Şimdi Ara

Vodafone 500dk + 1000sms + 1gb ---> 19 VEYA 23 TL (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
6
Favori
32.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RID_ONE_54

Demek ki ben yanlış anlamışımBilgilendirme için teşekkürler.
  • Bu paketteki internetim dolmak uzere. Ayin 26 sina kadar yenilenmesini bekleyemecegim. Faturasiz tarifelerdeki netlere baktim en mantiklisi bir haftalik 6 tl ye olan paket gibi.

Yalniz kotasi varmi sinirsizmi anlamadim. Bu konuda bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler size 1 gb yetiyor mu yahu?

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Bu paketteki internetim dolmak uzere. Ayin 26 sina kadar yenilenmesini bekleyemecegim. Faturasiz tarifelerdeki netlere baktim en mantiklisi bir haftalik 6 tl ye olan paket gibi.

Yalniz kotasi varmi sinirsizmi anlamadim. Bu konuda bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

• http://www.vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID=293&PageName=genc-1-gb

ben ek olarak bunu alıyorum yetmediğinde 19 + 15 yine uygun bence turkcell'den sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: say

http://www.vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID=293&PageName=genc-1-gb

ben ek olarak bunu alıyorum yetmediğinde 19 + 15 yine uygun bence turkcell'den sonra

Ben 23 liralik bolumdeyim. Malesef yaştan ayarlayamadik.

Bu paktten bende alabilirmiyim

• ben de kardeşimin tc'sini verdim o şekilde kayıt oldum,

freezone'lu olmak gerekiyor sanırım maalesef
  • arkadaslar hattim avea acaba numarami vadafoneye tasisam gecerli mi hala bu kampanya

• İlla geçmek lazımmış bu freezoneden yararlanmak için bu ne lan alay mı ediyonuz Vidafone?
  • Hala geçerli değil gaaliba
  • Kampanya hala geçerlimi acaba geçebiliyormuyuz
  • beyler bu kampanyanın aynısı fakat 5000 smsli paketi varmış 25 tl ona gecebilirmiyim ben 19luk paketdeyim su anda
  • Arkadaşlar bu pakette olduğum halde sabah yaklaşık 10000 tl tutar gösteren bir bildirim aldım.faturasız hat detayıma baktığımda 900 kb lık internet için 900 tl gibi tutarlar yazdıklarını gördüm ama bu bana karşı ücretlendirilmiyor bilgisi olan var mı çok acil
  • quote:

Orijinalden alıntı: allenschweitzer

Arkadaşlar bu pakette olduğum halde sabah yaklaşık 10000 tl tutar gösteren bir bildirim aldım.faturasız hat detayıma baktığımda 900 kb lık internet için 900 tl gibi tutarlar yazdıklarını gördüm ama bu bana karşı ücretlendirilmiyor bilgisi olan var mı çok acil

nasıl 1000 tl ? Kontörlü hat paketi bu. Kontörünüz yoksa internet erişim izni vermez size bir tutar da yansıtmaz. vodafone dan geldiğine eminmisiniz ve faturalı olmayasınız ?

Ama faturalıda bile devlet sınır koydu en fazla 265 lira geliyor bir ayda diye biliyorum
  • allenschweitzer kullanıcısına yanıt
    faturasızda nasıl 900 TL. ücretlendiriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

quote:

Orijinalden alıntı: Aslıcıkcık

arkadaslar slm bu kampanyada kac dakikamız kaldıgını nerden ögrenebiliriz?

SOR OZGUR KOMPLE yaz 7000 a gonder.

Daha kolayı ;
    Ozet yaz 7048 yada 7000a yolla

• Buna benzer faturasız çıksada alsak ucurmuslar fiyatı.
  • gaggag kullanıcısına yanıt
    benden herhangi bir ücret talep edilmedi sadece vodofone online işlem merkezine girip faturasız hat detayıma baktığımda her şeye ücret yansıtmışlar ama benden talep edilen bişey yok hat bakiyemden herhangi bir ücret kesilmiyor sadece tutar görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allenschweitzer -- 6 Ağustos 2013; 0:50:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: allenschweitzer

benden herhangi bir ücret talep edilmedi sadece vodofone online işlem merkezine girip faturasız hat detayıma baktığımda her şeye ücret yansıtmışlar ama benden talep edilen bişey yok hat bakiyemden herhangi bir ücret kesilmiyor sadece tutar görünüyor.

Fotoğraf ekleyemiyorumhttp://o1308.hizliresim.com/1d/6/r5zhq.bmp bu işe yarar sanırım
  • Ortalığı boşuna velveye vermişsin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.