Şimdi Ara

Vodafone 4.5G düşük hız (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
1
Favori
47.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m398

Ins. Duzeltirler hocam zira baya bir yer ekledim haritalama olarak. Bu arada Vodafone Bartın Amasra da 4g var ve bant 3 ve bant 20 den 50 mb hız sunuyor. Türk Telekom un amasrada 4g si yok hiç bir yerde 3g olarak hizmet veriyor

Bartın'da Vodafone hikaye hocam maç 20 çıktı arı hız veriyor.Turkcell köyde dahi 4g ile 40 mbps veriyor 7/24

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğru hocam sana katılıyorum ancak avea ile karşılaştırınca amasra ve genel için daha iyi tabiki turkcell daha iyi ama pahalı.Ayrıca bartın zonguldak arası vodanın biraz daha yatırım yapması gerek yıllardan beri ankara kazan ile kızılcahamam daki virajlardaki kapsamayı gidermediler yaa bu da vodafonenin ayıbı
  • Türkcell'e geçtim trabzon merkezde band 3 'den 4.5g veriyorlar birde band birleştirme var ama hiz 35 mb geçmedi yoğunlukla alakalı galiba

• 24 mgbit ttnet ten daha hızlı benim Vodafone 4.5 g,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ingilizcesi iyi olan bir arkadaş varsa şu Nperf e uygulamalarının yani aktif haritalama kısmının 10 gundur sıkıntılı olduğunu mesajla yazar mısınız mesela Vodafone için Ankara-Kızılcahamam-Gerede-Karabük-Bartın-Zonguldak-Akçakoca-Kandıra için haritalama çok çok yakinlastirmazsak gözükmüyor

• Kocaeli merkezde vodafone ile 20 mpbs görme sansın yok, türk telekom 4g de 180 mbps gordum, genel hız 80mbps
  • Arkadaşlar 2 günlük İstanbul seyehatimde genel manada Vodafone iyi; Ancak hala 2 sene öncesine göre iyileşme olmayan yerlerde çok mesela sukrubey metrobüs durağından indikten sonra yolun sağ tarafında küçük çekmece gölüne doğru çok kötü Vodafone kapsamasi bırakın 3g ve 4g yi girislerde hiç şebeke yok 3. Katlarda 2 diş 2g 1 diş 3g oda nete girmiyor Turkcell sıkıntısız .Ayrıca 3.köprü yolunda operatorler genellikle mobil araç bazılarıyla kapsama sagliyorlar tüm operatorler için kopmalar var

• Vodafone 4.5G düşük hız Buda metrobuste metroport tarafında Vodafone ile bant 20 den aldığım hız saat 16:00 civari

• Istanbul

• m398 M kullanıcısına yanıt
    800mhz den

131mbps mi aldınız bu işte bi terslik var

• nprefi yükledim kapsama ve hız haritalarına girdim vodafone da şok oldum etrafımda bir tane 100 mt ileride vodafone baz istasyonu var ama turkcell sayılcak gibi değil etrafımı sarmış
    taahhütüm bitsin vodafone sana bay bay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşiniz gücünüz hız mı oldu sizin bunlara hız denmez zaten yurt dışında 150 mbps ile giriyorlar 4g de

Konudaki mesajlar komik az kaldı 5 dk internetsiz duramayacaksınız 900 bant genişliğinden veriliyormuş 4g

3g ile internete giriverin böyle bir ülkeye 4g yakışmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 21 Mayıs 2017; 14:12:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adroid

İşiniz gücünüz hız mı oldu sizin bunlara hız denmez zaten yurt dışında 150 mbps ile giriyorlar 4g de

Konudaki mesajlar komik az kaldı 5 dk internetsiz duramayacaksınız 900 bant genişliğinden veriliyormuş 4g

keşke 4g gelmeseydi 3g devam etseydi 3g de öyle böyle 10mbps alıyordu ve full çekiyordu bir sene geçti 4g sürünüyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam aynen öyle band 20 yazıyordu 131 mb hız aldığımda yalnız şu nperf e sizde mesaj atın haritalamalar gözükmüyor 2 haftadır. vodafone iç kapsamada çok sıkıntılı bina içleri. şunu 10-15 yıldır anlamıyorum mesela aynı yerde 3 operatöründe vericisi var voda ve türk telekomda bir yöne bakan bir anten varken turkcellde bir yöne genellikle 2 anten bakıyor fark burdanda kaynaklanıyor diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: adroid

İşiniz gücünüz hız mı oldu sizin bunlara hız denmez zaten yurt dışında 150 mbps ile giriyorlar 4g de

keşke 4g gelmeseydi 3g devam etseydi 3g de öyle böyle 10mbps alıyordu ve full çekiyordu bir sene geçti 4g sürünüyor...

Aynen bizim burda 3g de 5 mbps veriyor upload olarak ta 2 mbps

4g de anca 20 mbps ye 30mbps upload veriyor çok bir fark olmadı

Frekans bilgisine nereden baktınız? Muhtemelen tek 800 MHz üzerinden değildir bu. Ana kanal 800 MHz olabilir ama 900 veya 1800'den de birleştirme yapmıştır, yoksa 10 MHz bant genişliği ile bu hızı alan ilk siz olabilirsiniz. :D
  • LTE discovery uygulaması var ordan hocam bant bilgisi. Vodafone en sevdiğim yönü Anadolu ve sahil kentlerinde sağlıklı 3g 4g sunması darısı Büyükşehirler için ve kapalı alanlar icin

• Maltepe Park. Hangi banttan bilmiyorum ama telde band 20 yok benim.

Vodafone 4.5G düşük hız

Sanırım o uygulama kanal birleştirme bilgilerini gösteremiyor. Root erişimi verene kadar işe yarar bir bilgi veremedi zaten, tahminler ile; ülkede veri yok. Root ile frekansı vs. gösterdi ama kanal birleştirme verisi göstermiyor sanırım, yoksa tek o 20. bant ile o kadar hız olmaz hani.
  • BİLDİĞİN BİR UYGULAMA V AR MI HOCAM GÖSTEREN ONU YÜKLEYİP BAKARIM
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.