Şimdi Ara

Vodafone 500dk + 1000sms + 1gb ---> 19 VEYA 23 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
6
Favori
32.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

avea hattımı taşıdım..

iphone 5 nano kartımıda verdiler ücretsiz..

umarım kısa zamanda taşınır numaram

Kaç günde taşındı acaba ? ben çarşamba sabah işlemleri yaptırdım cuma öğlen halen SMS gelmedi.
  • Arkadaslar benim geçiş işlemim tamamlandı ve paketi aldım :) sormak istediğim bir soru var kız arkadaşımın hattida benim üstüme onu da geçirdim 15 dakika önce o da bu kampanyadan yararlanabilir mı ? Aynı kişiye ayit 3 hat yararlanabiliyor diye okumuştum ama tam emin olmak istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

Arkadaslar benim geçiş işlemim tamamlandı ve paketi aldım :) sormak istediğim bir soru var kız arkadaşımın hattida benim üstüme onu da geçirdim 15 dakika önce o da bu kampanyadan yararlanabilir mı ? Aynı kişiye ayit 3 hat yararlanabiliyor diye okumuştum ama tam emin olmak istedim

Kaç günde geçtin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasit019

quote:

Arkadaslar benim geçiş işlemim tamamlandı ve paketi aldım :) sormak istediğim bir soru var kız arkadaşımın hattida benim üstüme onu da geçirdim 15 dakika önce o da bu kampanyadan yararlanabilir mı ? Aynı kişiye ayit 3 hat yararlanabiliyor diye okumuştum ama tam emin olmak istedim

Kaç günde geçtin?

Pazartesi 1 gibi başvuru yapmıştım bu sabah 7:30 da geçiş gerçekleşti

• quote:

Orijinalden alıntı: RID_ONE_54

bu paketi; hat sahibi 26 yaş üstü ancak 26 yaş altı bir yakınını kullanıcı olarak tanımlatıp 19 tl ye alabilen var mı?
    bazı forumlarda olmadığı falan yazılmış. bir bilen bir kullanana sorayım dedim

zannetmiyorum aveada o şekildeydi yıkılan pakette ama burda direk hat sahibine bakıyorlar.
  • arkadaşlar vodafone hattımda 30 tl yüklü hattımı avea veya turkcele taşıyıp tekrar vodafone dönsem

birincisi bu kampanyadan faydalanırmıyım

ikincisi 30 tl tekrar geri yüklenirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: engocan

arkadaşlar vodafone hattımda 30 tl yüklü hattımı avea veya turkcele taşıyıp tekrar vodafone dönsem

birincisi bu kampanyadan faydalanırmıyım

ikincisi 30 tl tekrar geri yüklenirmi

Hayır ikiside olmaz... Aynı tarife Avea da var Avea ya geç

• avea dan bu tarifeye geçtim

iphone 5 için nano kartı bedavaya verdiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferhat00

quote:

Orijinalden alıntı: emre42dem

Vodafone 500dk + 1000sms + 1gb ---> 19 VEYA 23 TL

Kampanyadan kısa ve öz olarak bahsedecek olursak

1) İlk olarak kampanya 19 TL ve 23 TL şeklinde iki kısımdan oluşmaktadır.
    2) Bu kampanyadan 19 TL ye yararlanabilmek için 26 yaşından küçük olmalısınız.
    3) Eğer yaşınız 26 ve üzeriyse 23 TL karşılığında bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.
    4) Kampanya numarasını taşıyanlara veya yeni hat alanlara yönelik bir kampanyadır.
    5) Faturasızdır.
    6) Kampanya 19 Marta başlayacak olup - 5 Nisan tarihinde son bulacaktır.

