Şimdi Ara

Vodafone 500dk + 1000sms + 1gb ---> 19 VEYA 23 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
6
Favori
32.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aynı paketi avea da kullanıyorum fakat avea nın pek çok yerde 3G çekiminde sıkıntı var. Vodafone'un 3G çekimi nasıl acaba? kullanan arkadaşlar cevaplayabilirlerse sevinirim.
  • konuşma periyodu neden 60 sn olur ki . Daha iyi geçirebilmek için olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Kampanya ile ilgili 2 sorum olacak:
    1- Kampanya tarihleri arasında vodafonede olup başka op.a taşıyıp tekrar geri gelenler yararlanabilecek mi?
    2- 19 tlden faydalanmak isteyen 25 üstü kişi 25 altı birinin tc numarasıyla kayıt yapabiliyor mu?

Slm 1. Hattınızı vodafonedan baska operatöre tasıyalı 90 gun gecmıs ıse hat tasınıp yararlanılır. 2. 25 yas degıl 26 yas ve altı olarak gecıyor ;)

3?
  • 1 ay süreli kampanya mı olur ya? temmuzda'a kadar sözlemem var napak ölek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lookmania

1 ay süreli kampanya mı olur ya? temmuzda'a kadar sözlemem var napak ölek mi?

sineğin yağını hesaplayacağına git yeni bir hat al
  • 3 ay önce hesabını bilen tarifesine geçmiştim, 16 tl. fatura geliyor.
    Çok konuşmayan biri için gayet iyi.
  • Fena paket olmuşta 15 günlük paket sanki biraz az gibi
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Ben avea nasil cevap vericek merak ediom hemen atlamayalim avea guzel bi cevap gelecektir korkmazlar indirime gitmeye

Vodafonenun bu kampanyasından sonra aveada yıkılan paketi 19 tlye indirir mi acaba? Daha önce 19 du zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancancan1907

quote:

Ben avea nasil cevap vericek merak ediom hemen atlamayalim avea guzel bi cevap gelecektir korkmazlar indirime gitmeye

Vodafonenun bu kampanyasından sonra aveada yıkılan paketi 19 tlye indirir mi acaba? Daha önce 19 du zaten.

İndirmez akradşaım neden indirsin..

5 Nisana kadar abone alımı olacak kampanyaya kaç kkişi gider göreceğiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orijinalden alıntı: cancancan1907

quote:

İndirmez akradşaım neden indirsin..

5 Nisana kadar abone alımı olacak kampanyaya kaç kkişi gider göreceğiz..

O da doğruda avea daha geçen gün seç 200 paketinin fiyatını 12 liradan 9 liraya indirmişti oradan aklıma geldi.

• O değilde 6 ay sonra vodafone demesin ben kampanyanın fiyatını şu kadara çıkarıyorum diye :D ( Vodafonu bu halde yakalamışım :D geçirme sırası bende 6 ay da kaçarsa zoruma gider )
  • http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Haydi-Gel-Genc.aspx
    sanirim kampanya donemi.

• quote:

Orijinalden alıntı: a g o r a

quote:

Orijinalden alıntı: Lookmania

1 ay süreli kampanya mı olur ya? temmuzda'a kadar sözlemem var napak ölek mi?

sineğin yağını hesaplayacağına git yeni bir hat al

Demi ama niye kasıyoruz ki beyin bedava teşekkürler
  • yav aveaya gecis islemi yaptık sonra da bunu gördük, genciz bi de 19 lira daha cazip sonuçta.
    Bir sorum olucak abilerim, simdi ben aveaya gecis islemi tamamlaninca hemen gitsem vodafone'a gecsem sorun olur mu? Bi sorun cikar mi yani?

• Vodafone numara tasimada NANO sim kart veriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme_programı

yav aveaya gecis islemi yaptık sonra da bunu gördük, genciz bi de 19 lira daha cazip sonuçta.
    Bir sorum olucak abilerim, simdi ben aveaya gecis islemi tamamlaninca hemen gitsem vodafone'a gecsem sorun olur mu? Bi sorun cikar mi yani?

