Şimdi Ara

Vodafone 4.5G düşük hız (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
1
Favori
47.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kotalarla hızlı olsa ne olacak? en düşük kotanın 10GB tan başlaması gerekiyor.
  • Hocam 10 gb internet var hız olmayınca stabil kotayı ne yapacaksın haklısın oda lazım ama önce yol lazım sonra iyi araba yol yok ki hız yapasın araban Ferrari olsa ne olur Renault 12 yi Ferrari diye hepsi bize sunuyor vesselam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 sene oldu herhalde dikileli 2 3 bına yanımıza, ortada 2 tanesı vardı sadece sonra 2 tane daha dıkılmıs, gece 2 sıralarından 40 55 arası hız gelıyor 4.5g, bu saatler 30a dusuyor. Teledon 800 mhz desteklemıyor bu arada

Vodafone 4.5G düşük hız

• Burası neresi hocam ayrıca başka operatör bazları da var de mi orada

• quote:

Orijinalden alıntı: m398

Burası neresi hocam ayrıca başka operatör bazları da var de mi orada

İzmir buca atlıspor klubunun orası

• Vodafone 4.5G düşük hız

23 Haziran 2017 yani 2 gün önce yaptığım test. İphone 7 plus ile yaptım testi. 0,60 mb nedir la 4G bağlantıda. daha kötüsü yoktur herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamzaai -- 25 Haziran 2017; 20:36:27 >
  • Bende gelecem kasaplar sokağımı ne vardı bucada

Bide ben test yaparım 15 temmuz gibi

• Arkadaşlar tatile çıkan arkadaşlar nperften aktif haritalama yaparak operatör kapsama deneyimlerimizi paylaşalım buraya da belirtirsek ulaşım daha kolay olur

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Bende gelecem kasaplar sokağımı ne vardı bucada

Bide ben test yaparım 15 temmuz gibi

Aynen buca heykel de dedığın yer. Resımde olan yere 10 dakıka uzaklıkta kasaplar sokağı

• quote:

Orijinalden alıntı: hamzaai

Vodafone 4.5G düşük hız

23 Haziran 2017 yani 2 gün önce yaptığım test. İphone 7 plus ile yaptım testi. 0,60 mb nedir la 4G bağlantıda. daha kötüsü yoktur herhalde

900 MHz den geniş alan kapsama yapmışlardır. çok kişi bağlı olduğu için hız çöküyor. vodafone 4g de kapsamaya abanmış durumda hız için 1800 MHz gerekiyor. onuda yapacak yeterli band yok onlarda. 4G de gerçek hız almak isteyen Telekoma geçecek, genelde 1800 MHz kullanıyorlar hız min. 24 mbps gördüm.

• Vodafone 4.5G düşük hız

Vodafone 4.5G düşük hız

Bu testi şimdi yaptım. Türkcell 6S vodafone 7 Plus ile. 4G ilk çıktığından beri en fazla 40-45 mb gördüm vodafone'da. 2015 yılında LG G3 ile vodafone iPhone 6 Plus ile Türkcell çalışırken yine hız testi karşılaştırmamda Türkcell 300-400 arası hız verirken vodafone en fazla 45 yazdı. Bu sene başına kadar normal bi hız veriyordu şimdiki testi yaptığım konumda en fazla 30 mb son 6 aydır 10 mb geçemedi. Şimdi telefonda hiçbirşey yapamayacak kadar kötü hale geldi. Üstelik arada bir şebeke kopmaları mevcut son bir aydır.

Müşteri hizmetlerine ve sosyal medyadan vodafone forumdan sitem etmeye başladım. 7008'i red müşteri temsilcisini aradığımda bulunduğunuz konumda alt yapı çalışması var deniyor. Vodafone forum ise verdiğim konumda Bina içinde sinyal kalitesinde düşme olabilir kesinti olabilir incelenmesi için kayıt oluşturdum diyor. Bina içi denen yer de apartmanın çatı katındaki odam. Sağım solum kiremit yani.

Türk Telekom kullanan kimse olmadığı için etrafımda karşılaştırmasını yapamadım henüz.

