Şimdi Ara

Vodafone 20 GB 99₺ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
16
Favori
26.762
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben hattımı ablamdan kendi üstüme devraldım yani yeni hat almış gibi oldu. Bu tarifeye başvurabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolcia kullanıcısına yanıt
    Tarife sizin hattınıza sunulmaz bence, ama bayiler de bir deneyin şansınızı yine de derim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • @S0N3R @robot216 @01halil https://tuketicisikayet.btk.gov.tr 'den yazdım ben.

Alıntı

metni:
    ... mobil hattımı vodafone Red 20gb tarifesine taşıdım, web sayfanızda, "https://cms.vodafone.com.tr/static/files/22-09/12/sehrinize-ozel-5gb-12-ay-paketi-esaslar-0922.pdf" adresinde, "Şehrinize Özel 5GB 12 ay Paketi"'nin belli iller ilçin 12ay boyunca ücretsiz olarak tanımlanacağı bilgisi var, fatura adresim ... olmasına karşın bu paket bana tanımlanmadı. İlgili paketin tanımlanmasını talep ediyorum.

Cevap:

Alıntı

metni:
    Sayın ..., İlgili yazınıza istinaden, ... GSM numaralı hattınız ile ilgili gerekli incelemeler sağlanmıştır. Şikayetinize konu hususun ek paket ile ilgili olduğu anlaşılmıştır. Fatura kesim tarihiniz her ayın ... tarihinde Red20 Paketi ile Redli Musteri Indirim Ozel 1. Donem Kampanyasi’na katılım sağladığınız görülmüştür. Tarafınıza gönderilen bilgilendirme sms’leri aşağıdaki gibidir; ... itibariyla Redli Musteri Indirim Ozel 1. Donem Kampanyasi'na katiliminiz gerceklesmistir. ... Hattiniza Red20 Paketi'niz dahilinde ... kadar gecerli 250 SMS her yone, 20.00 GB yurt ici internet, 1000 DK yurt ici her yone konusma, sabit hat yonune SINIRSIZ konusma, Vodafone'lularla SINIRSIZ konusma, kotadan dusmeyen Iletisim Pass hakkiniz ... itibariyla Redli Musteri Indirim Ozel 1. Donem Kampanyasi dogrultusunda 60.10 TL karsiliginda yuklenmistir. Eger fatura kesim tarihinizden once tarife degisikligi yaptiysaniz, bu icerikler kalan gun sayisiyla orantili olacak sekilde yuklenmistir. UCRETSIZ Vodafone dMags Dergi uygulamasini https://h.dmags.net/g/VodafonedMags3 linkinden indirebilirsiniz. Kalan tum kullanim haklarinizi https://vfselfservis.com/PACKAGES linki uzerinden ogrenebilirsiniz. 07.01.2023 tarihinde konu memnuniyetiniz kapsamında değerlendirilerek Sehrinize Ozel 5GB 12 Ay Paketi hattınıza tanımlandığını belirtmek isteriz. 07.01.2023 tarihinde tarafınıza konu hakkında bilgilendirme için arama yapılmış ancak ulaşılamamıştır. İhtiyaç duyduğunuz pek çok konuda Vodafone Yanımda (http://vftr.co/yanimda) uygulamamızdan, Vodafone.com.tr’den ve Dijital asistanınız Tobi üzerinden https://vfselfservis.com/CHATBOT linki tıklayarak 7/24 hattınız ile ilgili bilgi alabilir ve işlemlerinizi beklemeden gerçekleştirebilirsiniz Bilgilerinize sunariz, Saygılarımızla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurshin -- 8 Ocak 2023; 9:59:7 >

• onurshin O kullanıcısına yanıt

Tesekkur ederım , ben de aynı ıslemlerı uyguluyorum bakalım sonuc ne olacakVodafone 20 GB 99₺ 

Çok teşekkür ederim kopyalayip gönderdim bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Numara taşımaya başvurup taşıma tamamlanmadan kampanya biterse bu fiyattan yararlanabilir miyiz

• halilcc kullanıcısına yanıt

benim öyle oldu. yılbaşından önce 69 tl idi başvurdum hat bugun açıldı. 69 tl den kullanıyorum şuan

Hocam çok sağolun. aynı yolu izledim tanımladılar 5gbVodafone 20 GB 99₺ .

