Şimdi Ara

Vodafone 5 tl ye 3 gb+9gb internet (karakartal) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
13
Favori
40.843
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicans35 -- 28 Nisan 2017; 20:35:41 >
  • Referans isteyen varsa özelden gönderebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Teşekkürler alınmıştır. Kabul sms i gönderdiğimde 5 tl kesti 3gb gönderilecek dedi ama hala yüklenmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslantürk60 -- 2 Mayıs 2017; 9:22:31 >
  • 1 tl ilk paket için kim davet yollayabilir acaba,telefon numaramı mı vermem lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAZO46

1 tl ilk paket için kim davet yollayabilir acaba,telefon numaramı mı vermem lazım

TC no verseniz de olur

• 1 tlye yapacak varsa ben de alayım

• Az önce PTCEll aradı

sahibinden sitesinde üyelik için aldığım ve kullanmadığım faturalı hatta tanımlı "beklenen tarife" yi 10 liraya teklif etti kabul ettim

Normalde aynı tarifeye 19 lira ödüyordum

• Şimdi bu 5 tl ye 3gb veriyomu vermiyomu hala..vodafone forum vermeyenlerle dolmuş..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün kimseyi davet etmememe rağmen mesaj geldi 3gb yüklenmiş anlamadım:D

• quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

Bugün kimseyi davet etmememe rağmen mesaj geldi 3gb yüklenmiş anlamadım:D

+1
    üstelik te dün 3 gb da doldurmustum
  • kimseyi davet etmedim 4tane davetiye hakkım var isteyen olursa yazsın

• Arkadaşlar hatta 5 tl kontör aktarsak 3gb alabilirmiyiz yine yoksa en az 20 mi yüklüycez yine?

• ref alacagım pm
  • Biraz önce BJK1 yazıp 1903'e gönderdim gelen mesajı AD SOYAD ADRES şeklinde cevapladım ve arkadaş falan da davet etmedim, "arkadaşınız davetinizi kabul etti 1 ay boyunca geçerli 3 GB data kısa bir süre içerisinde hattınıza yüklenecektir" dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onemillion

Biraz önce BJK1 yazıp 1903'e gönderdim gelen mesajı AD SOYAD ADRES şeklinde cevapladım ve arkadaş falan da davet etmedim, "arkadaşınız davetinizi kabul etti 1 ay boyunca geçerli 3 GB data kısa bir süre içerisinde hattınıza yüklenecektir" dedi.

Bende aynı yöntemi uyguladım, 1 tl düştü ve aynı şekilde 1 aylık 3gb en kısa zamanda yüklenecektir dedi. Bekliyorum bakalım...
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    1 tl kesti benden de fakat ad soyad adres yazınca hatalı mesaj gönderdiniz diye cevap veriyor neyi yanlış yaptım

Az önce arkadaşınız davetinizi kabul etti 3gb yüklenecektir mesajı geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysim47 -- 12 Mayıs 2017; 22:23:52 >
  • Mega3 kullanıcısı freezoneluyu 'Kurumsal Hatlar Faydalanamamaktadır' diyerek reddetti :D BJK1
  • tolder24 kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan hiç hız testi yapmıyorsunuz.

4G ile max 9 mbps hız gördüm Isparta ve Alanya'da.

Geceleri ise 3G de 15 - 18 arası görüyorum. Gerçekten vodafone nun 4.5G şebekesi çöp.

Ekleme: Aynı konumlarda Turkcell ile minimum 80 90 mpbs görüyordum, hattı taşıdım pişman oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night_Noise -- 13 Mayıs 2017; 1:4:19 >
  • 2 kisilik hakkim var referans olabilirim. Numaranizi mesaj atmaniz yeterli, hic tl olmayan hatlarda da oluyor

• referans kabul ediyorum. bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.