ŞARTI ARANIYOR KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN...

@Hobar dostum,
    bendede aynı durum var, bugün müşteri hizmetleriyle görüştüm, bana şu yolu gösterdi, önce faturalı hattı üzerinize devir yapıp faturasıza dönüyorsunuz, hat sizin üzerinize geçtiği için yeni alınmış gibi işlem görüyor, komple özgülük paketine geçmek için "yeni hat" şartını yerine getirmiş oluyorsun. hemen yakınımdaki VF u aradım, dediki sistem arızalı bugün hiç gelmeyin. Yarın şansımı deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jamiro

1-evet, ama sonra ya uzatılr ya da yeni bir kampanya çıkar bence.
    2-yok, istediğin zaman çıkabilirsin.
    3-lira oldukça yenileniyor
    4-olmaz
    5-hat sahibinin olması lazım diye biliyorum ama kimlik fotokopisi olunca da yapan bir yer illa vardır.

Bugun geçiş yapsam hat nezaman açılıyor?

Geçerken veya geçtikten sonra yapılması gerekenler ve önerilerin nelerdir?
  • Ben bgün geçiş için başvuru yaptım eleman yetişr dedi ayın 5 ine kdar (hem önemli Olan başvuru tarihi dedi ama işin o kısmı bna pek inandırıcı gelmedi)

• quote:

Orijinalden alıntı: brak13

Ben bgün geçiş için başvuru yaptım eleman yetişr dedi ayın 5 ine kdar (hem önemli Olan başvuru tarihi dedi ama işin o kısmı bna pek inandırıcı gelmedi)

Kampanya 19 Mart 2013 – 05 Nisan 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır.

• quote:

Ben bgün geçiş için başvuru yaptım eleman yetişr dedi ayın 5 ine kdar (hem önemli Olan başvuru tarihi dedi ama işin o kısmı bna pek inandırıcı gelmedi)

başvuru tarihi paketi talep ettiğiniz, yani mesajı gönderdiğiniz tarihtir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

başvuru tarihi paketi talep ettiğiniz, yani mesajı gönderdiğiniz tarihtir.

İnş. Yetişir haftasonu hariç 7 iş günü var ....

• Cepkazan'da Vodafone ile 2000 dk değil 1000 dk bende!! Bu normalmi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Kim demiş, kim demişse kardesim seni başından sallamak için öyle demiş. Ben kardesim + sözlümün hattını hat tasınırken cep kazan yapdırtıp sonra freezone uye olup paket canavar gibi aldırdım.Hiç bir sorun ve sıkıntıda yasamadık. İkiside 19 liralık paketten yararladı ve su anda hatlarda vodafone içi 2000dk+ her yöne 500 dk+ her yöne 1000 SMS + 1GB paket tanımlı durumda.Ve çokda memnunlar açıkcası.

Not: Kendi hattımı tasırkende bayideki kızda bos bogazlık edip yalan yanlış bilgi verdi bende agzıma geleni saydım bilmiyosanız millete yanlış bilgi vermeyin denedinmide böyle konuşuyosun , yinede dedim sen cep kazan yap gerisine karışma alamazsam ben alamam deyip çıkdım.İyikide demişim.Bi bq bildikleri yok bayide çalışıyolar diye ukalalık yapıyolar.O yüzden için rahat olsun kardeşim olmuyo diye bi durum söz konusu değil.Bilgin olsun.

Selametle.

@WinKy

Cep Kazan tarifesinde 25 TL yükleyip 2000DK Vodafone yönüne konuşma kazananlar ile
    Freezone'dan Komple Özgürlük kampanyası ile 500DK+1000SMS+1GB alanlar için
    VODAFONE YÖNÜ görüşmelerde öncelik 2000DK'da mı yoksa 500DK'da mı?
    Acele yanıtlayabilirseniz sevinirim.

Dostum aradığın kişi vodafon ise 2000 dk'dan düsüyor. Her yöne olan 500 dk'yı ise turkcell ,avea ve sabit hatlar için kullanıyosun.Yhanı öncelik muhabbeti diye bisey yok.Vodafon hat ararsan vodafone içi düsüyor.Diğer operatorler yada sabit hat ararsan 500 dk oke.

Selametle.

http://forum.vodafone.com.tr/t5/Faturas%C4%B1z/Dakika-kullan%C4%B1m-%C3%B6nceli%C4%9Fi-hakk%C4%B1nda/td-p/101672 hocam burada ne demek istiyor öncelik her yöne de demek istemiş gibi geldi bana sonuçta vodafone da her yöne olmuş oluyo

düzenleme: üstteki mesajlarınızı okumamışım sağolun bilgilendirme için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsndnc -- 28 Mart 2013; 19:20:34 >

• Saatlerdir kaç sayfa okudum ama aradığım cevapları tam bulamadım.

1. Numarayı taıdığım bayii bana "25 lira yüklersem her yöne 1000 dk. cep kazandan gelecek artı olarakta 23 lira karşılığı süper komple paketinden faydalanacaksın" dedi.

Yani ben hem cep kazan hem de süper komple paketinde nasıl olacağım. Hadi diyelim ilk ay önce cep kazanlı oldum 25 tl yükledim 1000dk vodafonlularla kazandım hemen ardından da super komple paketine geçip 23 liralık avantajlardan faydalandım. Sonraki aylar ne olacak?

Şimdilik bunu cevaplayın bi zahmet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mylove

Cepkazan'da Vodafone ile 2000 dk değil 1000 dk bende!! Bu normalmi ?

26 yaş altına 2000 dk hocam

https://yardim.vodafone.com.tr/system/selfservice.controller?CONFIGURATION=1085&PARTITION_ID=1&LANGUAGE=tr&COUNTRY=tr&USERTYPE=1&TIMEZONE_OFFSET=null&CMD=VIEW_ARTICLE&ARTICLE_ID=1913163

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsndnc -- 28 Mart 2013; 19:38:33 >

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.