Şimdi Ara

Vodafone 24 Mbit AKK'siz 75₺ (Sadece Fiber)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone 100mbit 100gb tarifesi sadece 75₺ hız 24 Mbite düşüyor.

- Sadece fiber altyapı varsa veriyorlar
    - Cayma bedelini 500 liraya kadar faturadan düşerek karşılıyorlar.

http://www.vodafone.com.tr/Net/evde-internet.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi areels -- 20 Ocak 2018; 21:38:32 >

• " 50 Mbit 50Gb " Bu nasil AKK siz oluyor anlamadim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    24mbps akn siz olarak düşünün 60 tl ye uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: E.V.O.42

24mbps akn siz olarak düşünün 60 tl ye uygun

Başlik yaniltici olmus duzeltilmesi gerekiyor ...

• 50mbit 16ya düşüyor AKK sonrası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende mi sorun var konuda mı sorun var anlamadım konuda akniz 24 mpbs 60 tl deniyor amma velakin 69.90 tl olduğu yazıyor verilen linkte. zira "genç aile ve öğrenci paketleri için 24 Mbps olacak şekilde düşürülecektir" denilmiş kalkıki genç aile de 1 yılın sonunda 79.90 olacakmış. bu yılın sonunda akn tamamen kalkacakken 24 aylık taahhütlerle kendinizi kul köle yapmayın derim ben.
  • 50mbps 16 ya düşüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başta yanlış açmışım kusura bakmayın düzelttim

• istanbulun merkezi bi semtindeyim burada fiber veremiyorlar sorgulama yapınca 73 mbit hız çıkıyor kendi sitelerinde ama alt yapı yokmuş nasıl işse artık
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    Aynısını bana söylediler, sitede fiber olduğunu bildiğim halde, VDSL verebiliyoruz dediler. İkinci kez aradım, bir başka arkadaş kaydımı aldı ve Vodafone fiberi bağlattım.
  • fiyat iyi aslında, peki hizmet nasıl?
    mevcut kullanıcılardan yorum alabilir miyiz...
  • Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    Türknet maalesef port olmadığı gerekçesiyle yardımcı olamıyor. Dolayısıyla birine taahhüt vermek zorunda kalıyoruz.
  • Öğrenci 100mbit güzel. 3 aydır kullanıyorum sınırsız 24 mbit mantığıyla hemde gece 2 sabah 8 arasında 100mbit olabiliyor :P
    ping değerleri de muazzam
  • Ben 2 mbps Türktelekom bakır ile devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Ben 2 mbps Türktelekom bakır ile devam

bende o bile yok port yokmuş . yeni eve taşındım taşınalı port yok. senelerdir üyeyiz birde. lanettnet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

bende mi sorun var konuda mı sorun var anlamadım konuda akniz 24 mpbs 60 tl deniyor amma velakin 69.90 tl olduğu yazıyor verilen linkte. zira "genç aile ve öğrenci paketleri için 24 Mbps olacak şekilde düşürülecektir" denilmiş kalkıki genç aile de 1 yılın sonunda 79.90 olacakmış. bu yılın sonunda akn tamamen kalkacakken 24 aylık taahhütlerle kendinizi kul köle yapmayın derim ben.

Bu sene sonunda düzenleme yapılacak kesin olarak kalkmayacak sansasyonel haberlere itibar etmeyiniz
  • Ttnet taahhütüm bitti, Vodafone u aradım, binada ek port yokmuş, yapamayız dediler, ben de netspeed i arayıp 100 mbit, 200 gb akn li 58 tl lik 6 aylık taahhütlü paket için başvuru yaptım. İşin tuhafı onlar da boş port yok ancak sizin mevcut ttnet portunuzu kullanacağız dediler. Vodafone bunu nasıl bilemez anlam veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frdbb -- 22 Ocak 2018; 19:18:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frdbb

Ttnet taahhütüm bitti, Vodafone u aradım, binada ek port yokmuş, yapamayız dediler, ben de netspeed i arayıp 100 mbit, 200 gb akn li 58 tl lik 6 aylık taahhütlü paket için başvuru yaptım. İşin tuhafı onlar da boş port yok ancak sizin mevcut ttnet portunuzu kullanacağız dediler. Vodafone bunu nasıl bilemez anlam veremedim.

Vodafone Türk Telekom altyapısını kullanmıyor, benim dairenin içinde Türk Telekom fiber kütü olmasına rağmen kendilerininkini çektiler, superonline ile aynı altyapıyı kullandıklarını söylediler.
    Ben 50mbit 50 GB akn paketi kullanıyorum 50 lira aylık, ama daha 40mbit üzeri pek göremedim, İstanbul Kurtköy

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murmuro

quote:

Orijinalden alıntı: frdbb

Ttnet taahhütüm bitti, Vodafone u aradım, binada ek port yokmuş, yapamayız dediler, ben de netspeed i arayıp 100 mbit, 200 gb akn li 58 tl lik 6 aylık taahhütlü paket için başvuru yaptım. İşin tuhafı onlar da boş port yok ancak sizin mevcut ttnet portunuzu kullanacağız dediler. Vodafone bunu nasıl bilemez anlam veremedim.

Vodafone Türk Telekom altyapısını kullanmıyor, benim dairenin içinde Türk Telekom fiber kütü olmasına rağmen kendilerininkini çektiler, superonline ile aynı altyapıyı kullandıklarını söylediler.
    Ben 50mbit 50 GB akn paketi kullanıyorum 50 lira aylık, ama daha 40mbit üzeri pek göremedim, İstanbul Kurtköy

Vodafone ve Superonline rakip şirketler. Bu bilgiyi nereden aldın?
    Şu anda superonline fiber kullanıyorum ama vodafone kampanyası cazip geldi. Emin misin superonline altyapısı kullandıklarına?

• Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    Tarife konusunda haklısınız ama yıl sonunda AKN'nin kalkması konusunda fazla ümitli olmamak lazım.
    Geçen mayısta AKN sonrası hızlar artacak diye sevinirken eldeki tarifelerden olduk, 25 Mbit internet tarifeleri 24'e döndü, bazı İSS(ISP)'ler kotalı tarifeleri tekrar piyasaya çıkardılar. Seneye de kim bilir ne çakallıklar yapacaklar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.