Şimdi Ara

Vodafone 500dk + 1000sms + 1gb ---> 19 VEYA 23 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
6
Favori
32.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ßeyaßan

quote:

Orijinalden alıntı: Compass3548

Herkese İyi günler Türkcell Hat sahibiyim örnek vermem gerekirse 25.03.2013 te yani yarın diğelim hattımı vodafone geçirdim geçiş işlemleri tamamlandıktan sonra kampanyanın son gününe kadar kampanya bitmeden bu kampanyadan yararlanma imkanım varmıdır ?

Kampanya 5 nisana kadar alınabilir. Sizde 5 nisana kadar geçiş işlemini tamamlayacağınız için iptal etmediğiniz sürece kullanabilirsiniz..

bilgi için çok teşekkür ederimm
  • quote:

quote:

quote:

Herkese İyi günler Türkcell Hat sahibiyim örnek vermem gerekirse 25.03.2013 te yani yarın diğelim hattımı vodafone geçirdim geçiş işlemleri tamamlandıktan sonra kampanyanın son gününe kadar kampanya bitmeden bu kampanyadan yararlanma imkanım varmıdır ?

Kampanya 5 nisana kadar alınabilir. Sizde 5 nisana kadar geçiş işlemini tamamlayacağınız için iptal etmediğiniz sürece kullanabilirsiniz..

5 nisandan sonra paketi iptal ederseniz tekrar alamazsınız bunu da belirtmek isterim..
  • Arkadaşlar bikaç sorum olacak
    1. Telefonum xperia p. bu telefonla vodafone sorun çıkarıyor diye duydum bilginiz varmı?
    2. Aveanın 12 ay taahütlü %25 indiriminden faydalanıyorum ama yinede bundan pahalıya geliyo taahütüm ne zaman bitiyor bilmiyorum. Bitmeden geçsem ne olurki acaba. Bu kampanyanında bitiş tarihi yakın
  • quote:

quote:

quote:

quote:

5 nisandan sonra paketi iptal ederseniz tekrar alamazsınız bunu da belirtmek isterim..

anladım teşekkür edeim büyük ihtimal yapmam öyle bir şey sadece hattımı suan vodafone gecirdiğimde yararlanabılıyormuyum onu merak edıyordum ondada bır sıkıntı olmuyormus sız kullanıyormusunuz vodafone memnunmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferhat00

quote:

Orijinalden alıntı: emre42dem

Vodafone 500dk + 1000sms + 1gb ---> 19 VEYA 23 TL

Kampanyadan kısa ve öz olarak bahsedecek olursak

1) İlk olarak kampanya 19 TL ve 23 TL şeklinde iki kısımdan oluşmaktadır.
    2) Bu kampanyadan 19 TL ye yararlanabilmek için 26 yaşından küçük olmalısınız.
    3) Eğer yaşınız 26 ve üzeriyse 23 TL karşılığında bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.
    4) Kampanya numarasını taşıyanlara veya yeni hat alanlara yönelik bir kampanyadır.
    5) Faturasızdır.
    6) Kampanya 19 Marta başlayacak olup - 5 Nisan tarihinde son bulacaktır.

25 yaş ve altı için detaylı bilgi :http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Komple_Ozgurluk_Paketi.php

26 yaş veya üzeri kullanıcılar için detaylı bilgi :http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Super_Komple_Paket.php

Öncelikle merhaba bu kampanyayı beğendim bilen arkadaşların beni aydınlatmasını rica ediyorum.
    Şimdi hattım turkcell hiçbir paketi beğenmiyorum ya da çok pahalıda diyebiliriz .
    Öncelikle turkcellin kalitesi çok iyi vodafoneu daha önce kullanmadım kalitesi nasıldır turkcellden geçiş yapacağım çok buyuk fark olur mu (turkcell metroda da çekiyor) Neyse şimdi turkcell kontör -8de + 3 aydır kontör yüklemiyorum haliyle + vergi 3 aylık bunları ödemeden geçsem vergi kaçakçılığı olur mu yada sadece vergiyi ödesem 10 tl lik yüklesem hertürlü - ye düşecek ilk sorum budur

Daha sonra turkcell hat babamın üzerine şubatın 3ünden itibaren 18 yaşında bulunmaktayım hattı kendimin üzerine alsam bir ücret alıyorlar mı ? sonra taşısam ?Ayrıca hattı devir yaparken babama gerek var mı ? Birde turkcellde iken hattı kendi üzerime aldım ee babamın üzerine olan evraklar ? açık hat falan satılıyor babamın üzerinden yararlanmasınlar ?

Son olarak
    bir madde de " Kampanya 19 Marta başlayacak olup - 5 Nisan tarihinde son bulacaktır." yani ben hattı taşıdım hadi hatda benim üzerime her şey tamam bu tarifeyi kullanıyorum (ilk ay) ikinci ay diyelim kontör yoktu alamadım paket yenilenmedi 3. ayda yenilenmedi sonra 4. ay yükledim yenileniyor değil mi ? birde diyelim 1. ay yükledm tarifeden yararlandım 2.ay yine yararlandım 3. ay bu tarifeyi iptal yazıp gönderdim 6. ay bu paket için başvuru yapabiliyor muyum yani bu tarife iptal etmemek koşulu ile mi geçerli? bir de bu tarife ne kadar sürer tahmininnizce ben eğer geçecekse bu tarife için geçeceğim 2-3-4 ay sonra bu tarife sonlanacaksa hiç geçmicemde uzun oldu biliyorum yardımcı olacaklara şimdiden teşekküürlerimi sunuyorum

