Şimdi Ara

Vodafone 4.5G Yoksa 4.5GB Var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
20.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 saat geçerli paket hediye ediyorlar, kampanya diye utanmadan reklam yapıyorlar. Yazıklar olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Tekrardan hoşgeldin

Alıntıları Göster
    Platinum 15GB aldım ama. Sim kart bozuk çıktı.

Yarın gidip yeni Sim kart alacam. Platinum olduğunu söyle dedi. Mhz.ücretsiz dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Hocam niye taşıdınız
    Akşam olunca Vdfn çöküyor burda. Daha önce bir çok kez dile getirdim. Artık dayanacak sabrım kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Platinum 15GB aldım ama. Sim kart bozuk çıktı.

Yarın gidip yeni Sim kart alacam. Platinum olduğunu söyle dedi. Mhz.ücretsiz dedi.

Alıntıları Göster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaysri merkezden bir test bana yaradi hediye

Vodafone 4.5G Yoksa 4.5GB Var

• Madem bu kadar iddaalılar ozaman cekmediği yerlere yatırım yapıp cekmesini saglasınlar. mesela eşimin ailesinin oldugu köyde tuykcell baz istasyonu var 3G cekiyor turk telekomda civar bir yerden 3G sinyali cok iyi olmasada geliyor en azından internetsiz bırakmıyor. fakat vodafone 2G bile cekmiyor cogu yerde. Alo demek bile cok zor. gelsin yatırım yapsın onun 24 saatlik internetine gerek yok.
  • Bi abone tek hattan mı yararlanabilir, ikinci hattıma vermedi

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Benim koydede oyleydi suan ordayim4.5g cekiyor 3g ve 2g yok piyasada hala 800bandindan veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Benim koydede oyleydi suan ordayim4.5g cekiyor 3g ve 2g yok piyasada hala 800bandindan veriyor
    Keske bizde de oyle olsa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Madem bu kadar iddaalılar ozaman cekmediği yerlere yatırım yapıp cekmesini saglasınlar. mesela eşimin ailesinin oldugu köyde tuykcell baz istasyonu var 3G cekiyor turk telekomda civar bir yerden 3G sinyali cok iyi olmasada geliyor en azından internetsiz bırakmıyor. fakat vodafone 2G bile cekmiyor cogu yerde. Alo demek bile cok zor. gelsin yatırım yapsın onun 24 saatlik internetine gerek yok.
    Ne zaman çekmiyordu hocam düzelmiş olabilir

• Bildim bileli cekmiyor :) valla 1 ay kadar once vodafone kullanan arkadaslar gelmisti koye hala cekmiyordu ondan sonraki durumu bilmiyorum bende. Cunku cekmedigi icin kimse kullanmiyor herkeste turkcell var

• Bu arada. Önce paketinizdeki ınternet daha sonra 4.5GB hediyesi kullanılıyor. Ben hayatımda böyle saçmalık görmedim. Dün babama salla kazandan 3 ay tekrarlı aylık 1GB internet çıktı. Vodofone gözümde bir kere daha beş para etmez duruma düştü. Madem veriyorsun interneti önce hediyeyi kullandır niye para ile aldığım paket bitiyor

• Beyler bu arada çok garip bir olay var bu kampanyadan yararlandıktan sonra 4G yazmaya başladı ama yinede çekmiyor 3G bile tek diş

• InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    Bende ilk 1saat paketten gitti sonra duzeldi.

• Bi bende olmuyor sanırım. Talep ettiğiniz ürüne sahipsiniz diyip duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Bu arada. Önce paketinizdeki ınternet daha sonra 4.5GB hediyesi kullanılıyor. Ben hayatımda böyle saçmalık görmedim. Dün babama salla kazandan 3 ay tekrarlı aylık 1GB internet çıktı. Vodofone gözümde bir kere daha beş para etmez duruma düştü. Madem veriyorsun interneti önce hediyeyi kullandır niye para ile aldığım paket bitiyor
    Benimde yarım saat paketten çekti sonra 4.5 gb den çekmeye başaldı biraz beklemek gerekiyor sanırım

• Xiaomi mi 5 plus kullanıyorum ama desteklemiyor diyor ? Müsteri hizmetlerini mi arasam

• Yurtdisi menseili cihazlari sistemlerine girmedikleri icin desteklemiyor gorunmekde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thrashard

Xiaomi mi 5 plus kullanıyorum ama desteklemiyor diyor ? Müsteri hizmetlerini mi arasam
    xiaomi note 4x kullanıyorum bugün aldım hediyeyi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.