Şimdi Ara

Vodafone 500dk+1000sms+1gb 23tl (Freezone 19tl) (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
49
Favori
144.655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Vodafone'a yeni geçenler şunuda yapıp 1 GB internet paketinide bedava alabilirler.

ABONE SUPER1GB

Olmazsa;

ABONE 1GB

3636ya gönderin.

Vodafone 500dk+1000sms+1gb  23tl (Freezone 19tl)

bunu 1 ay sonra falan yapsak da olur mu yoksa bu komple paketin içindeki interneti de paketten sayıyo mu ?

Saymıyor o hariç.Toplam 2 gb internet paketiniz oluyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Vodafone'a yeni geçenler şunuda yapıp 1 GB internet paketinide bedava alabilirler.

ABONE SUPER1GB

Olmazsa;

ABONE 1GB

3636ya gönderin.

Vodafone 500dk+1000sms+1gb  23tl (Freezone 19tl)

bunu 1 ay sonra falan yapsak da olur mu yoksa bu komple paketin içindeki interneti de paketten sayıyo mu ?

Saymıyor o hariç.Toplam 2 gb internet paketiniz oluyor.

o zaman bu ay kullanamayacağım için tercih etmem kampanya devam ederse diğer ay yaparım bilgi için teşekkürler!
  • Daha 20 lira 2 gun once yukledim aveaya :/ yoksa gecerdim :/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazan_yıldız

quote:

Orijinalden alıntı: sonkurt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fLyNeC

Ya her operatörün illa dandik bi tarafı olacak. Numara taşındı internetten kredi kartıyla tl yükleyemiyorum. Online servis bölümünde Tl yükleme yerine tıkladığımda "Değerli Abonemiz, servisi kullanabilmeniz için abonelik sürenizin 2 aydan fazla olması gerekmektedir." yazıyor. Hangi çağda yaşıyoruz ya illa evden çıkıp dışardanmı yüklemek zorundayım... Turkcell ve aveanın sitesinden çok rahat yüklenebiliyor

Aynı sorunu bende yaşıyorum şu anda. Az önce numara taşıma gerçekleşti hiçbir kanaldan (selfservis,hepsiburada,teb vs.) lira yükleyemiyorum. Kredi ve banka kartlarım hat değiştiği için hata veriyor. Gece gece uğraştırıyor sinir oldum.

Kredi ve banka kartlarınız şebeke değiştiği için hata vermez. Başka bir problem vardır. Benim bu 3. şebeke taşımam. Böyle bir sorunla karşılaşmadım bu güne kadar.

TEB ve Yapı Krediden hemen hemen aynı mesaj geldi. ''Sim kartınız değiştiği için güvenlik nedeniyle şifre işleminiz ATM onayına gönderilmiştir. En yakın ATM den 7 gün içerisinde işleminizi onaylayabilirsiniz.'' TEB de ''şubeye gel veya perşembeye kadar bekle'' dedi.

Ayrıca Bugün den lira yüklemesini gerçekleştirdim 18 TL aldı paketi verdi. İnterneti ve çekim kalitesi AVEA dan kat be kat güzel.

Çok ilginç. 15 sene vodafone faturalı kullandıktan sonra 2 ay bimcell ön ödemeli kullandım. Şimdi tekrar vodafone ön ödemeliye geçtim. Herhangi bir şifre problemi ile karşılaşmadım. İşlemlerim genelde mail order. Telefona şifre geliyor yani. Enson HB'den 2000 kullandım. Bundan sonra sorun olursa benim için çok sıkıntı olur.
  • Arkadaşlar merhaba hepinize, tüm konuyu okuyamadim şuan fakat ilk gordugumde süre sınırı vardı sanırım bu pakete geçmek için şimdi mesela yarın numara taşımaya basvurup geçebilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bugün turkcell hattımı vadafone'a taşıdım ve hat annemin üzerineydi bayiye sordum öncelikle 26 yaş üstü olduğu için 19 tl lik kampanyadan yararlanamayacagımı söylediler fakat yanında müşteri hizmetlerini aradım ve annemin kimliğin yanında benim kimlik fotokopisiyle birlikte kullanıcı olarak tanımlattım. Cuma gününe kadar hattın açılmasını bekliyorum umarım turkcellden sonra vadafone da çekim sorunu ve internet hız sorunu yaşamam.
  • Merhaba arkadaşlar, ben 1 ay önce Faturalı Hattımı Turkcell'den Vodafone'a taşıdım. Ancak fatura yine kabarık geliyor. Aveanın 500dk + 5000sms 15 TL kampanyası var. Şimdi Vodafone'dan Avea'ya geçsem vodafone faturama ek ücret işler mi? Avea'yı tavsiye eder misiniz? Çekim kalitesi felan nasıldır?
  • Eşim ile aynı gün , başvuru yaptık ama eşim yarın taşınacağına dair mesaj geldi bana bir türlü mesaj gelmedi.