25 yaş ve altı için detaylı bilgi :http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Komple_Ozgurluk_Paketi.php

26 yaş veya üzeri kullanıcılar için detaylı bilgi :http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Super_Komple_Paket.php

Öncelikle merhaba bu kampanyayı beğendim bilen arkadaşların beni aydınlatmasını rica ediyorum.
    Şimdi hattım turkcell hiçbir paketi beğenmiyorum ya da çok pahalıda diyebiliriz .
    Öncelikle turkcellin kalitesi çok iyi vodafoneu daha önce kullanmadım kalitesi nasıldır turkcellden geçiş yapacağım çok buyuk fark olur mu (turkcell metroda da çekiyor) Neyse şimdi turkcell kontör -8de + 3 aydır kontör yüklemiyorum haliyle + vergi 3 aylık bunları ödemeden geçsem vergi kaçakçılığı olur mu yada sadece vergiyi ödesem 10 tl lik yüklesem hertürlü - ye düşecek ilk sorum budur

Daha sonra turkcell hat babamın üzerine şubatın 3ünden itibaren 18 yaşında bulunmaktayım hattı kendimin üzerine alsam bir ücret alıyorlar mı ? sonra taşısam ?Ayrıca hattı devir yaparken babama gerek var mı ? Birde turkcellde iken hattı kendi üzerime aldım ee babamın üzerine olan evraklar ? açık hat falan satılıyor babamın üzerinden yararlanmasınlar ?

Son olarak
    bir madde de " Kampanya 19 Marta başlayacak olup - 5 Nisan tarihinde son bulacaktır." yani ben hattı taşıdım hadi hatda benim üzerime her şey tamam bu tarifeyi kullanıyorum (ilk ay) ikinci ay diyelim kontör yoktu alamadım paket yenilenmedi 3. ayda yenilenmedi sonra 4. ay yükledim yenileniyor değil mi ? birde diyelim 1. ay yükledm tarifeden yararlandım 2.ay yine yararlandım 3. ay bu tarifeyi iptal yazıp gönderdim 6. ay bu paket için başvuru yapabiliyor muyum yani bu tarife iptal etmemek koşulu ile mi geçerli? bir de bu tarife ne kadar sürer tahmininnizce ben eğer geçecekse bu tarife için geçeceğim 2-3-4 ay sonra bu tarife sonlanacaksa hiç geçmicemde uzun oldu biliyorum yardımcı olacaklara şimdiden teşekküürlerimi sunuyorum

Haallp mii

• quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

avea dan bu tarifeye geçtim

iphone 5 için nano kartı bedavaya verdiler..

Bende micro yu bedavaya getirdim

• Bu arada vodafone'a geçen arkadaşlar ceparan'ı açın. Arandığınız 10dk başı 0.50TL alıyorsunuz.
    Malesef paket alımında kullanılamıyor
  • Merhaba ;

Numaramı vodafone taşıdım. 20 Tl yükledim telsiz ücreti alınmadı, paketi 18 TL karşılığında aldım ve 2 TL bana kaldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jexon17

quote:

Orijinalden alıntı: ヤシン

Yıkılan Paketten buna geçiş yapıyorum yarın. Avea çekmiyordu ama ona rağmen paket çok iyi diye neredeyse 1 yıl katlandım. Bunu deneyelim inşallah çekiyordur. Çekmese de değişen bir şey yok :)

Avea dan daha iyi çekiyor emin ol

Çekmeme mi ? Şebeke hiç gitmiyor ki

Bodrum katta bile sorunsuz çekiyor avea çekmiyor..

• vodafone faturalı hattım var. faturasız hatta geçip bu paketi kullanabilir miyim? büyük ihtimalle yapmazlar ama yinede sorayım
  • Bu tarife ne zamana kadar devam ediyor. Zira hattımı kendi üstüme aldığım için 2 ay daha beklemek zorundayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Bu tarife ne zamana kadar devam ediyor. Zira hattımı kendi üstüme aldığım için 2 ay daha beklemek zorundayım.

http://forum.donanimhaber.com/m_72872022/mpage_1/key_/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölümperisi

quote:

Orijinalden alıntı: differentt

quote:

quote:

quote:

Turkcell Müşteri Hizmetleriyle yaptığım görüşme sonucu, numara devri yapanlar, 3 ay beklemeden operatör değiştirebiliyor.