Yardımcı olacak kimse yok mu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

anladım teşekkür edeim büyük ihtimal yapmam öyle bir şey sadece hattımı suan vodafone gecirdiğimde yararlanabılıyormuyum onu merak edıyordum ondada bır sıkıntı olmuyormus sız kullanıyormusunuz vodafone memnunmusunuz

5 yıldır vodafone kullanıcısıyım şuan o paketi kullanıyorum ve memnunum..
  • arkadaşlar şarj problemi sizdede varmı turkcelden geçtim turkcell de iken şarjım 1.5 gün gidiyordu şimdi 1 gün bile dayanmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: grup2008

arkadaşlar şarj problemi sizdede varmı turkcelden geçtim turkcell de iken şarjım 1.5 gün gidiyordu şimdi 1 gün bile dayanmıyor

Size verilen simden kaynaklanıyor.. Bende 2 gün gidiyor eski operatörde 1 gün bile gitmiyordu..
  • quote:

quote:

arkadaşlar şarj problemi sizdede varmı turkcelden geçtim turkcell de iken şarjım 1.5 gün gidiyordu şimdi 1 gün bile dayanmıyor

Size verilen simden kaynaklanıyor.. Bende 2 gün gidiyor eski operatörde 1 gün bile gitmiyordu..

hocam bana verilen kart 64 kb lık kesme microsim kart sizin kullandığınız ne acaba
  • Arkadaşlar merhaba. An itibari ile vodafone geçiş işlemim gerçekleşti. Cebine göre tarife ile ilgili mesaj geldi lira yüklersem 25.03 e kadar yurtiçi heryöne... diye devam eden bir mesaj geldi. Online işlemlere girdim gerekli düzenlemelerimi yaptım. Şimdi lira yükleme yapıp bu yeni 23 liralık kampanyaya geçebilir miyim. Yoksa gelen mesajda 25.03 dediği için yarını mı beklemeliyim? Teşekkürler..
  • quote:

quote:

quote:

hocam bana verilen kart 64 kb lık kesme microsim kart sizin kullandığınız ne acaba

Bendeki de aynı ama kesme değil..

Sim kart üzerindeki metal yer uzun ise onlar şarj yiyor..
  • arkadaşlar bir şey sorcam hat şimdi babamın üstüme bu btknın ücretsiz hat devirden hattı kendi üstüme alsam hat sıfır hat gibi mi açılıyor bu kampanyadan yararlanabilir miyim.böyle yapan var mı aranızda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

arkadaşlar bir şey sorcam hat şimdi babamın üstüme bu btknın ücretsiz hat devirden hattı kendi üstüme alsam hat sıfır hat gibi mi açılıyor bu kampanyadan yararlanabilir miyim.böyle yapan var mı aranızda.

Vodafone bayisine gidin, hattı üzerinize kullanıcı olarak alın. Hat babanızın üzerine olur fakat 19 TL'ye alırsınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

Vodafone da " Arayanı Bil " servisi ücretli mi ?

ucretsiz hocam ama bi yonlendirme islemi yapman lazim yoksa mesaj gelmiyordu bana,

**62*7543000# olmali

Yo bana mesaj geldi de dedim ;) hayirdir ins :) Avea da ücretli de kullanmiyordum eğer vodafone da da ücretli ise kapattiracaktim :)

Arkadaslar paket ücreti niye 18 tl gitti ? 19 değilmiydi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

quote:

Vodafone da " Arayanı Bil " servisi ücretli mi ?

ucretsiz hocam ama bi yonlendirme islemi yapman lazim yoksa mesaj gelmiyordu bana,

**62*7543000# olmali

Yo bana mesaj geldi de dedim ;) hayirdir ins :) Avea da ücretli de kullanmiyordum eğer vodafone da da ücretli ise kapattiracaktim :)

Arkadaslar paket ücreti niye 18 tl gitti ? 19 değilmiydi ?

Paket ücreti 19 TL dikkat ederseniz size gelen mesajda en az 19 TL yüklü olması gereklidir yazıyor. Eğer 18 TL'niz olsaydı paketi alamayacaktınız..
  • Teşekkürler beyaban

Bu arada yorum olarak söylüyorum. Ben vodafone un edge internet hızından hic memnun değilim Twitter uygulamasindaki tiwitleri bile çileli sekilde yüklüyor... Sanki baz istasyonları o kadar yogun ki parça parça cevap veriyorda parça parça bilgi geliyor gibi hemde full çektiği halde

Avea da cekim 2 dişin altindayken İnternet'e baglanamiyorum ama edge hızından memnundum en azından video izlemek hariç hic bir sekilde 3G yi açmıyordum ihtiyaç duymuyordum

Bu söylediklerim İstanbul icin geçerli suan Tekirdağ'a gidiyorum belki orada farklıdır...

• TALEBINIZ SU ANDA GERCEKLESTIRILEMIYOR. LUTFEN DAHA SONRA TEKRAR DENEYINIZ.
    Diyor ne yapmaliyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

TALEBINIZ SU ANDA GERCEKLESTIRILEMIYOR. LUTFEN DAHA SONRA TEKRAR DENEYINIZ.
    Diyor ne yapmaliyim ?

Arka arkaya bir kac deneme yap olacak ben 2. Denemede yaptım ve arada 3 dakika fark olmadan 2. Mesajı attım

• Bizde kullanmaya başladık hadi hayırlısı.
  • ben 22'si akşamı başvuru yaptım ama şu anda hiç ses seda yok.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.