• bugün iki haber okudum vodafone 5g hazırlanıyormuş adamlar 4g yapamadılar 5g ne yapacaklar hani 4g gelince 100mbps alacaktık 4g de hız testi yapıyorum 6mbps yahu bu adamları denetleyen yokmu vodafone paket satıyor wifi satıyor eve geliyorsun sim kartı takınca 4g de 6mbps hız alıyorsun birde bakıyorsun satıkları 4g wifi yani r216 da 900 hz yok ama sayın vodafone yazılımla 4g geçmiş 900 hz den yayın yapıyor iptal etsen edemiyorsun 24 ay taahhüt yapıştırıyor 4g şikayet ediyorum benim bulundugum bölgeye 3g anten takıyor hız 15mbps çıkıyor geceleri 22mbps çıkıyor yani tam bir komedi turkcel ve turk telekom aynı 4g de yatırım yapmıyor ama bol reklam ve bizler ne yazık ki reklamlara kanıyoruz bugün baz istasyonları ile ilgili kanun çıktı artık operatörler izinsiz arsa veya binaya baz istasyonu kurabileceklermiş gelen şikayetleri dikkete almış büyükler.......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulun merkezi şehrinde bile 2mbden yukarı çıkmıyor bulundugum bölgede geçtigime bin pişman oldum benim bulundugum bölgeye göre avea candır vodafone pişmanlıktır görüştügüm vodafone bayisi diyorki samsung kullanıuyorum sahte şebeke varmış hız ondan yavaşmış yesinler 3 4 telefonda denedim hız aynı iyi çeken yerler vardır lafım yok ama bence beşpara etmez verdigin parayla rezil olunacak bir firma vodafone
  • Arkadaşlar bugün arkadaşım Çorum ili Osmancık ilçesi Kamil köyünden Ankara ya seyahat etti. Yolda nperf programı ile kapsama haritası oluşturdu Vodafone için. Güzergah Osmancık,kargı,tosya,ılgaz,çankırı,ankara isteyen arkadaşlar bakabilir

• Arkadaşlar tekrardan Merhaba. 28.06.2017 çarşamba günü ANKARA-GÖLBAŞI-KULU-CİHANBEYLİ-KONYA-ÇUMRA-HADIM-TAŞKENT-SARIVELİLER İLÇESİNE VARMADAN ALANYA TABELASINDAN DÖNDÜM VE ALANYA MAHMUTLARA İNDİM. BU YOLCULUĞU NPERF İLE HARİTALADIM VODAFONE HAT İÇİN. ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTEYİM ANKARADAN KONYA ÇUMRA ÇIKIŞINA KADAR KESİNTİSİZ 3G VE 4G SUNUYOR VODAFONE ANCAK HADIM YOLUNDAN ITIBAREN BAZEN 2G BAZEN 3G OLAN BAĞLANTI ZAMAN ZAMAN GİDİYOR.TAŞKENT İLÇESİNDE 3G VAR VE ÇEVRESİNDE ANCAK TAŞKENTTEN SONRA DURUM VAHİM. ONDAN SONRA ŞEBEKE YARIM SAAT GELMEDİ RAKIM 1900 DE BİLE VE ANKARADAN GEÇ ÇIKTIĞIMIZ İÇİN ARAÇ NEDENİYLE TAŞKENT-ALANYA ARASININ %80 NİNİ AKŞAM GİTMEK ZORUNDA KALDIK İNANIN ŞEBEKE YOK VE YOL BİR ÇAYIN YANINDAN GİDİYOR ÇOĞU KAZILMIŞ ÇALIŞMA VAR TOZ TOPRAK TIRSTIK Kİ NE TIRSTIK. YOLDA BİR SÜRÜ TÜNEL GÖRDÜM 6-7 TANE AMA DAHA AÇILMAMIŞ. TIRSTIM DEDİM AMA O ANLATMAYA YETMEZ 15 DAKİKA KARŞIDAN ARAÇ GELMEDİ İLK ARAÇ GEÇTİ RABBİM SANA ŞÜKÜR DEDİK AMAN SİZ SİZ OLUN YA İKİ AİLE GİDİN YA DA ERKEN GİDİN.VODAFONE ÇUMRADAN SONRA ÇOK KÖTÜ RESMEN ÖLÜ TOPRSĞI SERPİLDİ ÜSTÜNE BUNUN İÇİN SİZE TAVSİYEM HATLARINIZ FARKLI OLSUN BİRİ VODAFONE VE TÜRK TELEKOM İSE DİĞERİ MUTLAKA TURKCELL OLSUN. SARIVELİLER ALANYA AYRIMINDA DAĞIN BAŞINDA BİR BAZ İSTASYONU VARDI BENİM HAT VODAFONE ÇEKMEDİĞİNE GÖRE %99 TURKCELLDİ. BU YOLU KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM ARKADAŞLAR. BU ARADA SİZE SON OLARAK ŞUNU SÖYLEYİM BİR ARA VODAFONE FULL ÇEKTİ 2G MODUNDA ANCAK EDGE HİZMETİ BİLE YOKTU SEBEBİ NEDİR DAĞ BAŞINDAYDI BU YER. HARİTAYA NPERFTEN BAKABİLİRSİNİZ VODAFONE İÇİN. SİZDE YENİ YERLER İÇİN TESTLERİNİZİ PAYLAŞIN LÜTFEN.HAYATIMIN TESTİNDEN BU KADAR