90 gün bekleme şartı var. 90 gün sonra gecebilirsin Vodafone'a. Ancak vodafone dan yeni hat alıp bu tarifeyi kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Vodafone şu sms lerin mms olarak ücretlendirilmesi olayını çözemediği müddetçeaynı fiyat aralığında aveayı tercih ederim...Her iki ayda bir ücretleri geri almak için mail ve telefon trafiği yaşıyoruz...Vodafonenun sisteminden mms gönderme özelliğim kapalı olmasına rağmen arada bir smsleri mms olarak yansıtıyorlar...Sitelerinede bunun akıllı telefonlardan kaynaklandığına dair bir uyarı yayınlamışlar...Tamamda sizin siteminiz ne iş yapıyor o zaman?...Telefongöndermek isteyebilir, bu özellik senin sisteminde kapalı ise nasıl gönderebilir telefon tek başına...Görüntülü görüşmede uyarı vermiyormu uygun değildir diye...Buda aynı şey...Bıktım bu sorundan...Kontrat temmuzda bitiyor, o zaman bir gelsede kurtulsak...

http://forum.donanimhaber.com/m_65161445/tm.htm

http://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/SMS-MMS-Problemi.php

Ben de aynı problemi Avea'da yaşadım. Bu sorunu bir türlü çözemediler. internette aynı durumdan olan binlerce insan var. Hatta bir kaç tanesi benim akıllı telefonum yok kafasına göre mms göndermesi imkansız diyor.

• Bir yıllığına hesabini bilen sacmaliginda kalicam. Bu paketi duydugumda cok sevinmistim. Suanda kafami duvarlara vuruyorum o derece. Sansa bak.

• şuan 19 tl + 1,30 avea yıkılan paket kullanıyorum temmuzda 12 ayı dolduracağım 23 tl olacak
    bu paketle karşılaştırıyorum da:
    numaramı vodafone taşıyıp; 1,30 tl vergiyi yıl sonuna kadar ödemeyeceğim. bulunduğum bölgede vodafone 3G şebekesi mevcutken avea 3G şebekesi yok. ayrıca avea arayanbilden 0,79 tl aylık ücret almasına karşılık bu servis vodafonda ücretsiz. bir de çekim kalitesini eklersek bu paket beni artılarıyla cezbediyor.
    gececek arkadaşlara da cep özgür tarifesini öneririm 30 tl yüklemeye ayrıca 120 dakika hediye ediyor. geri kalan 11 lirayı da cepnet hatımma transfer ettin mi al sana en kral paket heryöne 620 dak. 1000 sms ve 1GB internet 19 lira
    bu paketin tek dezavantajı ise fiyatın devamlılığı bakımından süre belirtmemesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: RID_ONE_54

şuan 19 tl + 1,30 avea yıkılan paket kullanıyorum temmuzda 12 ayı dolduracağım 23 tl olacak
    bu paketle karşılaştırıyorum da:
    numaramı vodafone taşıyıp; 1,30 tl vergiyi yıl sonuna kadar ödemeyeceğim. bulunduğum bölgede vodafone 3G şebekesi mevcutken avea 3G şebekesi yok. ayrıca avea arayanbilden 0,79 tl aylık ücret almasına karşılık bu servis vodafonda ücretsiz. bir de çekim kalitesini eklersek bu paket beni artılarıyla cezbediyor.
    gececek arkadaşlara da cep özgür tarifesini öneririm 30 tl yüklemeye ayrıca 120 dakika hediye ediyor. geri kalan 11 lirayı da cepnet hatımma transfer ettin mi al sana en kral paket heryöne 620 dak. 1000 sms ve 1GB internet 19 lira
    bu paketin tek dezavantajı ise fiyatın devamlılığı bakımından süre belirtmemesi.

Vodafone Forum'da bir yetkilinin belirttiğine göre 12 ay geçerli

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.