Şimdi Ara

Vodafone 500dk+1000sms+1gb 23tl (Freezone 19tl) (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
49
Favori
144.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell cep-t paracard olayı olmasa direk vodafone dayım bu kampanya için ama kart gider vodafona geçersem...
  • vodafonedan avea yada turkcell geçip hemen vodafone grri dönüp faydalanabilen varmıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Bu akşam benim de geçişim tamamlanıyor fakat o saatte kontör yükleyemeyeceğim sanırım. Kısaca en avantajlı şekliyle nerelere mesaj atmam gerektiğini yazabilirseniz çok sevinirim. Sim'i taktıktan sonra kontör yükleyip mi sms atıyoruz yoksa önce SMS atıp sonra mı kontör yüklüyoruz acaba?

Bi yardımcı olsanız :)

• quote:

quote:

Bu akşam benim de geçişim tamamlanıyor fakat o saatte kontör yükleyemeyeceğim sanırım. Kısaca en avantajlı şekliyle nerelere mesaj atmam gerektiğini yazabilirseniz çok sevinirim. Sim'i taktıktan sonra kontör yükleyip mi sms atıyoruz yoksa önce SMS atıp sonra mı kontör yüklüyoruz acaba?

Bi yardımcı olsanız :)

Önce freezone üyeligini yapıyosun onay mesajının ardından paketini almak için msj çekiyorsun. Talebiniz alınmıştır gerekli bakiye sağlandığında paketiniz aktif olacakdır msjı geldikden sonrada 20 25 TL neyse bakiyeni yüklüyosun paketini alıp mis gibi kullanıyorsun.

Selametle.

• 3 g hızı İzmir de nasıl arkadaşlar test edeniniz görüp duyanınız varmıdır
  • Paketi verdi, kontur almadı benden anlamadım bu işi.
    Ama internette göremiyorum bunu, sms ile sorgulama yaptığım zaman paket bilgilerini gösteriyor.
  • Ben Avea'dan geldim vodafone a. Kayseri'nin merkezinde olmama rağmen Avea da iken 3G ile internet hızı çok yavasti. Daha dogrusu yacakmış :) vodafone a geçince farkettim bunu :) şimdi vodafone hayet hızlı Avea ya göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: 42barış83

quote:

Orijinalden alıntı: 0U2H4N

Avea hattım benim üzerime kayıtlı değilmiş o yüzden numara taşıma talebim iptal edildi. Hattımın kime ait olduğunu avea bayisine giderek öğrenebilir miyim ya da ücretsiz başka bir yolu var mı?

Şu konuyu oku sana yardımı olacaktır.

http://forum.donanimhaber.com/m_66727194/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66727194

Teşekkürler..

Hattı üzerime almak için avea bayiine gittim, kendi üzerime alsam bile 3ay operatör değişikliği yapamıyormuşum. Ben de devralmadan taşımaya karar verdim fakat hattın sahibi 2hafta içinde 26yaşını dolduracak. Eğer ben freezone olursam sadece ilk ay 19tl sonra 23tl mi ödemek zorunda kalcam?

• Bu paketi almadan önce gecis yapanlarin faydalanabilecegi veya göndermesi gereken başka mesaj var mı?

• Bana yardım edin bugün sabah geçtim vodafona özgür komple yazıp gönderdim. Kayıt mesajı geldi hattınızda 19 tl olması koşulu ile paketiniz her ay yenilecektir diye. Yarım saat önce 25 tl yükledim bakiyeden eksilme olmadı, 7000'ne sorgulama mesajı gönderdim paketi almış bulunmaktayım. İnternetten online işlem merkezinden bakıyorum bununla ilgili birşey göremedim ne oluyor hattıma
  • bende biraz önce turkcell faturalı hattımı numara taşı yaparak geçtim.