• Tekirdağ S.paşa

Vodafone 4.5G düşük hız

• Vodafone 4.5G düşük hız Vodafone Antalya nüfus müdürlüğü yanı 4g+ hız testi arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: m398

Arkadaşlar tekrardan Merhaba. 28.06.2017 çarşamba günü ANKARA-GÖLBAŞI-KULU-CİHANBEYLİ-KONYA-ÇUMRA-HADIM-TAŞKENT-SARIVELİLER İLÇESİNE VARMADAN ALANYA TABELASINDAN DÖNDÜM VE ALANYA MAHMUTLARA İNDİM. BU YOLCULUĞU NPERF İLE HARİTALADIM VODAFONE HAT İÇİN. ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTEYİM ANKARADAN KONYA ÇUMRA ÇIKIŞINA KADAR KESİNTİSİZ 3G VE 4G SUNUYOR VODAFONE ANCAK HADIM YOLUNDAN ITIBAREN BAZEN 2G BAZEN 3G OLAN BAĞLANTI ZAMAN ZAMAN GİDİYOR.TAŞKENT İLÇESİNDE 3G VAR VE ÇEVRESİNDE ANCAK TAŞKENTTEN SONRA DURUM VAHİM. ONDAN SONRA ŞEBEKE YARIM SAAT GELMEDİ RAKIM 1900 DE BİLE VE ANKARADAN GEÇ ÇIKTIĞIMIZ İÇİN ARAÇ NEDENİYLE TAŞKENT-ALANYA ARASININ %80 NİNİ AKŞAM GİTMEK ZORUNDA KALDIK İNANIN ŞEBEKE YOK VE YOL BİR ÇAYIN YANINDAN GİDİYOR ÇOĞU KAZILMIŞ ÇALIŞMA VAR TOZ TOPRAK TIRSTIK Kİ NE TIRSTIK. YOLDA BİR SÜRÜ TÜNEL GÖRDÜM 6-7 TANE AMA DAHA AÇILMAMIŞ. TIRSTIM DEDİM AMA O ANLATMAYA YETMEZ 15 DAKİKA KARŞIDAN ARAÇ GELMEDİ İLK ARAÇ GEÇTİ RABBİM SANA ŞÜKÜR DEDİK AMAN SİZ SİZ OLUN YA İKİ AİLE GİDİN YA DA ERKEN GİDİN.VODAFONE ÇUMRADAN SONRA ÇOK KÖTÜ RESMEN ÖLÜ TOPRSĞI SERPİLDİ ÜSTÜNE BUNUN İÇİN SİZE TAVSİYEM HATLARINIZ FARKLI OLSUN BİRİ VODAFONE VE TÜRK TELEKOM İSE DİĞERİ MUTLAKA TURKCELL OLSUN. SARIVELİLER ALANYA AYRIMINDA DAĞIN BAŞINDA BİR BAZ İSTASYONU VARDI BENİM HAT VODAFONE ÇEKMEDİĞİNE GÖRE %99 TURKCELLDİ. BU YOLU KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM ARKADAŞLAR. BU ARADA SİZE SON OLARAK ŞUNU SÖYLEYİM BİR ARA VODAFONE FULL ÇEKTİ 2G MODUNDA ANCAK EDGE HİZMETİ BİLE YOKTU SEBEBİ NEDİR DAĞ BAŞINDAYDI BU YER. HARİTAYA NPERFTEN BAKABİLİRSİNİZ VODAFONE İÇİN. SİZDE YENİ YERLER İÇİN TESTLERİNİZİ PAYLAŞIN LÜTFEN.HAYATIMIN TESTİNDEN BU KADAR

turkcell ve vodafone ile yola çıkarsan böyle zor durumda kalırsın. Telekom kullanacaksın ki kapsama alanı dışında kalmayasın. turkcell şehirdışında neredeyse hiç yok sefilleri oynuyor. Telekom Full 900 MHz 3G. yerin dibine gir yine çekiyor. tabi bu teknoloji tcell de olmadığı için zavallı duruma düşüyorlar.

• Hocam sana katılamıycam gittiğim dağ başında sadece Turkcell vardı nerden biliyorum dersen Vodafone çekmezsen defe modunda Turkcell Taşkent 2 yazdı nperften sen bi bak en kötü şehirlerarası yol performansı Avea da

• Mersindeyken 11mbos down hizj var demisdim artik eskisehire tasindim burdada ayni10mbps hiz 4gde 3gde aybi hiz

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.