Şimdi Ara

Vodafone 500dk+1000sms+1gb 23tl (Freezone 19tl) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
49
Favori
144.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar vodafone hattım var benim sms ve internet istemiyorumiher yöne sadece konuşma min 500 dk en uygun tarife sizce hangisi... öneriniz nedir
  • İyi tarife. Hat sahibi 25 yaş altı olmasa, 25 yaş altı başka birinin TC'si ile geçebiliyor mu 19 TL olan tarifeye?
  • 500dakka degil 1500dakka lazim bana öyle bir paket var mı?
  • arkadaşlar. bence bu tarifenin sakıncalı yönleri

1- öncelikle 19 yaş altı kişi hat sahibibnin 1.derece yakını olacakmış
    2- tarifenin fiyatı konusunda taahhüt verilmiyor yani gelecek ay 30-40 tl oldu diyebilirler
    3- 0850 ile başlayan nolar ücretli imiş. dakikalardan düşmüyor
    4- ücretlendirme 60 sn bazlı
    5- internete maalesef 1 gb sonrası otomatikmen kapatmıyorlar. illaki siz kontrol edeceksiniz diyorlar. yani çok büyük süprizlerle karşılaşılabilinir

bunlar arasında en önemlisi 2. madde fiyat konusunda söz vermemeleri
    bilginize
  • 2 ay önce avea'ya geçmiştim şimdi vodafone'a geçebilirmiyim acaba herhangi bir taahhüt oluyor mu hat taşımalarda ? 3-6 ay diyen de var taahhüt yok diyende bilgisi olan varmı ?
  • Fiyat degisirse iptal edersin tarifeni.Cokta dert degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35 TL'ye 500 dk her yöne, 3000 dk avealılarla ve 2 GB internet içeren akıllı kamu tarifesindeyim, bu tarifeye geçsem mi diye düşünüyorum. Avea tüm ısrarlarıma rağmen 12 ay taahhüde %25 indirim tanımlamadı. Oysa bu indirimi alan çok kişi var. 3000 dk ve +1gb paketi fazlasıyla aradaki 10 TL'ye değer, ancak Avea'ya gıcık olduğum için bu pakete geçebilirim.
  • Genç avantaj diyerek 500 dak. 5000 sms ve 500mb internetli tarifeyi biz faturalılara 35 TL'ye giydiriyor; daha fazla internetlisi tam 16 TL ucuz. Sms kullansam ne olur, kullanmasam ne olur. İyiden iyiye canımı sıkmaya başladı bu vodafone.
  • Mevcut abonelere vermediği için istemesem de aveaya geçmek zorundayım

• son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır.

• Aveayla aynı. Fakat avealılar aveanın kampanyasından faydalanamadığından vodafona geçerler belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: boa17

2 ay önce avea'ya geçmiştim şimdi vodafone'a geçebilirmiyim acaba herhangi bir taahhüt oluyor mu hat taşımalarda ? 3-6 ay diyen de var taahhüt yok diyende bilgisi olan varmı ?

Bu sorunu cevabını ben de merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: zulu1616

Aveayla aynı. Fakat avealılar aveanın kampanyasından faydalanamadığından vodafona geçerler belki

Aynen öyle yapacağım.
  • Dün akşam Gaziemir Optimum Vodafone bayii ile görüştüm 19 martta tarifenin açılacağını belirtti.
    Şansımı denemek için ısrarla 23 TL olan pakedi kullanmak istiyorum diye Avea ya mail attım zannetmiyorum Avealı olduğum için kabul etmeyecekler.
    Problem değil Vodafone 23 TL olana geçiş yaparız babamın hattınıda (Süper 19 luk tarife faturalı ) Vodafone 15 TL olana geçirecem.
  • İnternet hızından memnunmusunuz?

• ben vodafone liyim zaten bizim için bir yöntem yokmu ben şimdi sinir oldum vodafoneye
  • quote:

Orijinalden alıntı: wordstoxic

quote:

Orijinalden alıntı: Constantine34

Arkadaşlar geçişi bugün yapsak, 19'unda pakete dahil edilebiliyor muyuz ? Ayrıca geçiş ücreti alınıyor mu avea faturasız hattan vodafone faturasıza geçicem, bir diğer hattımda avea faturalı onuda vodafone faturasız yapıcam bir sorun olur mu bilgi alabilirsem sevinirim.

kardeş ben bugün geçtim ek bir ücret yok zaten hat açılana kadar ayın 19 unu geçer bile açılınca da OZGUR KOMPLE yazıp 7000 e gönderdiğinde direkt başlıyor.

26 yaş sınırı sıkıntı oldu mu? herhangi biri olmuyor diyorlar. illa ki 1.derece akraba olması gerektiği söyleniyordu
  • Ya arkadaslar hatti 26 alti arkadasa devretsem oyle yaparim guvendigim biri problem olmaz devir ucretli mi avea da

• ya benim hat babam uzerine kayitli ama tc gondererek yapamaz miyim aveadaki gibi?

• AVEA DA 12 AY FİYAT SABİTTİ VODAFONE SÜRE BELİRTMEMİŞ 3-4 AY SONRA SÜRPRİZ YAPMASIN..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimsum -- 17 Mart 2013; 10:19:51 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.