Şimdi Ara

Vodafone 500 + 500 mb hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
3
Favori
1.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun tesadufen gordugum vodafone self servis uygulamasina ozel 500mb self servis icin 500 mb da size ozel kampanyasi icin 1 haftalik toplam 1 gb ucretsiz internet aldim vodafone kullananlar self servisden baksinlar ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ay_tech kullanıcısına yanıt
    Uyan da balığa gidelim.Bu konuyu açan 3.kişisin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ay_tech kullanıcısına yanıt
    size özel kampanyasını bulamadım..kişiye özel olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kofonur

Uyan da balığa gidelim.Bu konuyu açan 3.kişisin.

Bir iki sayfaya baktım göremedim o yuzden arkadaşlarımız yararlansın diye actım..yoksa bu konularda işim olmaz..ilk defa buralarda konu açıyorum ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

size özel kampanyasını bulamadım..kişiye özel olabilir.

hediyeyi alınca peşine oda geldi dediğin gibi olabilir.
  • hattında mb varsa, önce hattındakini yiyor, verdiği hediyeleri 1 hafta sonra geri alıyor.
    çok nete girersen hattını ve hediyeleri bitirirsen bir anlamı kalıyor ama sonrası için yine mb lazım olacak ve sen para verip lira yükleteceksin hattına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

hattında mb varsa, önce hattındakini yiyor, verdiği hediyeleri 1 hafta sonra geri alıyor.
    çok nete girersen hattını ve hediyeleri bitirirsen bir anlamı kalıyor ama sonrası için yine mb lazım olacak ve sen para verip lira yükleteceksin hattına.

bende ilk önce hediyeleri yiyor..ekran görüntüsünde de görebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ay_tech

quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

hattında mb varsa, önce hattındakini yiyor, verdiği hediyeleri 1 hafta sonra geri alıyor.

bende ilk önce hediyeleri yiyor..ekran görüntüsünde de görebilirsin.

Size özelden öncelikle yemiş ama, self servis 500 mb öyle olmuyor.

• Dördüncü sefer oldu alalı

• 500mb tanımlayınca size özel diye 500mb daha gelmiş, teşekkürler bilgi için.
  • 4 ü aldım bitti 5 i alsammı bilemedim vodafone bu 1 sene sonra msj atar borcunuz var die
  • abi anlamadım hergün konu görüyorum yok 1gb bedava yok 500mb bedava turkcellden vodafone a mı geçsem napsam acaba yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Physicist_Emre -- 20 Ekim 2015; 16:37:59 >
  • Bende 500mb 0tl görünüyor ama alamadım. Hattınıza başka bir paket tanımlı gibisinden uyarı verdi. Uygulamaya girmişken e-fatura için email yazdım ardından sms geldi 1gb hattınıza tanımlandı diye. Neye niyet neye kısmet.

• quote:

Orijinalden alıntı: ay_tech

Bugun tesadufen gordugum vodafone self servis uygulamasina ozel 500mb self servis icin 500 mb da size ozel kampanyasi icin 1 haftalik toplam 1 gb ucretsiz internet aldim vodafone kullananlar self servisden baksinlar ;)

tam olarak nasıl yapıyoruz hocam? Self servis uygulamasını yükledim ancak herhangi bir hediye gelmedi nedense

• Paketler>internet paketleri>500mb ücretsiz tikla

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    O kadar yazmayın dedik buralara yazdılar 5. aldım 7. aldım adamlar kaldırdılar. Bir alan bir daha alamıyor. Ben de alamıyorum artık.
  • Konuyu açan 8. arkadaş sanırım, mağara güzel miydi peki?

Bu arada paketi alınca önce hediye gidiyor, normal paketiniz bekliyor.
  • Herkes alamıyor konu ilk açıldığında denedim olmadı ayrıca self servisi yukleyincede gelmedi

• ohoo benim bedavalar bitti bile

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost_41

Paketler>internet paketleri>500mb ücretsiz tikla

Teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.