Acaba neden olabilir.. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: E C K

Arkadaşlar merhaba hepinize, tüm konuyu okuyamadim şuan fakat ilk gordugumde süre sınırı vardı sanırım bu pakete geçmek için şimdi mesela yarın numara taşımaya basvurup geçebilir miyim

Son gün 5i o güne kadar geçmiş olursun

• son katılım tarihi hakkında bilginiz var mı arkadaşlar? bakiyem yüzünden iki ay daha aveadayım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: E C K

Arkadaşlar merhaba hepinize, tüm konuyu okuyamadim şuan fakat ilk gordugumde süre sınırı vardı sanırım bu pakete geçmek için şimdi mesela yarın numara taşımaya basvurup geçebilir miyim

Son gün 5 Nisan

"Kampanya 19 Mart 2013 – 05 Nisan 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz"
  • arkadaşlar yalnız dk.lar acayip çabuk tükeniyo daha 2 gün oldu 382dakikam kaldı böyle giderse ayın sonunu göremem.

• Arkadaşlar bende Vodafone Freezone a geçtim fakat Ozgur Komple yazıp 7000 a gönderdim talebiniz alındı dedi ama herhangi bir cevap gelmedi. Yani paketi vermediler daha neden acaba, yaklaşık 2 saat oluyor mesajımı atalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

son katılım tarihi hakkında bilginiz var mı arkadaşlar? bakiyem yüzünden iki ay daha aveadayım da

İçerdeki bakiyenin kalacağından korkma iade ediyorlar.

http://www.avea.com.tr/web/Hakkimizda/DuyurularDokumanlar/Duyurular/BilgiTeknolojileri
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sonkurt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fLyNeC

Ya her operatörün illa dandik bi tarafı olacak. Numara taşındı internetten kredi kartıyla tl yükleyemiyorum. Online servis bölümünde Tl yükleme yerine tıkladığımda "Değerli Abonemiz, servisi kullanabilmeniz için abonelik sürenizin 2 aydan fazla olması gerekmektedir." yazıyor. Hangi çağda yaşıyoruz ya illa evden çıkıp dışardanmı yüklemek zorundayım... Turkcell ve aveanın sitesinden çok rahat yüklenebiliyor

Aynı sorunu bende yaşıyorum şu anda. Az önce numara taşıma gerçekleşti hiçbir kanaldan (selfservis,hepsiburada,teb vs.) lira yükleyemiyorum. Kredi ve banka kartlarım hat değiştiği için hata veriyor. Gece gece uğraştırıyor sinir oldum.

Kredi ve banka kartlarınız şebeke değiştiği için hata vermez. Başka bir problem vardır. Benim bu 3. şebeke taşımam. Böyle bir sorunla karşılaşmadım bu güne kadar.

TEB ve Yapı Krediden hemen hemen aynı mesaj geldi. ''Sim kartınız değiştiği için güvenlik nedeniyle şifre işleminiz ATM onayına gönderilmiştir. En yakın ATM den 7 gün içerisinde işleminizi onaylayabilirsiniz.'' TEB de ''şubeye gel veya perşembeye kadar bekle'' dedi.

Ayrıca Bugün den lira yüklemesini gerçekleştirdim 18 TL aldı paketi verdi. İnterneti ve çekim kalitesi AVEA dan kat be kat güzel.

TEB telefon şifrenizi biliyorsanız 444 0 666 dan engeli kaldırabilirsiniz. YKB için de ATM den engel kaldırılabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler sormayı unuttum. bu paketi almak için hangi tarifeyi almak lazım. kardeşim akşam gidip alacak hattimi. askerde oldugumdan pek takip edemiyorum.

• Bu akşam benim de geçişim tamamlanıyor fakat o saatte kontör yükleyemeyeceğim sanırım. Kısaca en avantajlı şekliyle nerelere mesaj atmam gerektiğini yazabilirseniz çok sevinirim. Sim'i taktıktan sonra kontör yükleyip mi sms atıyoruz yoksa önce SMS atıp sonra mı kontör yüklüyoruz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutr

arkadaşlar yalnız dk.lar acayip çabuk tükeniyo daha 2 gün oldu 382dakikam kaldı böyle giderse ayın sonunu göremem.

E sen devamli konusan biriysen göremezsin başkası az konuşur görür yani sanki bu şekerin tadı iyi değil çabuk bitiyor der gibi oldu :-) ne kadar ekmek verdik ki o kadar köfte aliyoruz bence iyi alışveriş oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digital90 -- 26 Mart 2013; 16:54:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19CARSIBJK03

Arkadaşlar bende Vodafone Freezone a geçtim fakat Ozgur Komple yazıp 7000 a gönderdim talebiniz alındı dedi ama herhangi bir cevap gelmedi. Yani paketi vermediler daha neden acaba, yaklaşık 2 saat oluyor mesajımı atalı.

Kısa mesajı attıktan sonra paket nekadar sürede yüklendi sizin arkadaşlar?
  • http://freeupload.mobi/image/show/489b9737f9bade0aa88073a934ff4763

Baya sevdim bunu

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.