• haymanali2006 kullanıcısına yanıt

Merhaba;

Bu tarifede bir kaç gün kalıp başka operatöre geçiş yapınca cayma bedeli çıkıyormu? Tşkler.

• tamgambar T kullanıcısına yanıt
    Cayma hakkımı kullanmış oluyorum. Vodafone ile görüştüm 20 küsur lira fatura çıkacak dedi. Onu bayiden ödeyebilicekmişim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya sona ermiştir, katılanlara hayırlı olmasını diliyorum…

• Bu tarifeden yararlanabilmek için vodafonedan trcell 10gb 60 tlye e ordan da hemen tekrar vodafone a geçtim tcell de 5 günlük fatura çıkartmış 84 tl şaka mı 😂

• 2 ocakta turkcellden vodafone geçtim fakat zerre memnun değilim internet çekmiyor tüm ayarları yapmama rağmen, banka uygulaması bile internet bağlantısını kontrol edin diyor, 10 gündür kullanıyorum 12 ay taahhüt verdim, tahminen cayma bedeli ne kadar çıkar

• bulutcuk kullanıcısına yanıt
    Vodafone Yanımda uygulamasın da taahhüt sayfasının yer aldığı yer den öğrenebilirsiniz, cayma bedeli miktarını hocam.

• Arkadaşlar Mayıs 2022 gibi faturalı bir tarifeye geçmiştim. Yeni uyumlu 9 GB idi sanırım. Ben bir yıllık diye düşünüyordum bu ctesi Vodafone dan aradılar 15 inden sonra 135 olacak diye normalde 55 civarı ödüyordum. Yeni bir teklifimiz var dediler aylık 25 GB 3000 dakika Vodafone lularka sınırsız vb aylık 79 ilk üç ay sonrası 99 dediler. Kabul ettim ama aklıma takıldı bir yıl olmadan nasıl bitti kampanya? Benim durumda olan var mı?

• slickman S kullanıcısına yanıt
    Yanımda uygulamasi kontrol et
    Orada ayrıntılı vardır
    Teklif de daha uygun olabilirdi sanki
    Faturasız geç
    Kolay paket dene
    Uygun faturalı teklif geliyor Vodafone 20 GB 99₺
    Bana şuan en uygun teklif bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alperen1668 -- 16 Ocak 2023; 9:8:11 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vodafone 20 GB 99₺

3 ay önce şöyle birşey görmüştüm direk geçmiştim, 7 GB 59 lira falandı tarifem bu teklifi gördüğümde, ayrıca +4 GB var her ay ve 6 GB olan devrediyor, yine çıkar mı diye arada kontrol ediyorum süre uzasın :))

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • slickman S kullanıcısına yanıt

Aynısını peder beye yapmışlar. 5 GB uyumlu paket kullanıyordu aramışlar taahhütünüzün süresi doluyor (Yalan daha 6 ay var) demişler aynı teklifi sunmuşlar. Taahhüt süreniz içerisinde fiyat arttıramazlar ek bir maddeniz yoksa tarifenizin taahhütünde. Uyumlu'da böyle bir durum yok.

Herkese Vodafone böyle yapıyormuş, daha 2 sene taahhütü olana bile taahhüt süreniz doluyor diyormuş. Aslında cezası büyük olmalı da işte.

• Sitede bu tarife 99 TL'ye görünmüyor, Red 20 GB tarifesine 99 liraya son zamanlarda geçen oldu mu bayi veya onlinedan? Bir yakınımı geçirmek istiyorum Bimcell kullanıyor.

Edit: 177 lira olmuş herhalde bu paket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 20 Ocak 2023; 13:26:42 >
  • Hocam 99tl 20Gb 1000dk 100 sms kampanyası devam ediyormu bende başvurmak istiyorumda devam ediyorsada ne zaman bitecek kampanya cevap verirmisiniz lütfen?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.