Şimdi Ara

Vodafone 3G Modem 9 TL (12 ay x 5.5TL sabit ücreti varmış)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.706
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Vodafone 3G Modem  9 TL (12 ay x 5.5TL sabit ücreti varmış)

Vodafone hesabını bilen vodem tarifesi olarak geçiyor.
    Gordion Electroworld'de bugün görüp aldım. faturalı data hattı alıyorsunuz yanına. kontrat yok. her ay paket alma zorunluluğu yok. sabit ücret olarak 5.5TL ödüyormuşuz. 2GB internet içinse 15TL ödeniyormuş. Modem 30 Eylül'e kadar 9TL. sonrasında 31 Ekim'e kadar 19TL olacakmış.
    Ek : 12 ay boyunca 5.5TL olan sabit ücreti ödemek zorundaymışız. 12 ay sonrasında 1.21 TL olan vergiyi ödüyormuşuz 5.5TL yerine. Sırf modem için almayı düşünenlere duyrulur.

detaylar burada:http://www.vodafone.com.tr/Internet/Hesabini-Bilen-Vodem-Tarifesi.php

modem huawei marka k3770 model.

Vodafone 3G Modem  9 TL (12 ay x 5.5TL sabit ücreti varmış)

12 ay içerisinde hattı iptal ettirmek isteyenler 9TL modem + kullandıkları aylarda 5.5TL sabit ücretle yırtamıyormuş. Anladığım kadarıyla 9TL modem parası + 12 ay x 5.5 TL sabit ücret kesin ödeniyor.
    quote:

...
    abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam ederek servis ücretini öder.
    ...
    ilgili kanun maddeleri gereğince ; bir kereye mahsus ilk abonelik tesisi için Özel iletişim Vergisi, Telekominikasyon kurumu ruhsat ücreti aboneden alınır. Hattın kullanımından doğan Telekominikasyon kurumu kullanım ücreti abone tarafından ödenecektir. Abonenin hattını kullanmaması veya kendi isteğiyle tekrar kullanmak üzere kapatması durumlarında tüm aylık bedeller abonenin faturasına yansıtılır. Vodafone, tarife/paket/kampanya özelliklerinde ve ücretlendirilmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. ...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren Küçük -- 21 Eylül 2012; 20:12:54 >

• faturalı dediğine göre kullanmazsak bile adresimize 5.5 liralık bir fatura mı gelicek yani ? o hattı iptal edemiyor muyuz ?
  • yine 9tl ye
    3 ay 29tl Taahhutle,
    Bır ust model 3806 vodem verıyorlar,
    Ay sonuna kadar gecerlıymıs,
    Sonra 19tl olacakmıs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersanmartini

faturalı dediğine göre kullanmazsak bile adresimize 5.5 liralık bir fatura mı gelicek yani ? o hattı iptal edemiyor muyuz ?

evet. ben de öyle anladım. ben de onu araştırıyorum şimdi. vodafone faturasız hattım da var. onda cepnet paketini kullanıyorum. yavaş olsa da kota derdi yok. sabit ücret olmasa data hattı dursun diyeceğim ama kullanmadığım bir şeye sabit ücret ödemek benim de hoşuma gitmiyor. ya data hattını kapattıracağım ya da normal hatta dönüştürüp faturasız hattımı artık kullanmayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren Küçük

quote:

faturalı dediğine göre kullanmazsak bile adresimize 5.5 liralık bir fatura mı gelicek yani ? o hattı iptal edemiyor muyuz ?

evet. ben de öyle anladım. ben de onu araştırıyorum şimdi. vodafone faturasız hattım da var. onda cepnet paketini kullanıyorum. yavaş olsa da kota derdi yok. sabit ücret olmasa data hattı dursun diyeceğim ama kullanmadığım bir şeye sabit ücret ödemek benim de hoşuma gitmiyor. ya data hattını kapattıracağım ya da normal hatta dönüştürüp faturasız hattımı artık kullanmayacağım.

ben de aynen öyle kullanmak istediğim için sormuştum aslında.lütfen sonuçları buraya iletin o zaman ben de almaya gideceğim

• mevcut hattı kabul etmedıler,
    bana yeni faturalı data hattı verdıler,
    Ayda 5.5tl devlet alıyor dedıler,
    1 yıl sonra ayda 1kusur Tl olacakmıs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

mevcut hattı kabul etmedıler,

Yani iptal edilemiyor mu bu verdikleri hat ?
  • @ersanmartini

bu şekilde yazıyor.

quote:

...
    abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam ederek servis ücretini öder.
    ...
    ilgili kanun maddeleri gereğince ; bir kereye mahsus ilk abonelik tesisi için Özel iletişim Vergisi, Telekominikasyon kurumu ruhsat ücreti aboneden alınır. Hattın kullanımından doğan Telekominikasyon kurumu kullanım ücreti abone tarafından ödenecektir. Abonenin hattını kullanmaması veya kendi isteğiyle tekrar kullanmak üzere kapatması durumlarında tüm aylık bedeller abonenin faturasına yansıtılır. Vodafone, tarife/paket/kampanya özelliklerinde ve ücretlendirilmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. ...

quote:

evet ben de yeni hat çıkardım o yüzden. 1tl birşey değil de her ay 5.5TL ödemek can sıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren Küçük -- 21 Eylül 2012; 17:51:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Evren Küçük

@ersanmartini

bu şekilde yazıyor.

quote:

...
    ...

quote:

evet ben de yeni hat çıkardım o yüzden. 1tl birşey değil de her ay 5.5TL ödemek can sıkıyor.

benim bildiğim kadarıyla yeni tesiste özel iletişim vergisi 34 lira olması lazımdı. ve hattıı kapatırken bu ödeniyorsa gereksiz bi kampanya olmuş.

• quote:

benim bildiğim kadarıyla yeni tesiste özel iletişim vergisi 34 lira olması lazımdı. ve hattıı kapatırken bu ödeniyorsa gereksiz bi kampanya olmuş.

öyleyse bir esprisi kalmıyor.
    daha önce hiç faturalı hat kullanmamıştım. bilen birileri varsa yardımcı olsun.

ekleme: benim sim kartı yanlış vermiş eleman. gidip yenisini alacağım. bunu da soracağım bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren Küçük -- 21 Eylül 2012; 18:40:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.