Ayrıntı isteyenler, müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiğimde 90 gün beklemeniz gerekiyor denildi, ama btk'nın sitesinde böyle bir zorunluluk yazmıyor, hatta btk'nın sitesinde numara taşımaya baktığımda bu hat hiç taşınmamış benzeri bişey yazıyor dediğimde, güncellemeleri kontrol edeyim beyefendi denildi. Ve sonucunda, önce 90 gün beklemeniz gerekiyordu ama şuan öyle birşey görünmüyor başka operatöre geçebilirsiniz dedi.
    Tabi ardından niye başka operatöre geçmek istediğim sorulup, bikaç saçma tarife belirttiler. Üst mesajda yazan 400dk +2000 sms gibi. Ben de sorun şu ki, 1gb internetle beraber 19 tl ye veriyorlar onu dedim.

numara devri yapanlar derken btk nin karari ile baskasinin uzerine olan hatti kendi uzerine alanlari mi kastediyorsunuz? daha once 90 gun dolmadan basvuran arkadaslarin tasima istekleri rededilmisti.artik 90 gun beklemeye gerek olmadigini mi soylediler.eger oyle birsey varsa hatti mi hemen tasiyacagim vodafone a.

Evet. Önce 90 gün beklemeniz gerekiyor dedi, sonra ben itiraz edince baktı, geçebilirsiniz dedi.
    Ama benim 1 ayım doldu, belki sınır 1 aydır onu bilmiyorum tam olarak.

yarın gidip şansımı deneyeyim.inş geçiş işlemi olur :)

Kabul edilmezse, itiraz edin:)

hocam benim geçiş işlemi kabul edilmiş.vodafone dan mesaj geldi.25 mart 05:40 da vodafone luyum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: rasit019

quote:

Kaç günde geçtin?

1 kişi üç hat alarak yada geçiş yaparak faydalanabilir..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Turkcell Müşteri Hizmetleriyle yaptığım görüşme sonucu, numara devri yapanlar, 3 ay beklemeden operatör değiştirebiliyor.

Ayrıntı isteyenler, müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiğimde 90 gün beklemeniz gerekiyor denildi, ama btk'nın sitesinde böyle bir zorunluluk yazmıyor, hatta btk'nın sitesinde numara taşımaya baktığımda bu hat hiç taşınmamış benzeri bişey yazıyor dediğimde, güncellemeleri kontrol edeyim beyefendi denildi. Ve sonucunda, önce 90 gün beklemeniz gerekiyordu ama şuan öyle birşey görünmüyor başka operatöre geçebilirsiniz dedi.
    Tabi ardından niye başka operatöre geçmek istediğim sorulup, bikaç saçma tarife belirttiler. Üst mesajda yazan 400dk +2000 sms gibi. Ben de sorun şu ki, 1gb internetle beraber 19 tl ye veriyorlar onu dedim.

numara devri yapanlar derken btk nin karari ile baskasinin uzerine olan hatti kendi uzerine alanlari mi kastediyorsunuz? daha once 90 gun dolmadan basvuran arkadaslarin tasima istekleri rededilmisti.artik 90 gun beklemeye gerek olmadigini mi soylediler.eger oyle birsey varsa hatti mi hemen tasiyacagim vodafone a.

Evet. Önce 90 gün beklemeniz gerekiyor dedi, sonra ben itiraz edince baktı, geçebilirsiniz dedi.

hocam benim geçiş işlemi kabul edilmiş.vodafone dan mesaj geldi.25 mart 05:40 da vodafone luyum :D

Kabul edilmezse ben itiraz edeyim o zaman:D
    Ama net bi dille mayısa kadar geçemezsiniz demişti, ikinci konuşmamda mh.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kabul edilmezse ben itiraz edeyim o zaman:D
    Ama net bi dille mayısa kadar geçemezsiniz demişti, ikinci konuşmamda mh.

hattın faturalı mı kontorlu mu? benim hattım faturalı idi ve üzerime devraldığım hiç bir değişiklik olmamıştı hattımda.sanırım kontorlu hatlarda sıkıntı var bu konuda.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.