Birde gitmişken tablet için 3G aldım. 2 GB 20 tl (Vergi dahil) Ancak kafama bir şey takıldı. Ben bu 3g internetin faturasını nasıl ödeyecem ? Online merkezden şifre almak için xxx yazıp bilmem kaça mesaj atın diyor. 3G hattında sms konuşma falan kapalı. Sadece internet hattı sonuçta, mesaj falan atılmıyor hatdan. Her ay posta kutuma fatura gelecek bende şubeye gidip ödeme mi yapacam :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 26 Mart 2013; 20:14:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Profes07sional

Ben de dun itibariyle bu paketteyim
    tavsiye ederim f/p orani en iyi paket su an
    yikilan paketten bile iyi cunku avea cekmiyodu

bende tam tersi.istanbul fatih /ATİKALİ MAH

işyerinde iyi gibi ama evde vodafone nin interneti rezalet .

aveanınki nerdeyse 4-5 megabit hızındaydı.nisanın 19 unda avea yıkılan paketim 23 lira olacak diye 4 liranın hesabıyla birde daha iyi çeker düşüncesiyle 19 luk freezone ye geçtim ama açıkçası pişmanım

tabi beni bağlar

90 gün sonra avea tekrar yıkılan paket kampanyası yaparsa bir an bile düşünmeden geçerim vodafone den avea ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 26 Mart 2013; 20:34:25 >

• turkcellden geçtim bende bugün. internet hızı türkcelle göre yavaş ama 19 tl nerde 50 tl nerde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

Arkadaslar aklima takildi bu pakette 0850'li numaralar kesin olarak ekstraya mi giriyor?

HAYIR KARDEŞ 500 DAKİKANDAN GİDİYOR.EKSTRA KONTÖR YEMİYOR

444 lü ve 0850 li numaralar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Vodafone'a yeni geçenler şunuda yapıp 1 GB internet paketinide bedava alabilirler.

ABONE SUPER1GB

Olmazsa;

ABONE 1GB

3636ya gönderin.

Vodafone 500dk+1000sms+1gb  23tl (Freezone 19tl)

Arkadaşlar bu arada paketi yapanlar sonradan müşteri hizmetlerini arayarak yada mesaj atarak iptal etsinler, yoksa tam 1 ay sonra hattan 21 TL internet yenilemesinden dolayı ücret alınır. Sadece ilk ay ücretsiz paketi yapanlar iptal etmeyi unutmasınlar.

Ekleme : Pakete yeni geçiş yapan arkadaşlar için kazançlı olacak yöntem şu şekilde ( Benim Önerim )

1- HEDIYE yazarak 4455'e gönderin ve 25 TL yükleme yapın. 125 DK Her Yöne konuşma hediye ediliyor bir haftalığına.
    2- FREEZONE yazarak 1525'e gönderin.
    3- OZGUR KOMPLE yazarak 7000'e gönderin. Yeni abonelere 1 TL hediye edildiği için paketinizi 18 TL'ye alıyorsunuz. ( 500 DK Heryöne + 1000 SMS Heryöne + 1 GB İnternet )
    4- ABONE SUPER1GB yazarak 7000'e gönderin. ( Sonrasında iptal ettirmeyi unutmayın sadece ilk ay bedava ) - Bunu yaptıktan sonra paketiniz 2 gb oluyor.
    5- tekrardan HEDIYE yazarak 4455'e gönderin. ( Tekrar gönderdikten sonra 1 günlük sadece vodafonelularla 30 dk konuşma hediye ediyor. )

Sonuç olarak ;

1 ay süreyle 500 DK Heryöne + 1000 SMS + 2 GB İnternet
    1 hafta süreyle 125 DK Heryöne
    1 günlük süreyle 30 DK Vodafonelularla

Hepsi toplam 18 TL karşılığında kullanılıyor. Kalan 7 TL'yide bir ay sonraki paket alımında kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantine34 -- 26 Mart 2013; 20:49:23 >

• 2g'si Turkcell'den çok çok daha yavaş ama 3G'si mükemmel çıktı Vodafone'un.Yer: İstanbul/ Kağıthane ve Davutpaşa YTÜ kampusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 27.03.2013 saat.01.20 itibari ile açılacak.

Avea saat.00.00' da bugece fatura kesecek (28 tl.) Bir saat yirmi dakika ile avea' ya öpüleceğiz
  • 3g yazıp 3636'ya yolladım sonra 3g ayarları yapıldı dedi.İnternet ayarları mesajı gelmişti onu da onaylamıştım.Hala internete giremiyorum.Sıkıntı nedir?
  • Arkadaslar hattim ablamin adina 26 yas ustunde vodofone tasisam hattimi ne kadar odemek zorunda kalcam ? 26 yas altiyim bende

• Bugün itibariyle geçmiş bulunuyorum. Herşey tamam hayırlısı olsun bakalım...
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.